[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Χάσαμε. Ο κόπος μιας χρονιάς πήγε χαμένος. Μια χρονιά διάβασμα γιατί; Για να ξαναδινουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Παιδια μην στεναχωριεστε για τιποτα ..Ξαναδωστε οσοι δεν τα πηγατε καλα .Ειναι δυσκολα την δευτερη φορα αλλα αξιζει πιστεψτε με .Την πρωτη φορα εγραψα 16800 (2016) δεν το εβαλα ποτε κατω και φετος περναω .
Ιατρικο ΣΣΑΣ θελω φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris2799

Νεοφερμένος

Ο chris2799 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
15363 στο 5ο πεδίο εγώ έβγαλα !!!! Κατά πάσα πιθανότητα περνάω εφαρμοσμένη πληροφορική στο ΠΑΜΑΚ !!!(η βάση της πέρυσι ήταν 15091)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Καλημέρα φίλοι μου. Συγχαρητήρια σε όλους!!

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

1ο πεδίο: 18.436
Ήμουν σίγουρος αγαπητή INFP ;);)
Συγχαρητήρια!!! :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desmond

Νεοφερμένος

Ο Desmond αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εκθεση 15.3:mad::mad::mad:
Φυσικη 18.7
Μαθηματικα 19.7
Χημεια 19.9

18590 μορια λετε να πιανω ΗΜΜΥ αθηνα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Έκθεση 18
Χημεία 19.5
Φυσική 19.9
Βιολογία 18.7
Σύνολό: 19.016
Ελπίζω για Ιατρική Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης! Θεσσαλονικής έίμαι πολύ οριακά! Τι λέτε? Όπως και αν έχει μπράβο σε όλους παιδιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicknikolaras

Νεοφερμένος

Ο Nicknikolaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κατα 90% ξαναδινω
Νομιζω η καλυτερη σχολη που πιανω ειναι μηχανικων παραγωγης

Οι μηχανικοί παραγωγής και διοίκησης πάντως δεν είναι καθόλου άσχημη σχολή οπότε αν όντως περάσεις εκεί ξανασκέψου το...Παίρνεις ουσιαστικά το ίδιο πτυχίο με μηχανολόγους απλώς έχεις εξειδίκευση στην διοίκηση + ότι είναι μόνο 2 σχολές στην Ελλάδα άρα το επάγγελμα δεν ειναι ιδιαίτερα κορεσμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κατα 90% ξαναδινω
Νομιζω η καλυτερη σχολη που πιανω ειναι μηχανικων παραγωγης

Σκέψου το. Πάντως αν περάσεις από Ξάνθη πες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Έκθεση 18
Χημεία 19.5
Φυσική 19.9
Βιολογία 18.7
Σύνολό: 19.016
Ελπίζω για Ιατρική Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης! Θεσσαλονικής έίμαι πολύ οριακά! Τι λέτε? Όπως και αν έχει μπράβο σε όλους παιδιά!!!

Μπαινεις λογικα θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sjors

Νεοφερμένος

Ο Sjors αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εκθεση 15.3:mad::mad::mad:
Φυσικη 18.7
Μαθηματικα 19.7
Χημεια 19.9

18590 μορια λετε να πιανω ΗΜΜΥ αθηνα ?
εχεις πολλες , πολλες πιθανοτητες δεδομενου οτι περυσι θεωρηθηκαν στην φυσικη λιγο πιο ευκολα απο τα φετινα και στα μαθηματικα επισης θεωρηθηκαν δυσκολοτερα φετος οπως και στην χημεια .. περυσι η βαση ηταν γυρω στα 18.600 αν θυμαμαι καλα οποτε με μια πτωση πιανεις..και μετα μηχανολογους μηχανικους αν σ 'ενδιαφερουν.. αλλα και για ημμυ εχεις πολλες πιθανοτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Απορίας

Νεοφερμένος

Ο Ο Απορίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Έκθεση 18
Χημεία 19.5
Φυσική 19.9
Βιολογία 18.7
Σύνολό: 19.016
Ελπίζω για Ιατρική Λάρισας ή Αλεξανδρούπολης! Θεσσαλονικής έίμαι πολύ οριακά! Τι λέτε? Όπως και αν έχει μπράβο σε όλους παιδιά!!!

Βαλε Πατρα και ασε Θεσ/νικη καλυτερη σχολη εκει περνας σιγουρα

14134 δευτερο πεδιο εχω ελπιδες για μαθηματικο πατρας?

Αέρα, ψαξε απο τωρα το σπιτι αν δεν εισαι πατρινος περσυ 13880 η βαση, χλωμο να ανεβει, μαλλον προς τα κατω καμμια 150 και μορια την βλεπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Οι μηχανικοί παραγωγής και διοίκησης πάντως δεν είναι καθόλου άσχημη σχολή οπότε αν όντως περάσεις εκεί ξανασκέψου το...Παίρνεις ουσιαστικά το ίδιο πτυχίο με μηχανολόγους απλώς έχεις εξειδίκευση στην διοίκηση + ότι είναι μόνο 2 σχολές στην Ελλάδα άρα το επάγγελμα δεν ειναι ιδιαίτερα κορεσμένο

Αυτό που λες δεν ισχύει.

Επι της ουσίας στην αγορά Ηλεκτρολόγοι- Μηχανολόγοι - Ναυπηγοί -Μηχανικοί Παραγωγής και Διοίκησης έχουν τους ίδιους στόχους απασχόλησης, οπότε δεν είναι μόνοι τους στο πεδίο αυτό. Μάλιστα αν θες να διαβαθμίσεις ποιος θα προτιμηθεί απο την αγορά εργασίας οι μηχανικοί παραγωγής και διοίκησης είναι μετά τους παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

PanosFlo

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια μεταγραφες επιτρεπονται μεταξυ σχετιζομενων(συμφωνα με το υπουργειο) τμηματων;Θυμαμαι η σδερφη μου πριν χρονια εχει κανει για να παει Θεσ/νικη που βολευε περισσοτερο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
14.688 στο 5ο Πεδίο:
Μαθηματικά : 9,8
Έκθεση : 16,7
ΑΟΘ : 16,2
ΑΕΠΠ : 18,7

Με κατέστρεψε το ΑΟΘ. Πιάνω πάντως ΔΕΟΣ και Μάρκετινγκ στο ΟΠΑ. Εκτός αν ανέβουν 400 και 200 μόρια αντίστοιχα.
Ειναι οι σχολές που ήθελα επομένως είμαι ικανοποιημένος, αν και απογοητευμένος απο το ΑΟΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εκθεση : 14,3
Βιολογια : 19,5
Φυσικη : 18,4
Χημεια : 19,4
Συνολο : 18.233

Δεν στεναχωριεμαι. Μονο μια τεραστια απογοητευση νιωθω.

Που θες να περασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια!

Το έγραφα και σε μια φίλη μου πριν: Σημασία έχει να γράψατε τόσο καλά ώστε να περνάτε όσο πιο σίγουρα μπορείτε εκεί που θέλετε... Από εκεί και πέρα, τα μόρια δεν έχουν καμία αξία.

Εγώ με εμένα, είμαι ευχαριστημένη!!

Έκθεση: 16
Αρχαία: 14.5
Ιστορία: 18.3
Λατινικά: 16

Αν κάτι άλλαζα, θα ήταν τα λατινικά....
Κατά τα άλλα τι να πω;

Ιστορία ο ένας μου είχε 95 και το καμάρωνα μια ώρα :inlove:

Όχι, δεν έχω παράπονο από τίποτα... Μέχρι και στα αρχαία που στην αρχή ίσως ξίνησα, κατάλαβα ότι στο άγνωστο που φοβόμουν πήγα εξαιρετικά από ότι μου είπε η φιλόλογός μου...

Μπαίνω σίγουρα λοιπόν ακόμα και χωρίς τον βαθμό των γερμανικών στη γερμανική φιλολογία και συγκεκριμένα και στη 1η μου επιλογή, στο τμήμα του ΕΚΠΑ!
Τόσα χρόνια γι αυτή τη μέρα και για τη μέρα που θα βγουν οι βάσεις.... Για το μοναδικό μου όνειρο!!


ΥΓ: Παω να ετοιμάσω βαλίτσα για το Μόναχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Έκθεση: 16,8
Φυσική: 14,9
Μαθηματικά: 15,1
Χημεία: 17,1

Σύνολο: 15786

Με μία τεράστια αστοχία στη φυσική και με ηλίθια λάθη στη χημεία, το λες και άριστα. Μαθηματικό ΑΠΘ ΕΡΧΟΜΑCTE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπύροςΔ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣπύροςΔ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Μαθ 12.6
ΑΕΠΠ 18,5
Εκθεση 13.4
Αοθ 0,0
Συνολο 10500+ ... αν δν μ ειχε μηδενίσει στο αοθ ο επιτηρητής θαμουν 16000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ιστορία ο ένας μου είχε 95 και το καμάρωνα μια ώρα :inlove:

ΥΓ: Παω να ετοιμάσω βαλίτσα για το Μόναχο. [/I]
Ρε, κι εμένα ο ένας μου είχε 97 κι ο άλλος 85 στην ιστορία! Γαμώτο, μια μονάδα ακόμα και θα πήγαινα αναβαθμολογηση! Σκατά να φάει ο Β βαθμολογητης ρε φίλε. -.-


Καλό ταξίδι! Να περάσεις τέλεια αγαπημένη μου! Πολλά πολλά συγχαρητήρια γλυκιά μας γερμανικου!!! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top