Κοπάνες!

Κάνετε κοπάνες;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 226)
  • Συνέχεια

    Ψήφοι: 25 11.1%
  • Πού και πού

    Ψήφοι: 100 44.2%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 57 25.2%
  • Μία φορά μονο

    Ψήφοι: 19 8.4%
  • Δεν έχω κάνει και θέλω να κάνω

    Ψήφοι: 12 5.3%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 13 5.8%

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Το παιδί που τώρα είναι φοιτητής έγινε δαχτυλοδεικτούμενος γιατί είχε μια αντίθετη άποψη.

Περιστατικά υπάρχουν πολλά, αλλά αν δεν κάνω λάθος ο καθηγητής καλύπτεται αν δηλώσει απών τον μαθητή.

Πως καλύπτεται μαν; Εχει ενημερωθεί ο κηδεμόνας; Το ότι γράφτηκαν στο απουσιολόγιο οι απουσίες δεν σημαίνει τπτ. Σκεφτείτε πριν μιλήσετε παιδιά. Μιλάμε για ανήλικα και υπεύθυνο για τη φύλαξή τους είναι το σχολείο ο διευθυντής και ο σύλλογος καθηγητών. Λέτε είναι βλάκες στα ιδιωτικά σχολεία που ενημερώνουν τους κηδεμόνες μόλις απουσιάσει μαθητής.

Και εγώ σε δημόσιο ήμουνα και έζησα επικες στιγμές συνεχόμενων καταλήψεων στο σχολείο και στο πολυτεχνείο που εσείς ούτε στα πιο τρελά σας όνειρα δεν θα ζήσετε. Αυτός που έκανε κοπάνα, κάπνιζε κ.λπ. είχε σοβαρές κύρώσεις γι αυτό. Δεν κάναμε ομαδικές κοπάνες λόγω φόβου (ομαδική κοπάνα = αντιο εκδρομή). Τώρα αν φεύγετε χωρίς κυρώσεις και ακόμα χειρότερα το θεωρείται και φυσιολογικά τζάμπα μάγκες είσαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
μα δαχτυλοδεικτουμενος εγινε ακικε επειδη εδειξε πρωτος με το δακτυλο οσους καναν κοπανα, και βγηκε εδω και περηφανα να δηλωσει την αντιθεση του. οπως και προφανως στα @@ του φορουμ αν εγω, ο μουνταιν, ο βολντ, η μεθεξις κλπ γουσταραμε κοπανες, ετσι και στα @@ του αν ο γραναζης ειναι εντελως κατα και τις χαλαγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Κοπάνα όχι δεν είχα κάνει ποτέ.
Ούτε ομαδική ούτε ατομική.

Απουσίες για διάβασμα στην Γ' Λυκείου ναι. Τρεις εβδομάδες... (συνέχεια)

Ωστόσο είχα κρύψει αρκετές απουσίες.. Ειδικά στην Γ' Λυκείου είχα περιθώρια να κάνω ό,τι δεν καταλαβαίνω όπως έκανε και ο καθηγητής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top