[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Σύντομα θα βγούμε οι βάσεις.

*Μορια
Οι βασεις βγαινουν τελη αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω να πέσουν (ή να μην ανέβουν τεσπα) τα μόρια για τη βαση της σχολής Ανθυποπυραγών...
Εγώ βέβαια δίνω του χρόνου. Δεν θα παίξει κανένα ουσιαστικό ρολο είτε ανέβουν είτε πέσουν οι βάσεις , αλλα θα είναι καλο ψυχολογικό σπρώξιμο...
Τι λέτε? Πιστεύετε θα ανέβουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγώ ελπίζω να πέσουν (ή να μην ανέβουν τεσπα) τα μόρια για τη βαση της σχολής Ανθυποπυραγών...
Εγώ βέβαια δίνω του χρόνου. Δεν θα παίξει κανένα ουσιαστικό ρολο είτε ανέβουν είτε πέσουν οι βάσεις , αλλα θα είναι καλο ψυχολογικό σπρώξιμο...
Τι λέτε? Πιστεύετε θα ανέβουν;

Θετικη ετσι;
Δεδομενου οτι φετος ηταν σχετικα δυσκολα τα μαθηματικα(μαθημα βαρυτητας) πιστευω οτι του χρονου θα ειναι πιο ευκολα με αποτελεσμα οι βασεις να ανεβουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_t

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,500 μηνύματα.
Θετικη ετσι;
Δεδομενου οτι φετος ηταν σχετικα δυσκολα τα μαθηματικα(μαθημα βαρυτητας) πιστευω οτι του χρονου θα ειναι πιο ευκολα με αποτελεσμα οι βασεις να ανεβουν

Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να βάλουν δύσκολα στη φυσική, που είναι και αυτή μάθημα βαρύτητας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eγω είμαι θεωρητική. Τι προβλέπεται για μένα; Ανεβαίνουν ή πέφτουν;Φέτος έδωσα πρώτη φορά πανελλήνιες ελπίζω να πέτυχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Βέβαια αυτό δε σημαίνει ότι δεν μπορούν να βάλουν δύσκολα στη φυσική, που είναι και αυτή μάθημα βαρύτητας ;)

Τα μαθηματικα πιανουν πιο πολυ οποτε κανουν την διαφορα ;)
Επιπλεον πεφτουν αρκετα φετος μην περιμενετε να πεσουν κι αλλο του χρονου ας ειμαστε ρεαλιστες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τεχνολογική Είμαι οποτε κουλλ 8-) . Ας βάλουν ο,τι θέλουν Φυσική. Για κάποιο λόγο φοβάμαι ότι του χρόνου θα βάλουν δύσκολα στην έκθεση (μιας και φέτος δεν έβαλαν τίποτα ιδιαίτερα δυσκολο-νορμάλ νομίζω ήταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Eγω είμαι θεωρητική. Τι προβλέπεται για μένα; Ανεβαίνουν ή πέφτουν;Φέτος έδωσα πρώτη φορά πανελλήνιες ελπίζω να πέτυχα.

Man κανείς δε ξέρει τι θα γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκο

Νεοφερμένος

Η ποκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
17920 1ο Πεδίο. Πιάνω νομικη κομοτηνης; Υπαρχει περιπτωση να ανεβει 500 μορια;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hero1

Νεοφερμένος

Ο hero1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
με 18500 εχω ελπιδες για ιατρικες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
τα στατιστικά τα έχουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκο

Νεοφερμένος

Η ποκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
17920 1ο Πεδίο. Πιάνω νομικη κομοτηνης; Υπαρχει περιπτωση να ανεβει 500 μορια;;;;

Κανεις;;;; έχω πολύ άγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Κανεις;;;; έχω πολύ άγχος

Ηρεμησε,αν ειναι δυνατον να εχει αυξηση 500 μορια.Περνας ανετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκο

Νεοφερμένος

Η ποκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ηρεμησε,αν ειναι δυνατον να εχει αυξηση 500 μορια.Περνας ανετα
Σ' ευχαριστώ. Μ'εριξε πολύ η έκθεση και έχω στεναχωρηθεί. Λέτε να πέσουν καθόλου μπας και πιάσω Θεσσαλονίκη; αν και με την Κομοτηνή ευχαριστημένη είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krew

Νεοφερμένος

Ο Krew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έγραψα 17.939 στο 2ο πεδίο.Περνάω χημικό Αθήνας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Έγραψα 17.939 στο 2ο πεδίο.Περνάω χημικό Αθήνας;

Χωρις να θελω να σε στεναχωρισω ....ο καθηγητης της χημειας που εχω μου ειπε οτι το χημικο θα πεταχτει στα υψη αφου το εβαλαν και στο 3ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Χωρις να θελω να σε στεναχωρισω ....ο καθηγητης της χημειας που εχω μου ειπε οτι το χημικο θα πεταχτει στα υψη αφου το εβαλαν και στο 3ο πεδιο

"στα ύψη", αλλά θα το πιάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
16400 στο 5ο πεδιο.. λοχρη δετ πιανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σιγουρα ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top