[Πανελλήνιες 2017] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλημέρα φίλοι μου. Συγχαρητήρια σε όλους!!

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

1ο πεδίο: 18.436
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Καλημέρα φίλοι μου. Συγχαρητήρια σε όλους!!

Έκθεση 16.1
Λατινικά 19.2
Ιστορία 18.3
Αρχαία 19.5

1ο πεδίο: 18.436

Συγχαρητηρια:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,189 μηνύματα.
Μπραβο το ηξερα οτι θα εσκιζες!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα μου δίνουν 11.092 μόρια(1ο πεδίο).Χειρότερα από όσο υπολόγιζα να γράψω σίγουρα.Τα αποτελέσματα μου αφήνουν μια αίσθηση απογοήτευσης.Το συγκεκριμμένο αποτέλεσμα είναι χειρότερο του αναμενόμενου. Ελπίζω να περάσω σε σχολή που πέρσι είχε 11.275 μόρια (θα περάσω μόνο εφόσον πέσει η βάση) μιλάω για τη θεολογική Θεσσαλονίκης.Ο στόχος μου ήταν ανώτερες σχολές αλλά το αποτέλεσμα φρενάρει πολύ τις δυνατότητες επιλογής. Ξέρει κανένας αν η σχολή αυτή θα πέσει η θα ανέβει; Τι λένε οι εκτιμήσεις;Εχω καμία ελπίδα ή θα ξαναδινω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα μου δίνουν 11.092 μόρια(1ο πεδίο).Χειρότερα από όσο υπολόγιζα να γράψω σίγουρα.Τα αποτελέσματα μου αφήνουν μια αίσθηση απογοήτευσης.Το συγκεκριμμένο αποτέλεσμα είναι χειρότερο του αναμενόμενου. Ελπίζω να περάσω σε σχολή που πέρσι είχε 11.275 μόρια (θα περάσω μόνο εφόσον πέσει η βάση) μιλάω για τη θεολογική Θεσσαλονίκης.Ο στόχος μου ήταν ανώτερες σχολές αλλά το αποτέλεσμα φρενάρει πολύ τις δυνατότητες επιλογής. Ξέρει κανένας αν η σχολή αυτή θα πέσει η θα ανέβει; Τι λένε οι εκτιμήσεις;Εχω καμία ελπίδα ή θα ξαναδινω;
Καλά man αν εσυ απογοητευτηκες εγώ τι πρέπει να πώ; Αστυνομικές σχολές που ήθελα δε πιάνω σίγουρα.Μόλις βλέπω πόσο έγραψα στην αρχή σκέφτομαι να αρπαξω τα βιβλία να τα καψω αφού είμαι έξαλλος αλλά σύντομα καλμαρω και αντιμπετωπιζω ψύχραιμα την κατάσταση.Περιμένουμε βάσεις τώρα αλλά μάλλον 90% θα ξαναδωσω.Εσύ αν δεν ανέχεις να ξαναδώσεις βάλε κάποια σχολή που να είναι κοντά στα μόρια σου 1η επιλογή και αν είσαι τυχερός και πέσει η βάση της σχολής μπαίνεις αλλιώς ξανά πανελλήνιες όπως εγώ.Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Κατα 90% ξαναδινω
Νομιζω η καλυτερη σχολη που πιανω ειναι μηχανικων παραγωγης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
19129 στο 3ο πεδιο .ευχομαι να περασετε ολοι εκει που θελετε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mechaniceng

Νεοφερμένος

Ο mechaniceng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
15912 στο 2ο πεδίο με πρωτη επιλογή σμυα που δύσκολα περναω και δεύτερη επιλογή ημμυ ΔΠΘ που ελπίζω να περασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OliaK

Νεοφερμένος

Η OliaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
17.076 στο 3ο πεδίο
12.121 στο 2ο πεδίο

Περνάω πουθενά ή να ξαναδώσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
17.076 στο 3ο πεδίο
12.121 στο 2ο πεδίο

Περνάω πουθενά ή να ξαναδώσω;

εξαρτάται τι θέλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex99!

Νεοφερμένος

Ο alex99! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
2ο Πεδίο 15.500
Μαθηματικα 14,9
Φυσικη 15,2
Χημεία 17,3
Έκθεση 15,1
Καλά αποτελέσματα σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OliaK

Νεοφερμένος

Η OliaK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ένα χημικό μου είπαν ότι το πιάνω, αλλά έχω ανασφάλεια, τέλος πάντων, το πιθανότερο είναι να ξαναδώσω μιας και φέτος δεν έδωσα τον καλύτερο μου εαυτό και ελπίζω του χρόνου να συνέλθω...

Εύχομαι να μπορούσαν όλοι να πιάσουν τις σχολές που θέλουν... Καλή επιτυχία σε όλους και συγχαρητήρια σε όσους έγραψαν όσο καλά ήθελαν, σας θαυμάζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
μεχρις στιγμης πολυ υψηλες βαθμολογιες εχω ακουσει στο 3ο πεδιο..2ο 18.200 το υψηλοτερο βεβαια για το σχολειο μου δεν εχω μαθει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
19129 στο 3ο πεδιο .ευχομαι να περασετε ολοι εκει που θελετε !!!
Ωραιος μάγκα μ ,συγχαρητήρια , οδοντιατρική ήθελες νομίζω , την πιάνεις φορ φαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sinai

Νεοφερμένος

Ο Sinai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν εκεί που ήθελαν. Εγώ πάντως ανήκω πιθανότατα σε όσους δε πέρασαν και κατά 95% ξαναδινω.Καλό μας κουράγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cisse

Νεοφερμένος

Ο cisse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
14134 δευτερο πεδιο εχω ελπιδες για μαθηματικο πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλά man αν εσυ απογοητευτηκες εγώ τι πρέπει να πώ; Αστυνομικές σχολές που ήθελα δε πιάνω σίγουρα.Μόλις βλέπω πόσο έγραψα στην αρχή σκέφτομαι να αρπαξω τα βιβλία να τα καψω αφού είμαι έξαλλος αλλά σύντομα καλμαρω και αντιμπετωπιζω ψύχραιμα την κατάσταση.Περιμένουμε βάσεις τώρα αλλά μάλλον 90% θα ξαναδωσω.Εσύ αν δεν ανέχεις να ξαναδώσεις βάλε κάποια σχολή που να είναι κοντά στα μόρια σου 1η επιλογή και αν είσαι τυχερός και πέσει η βάση της σχολής μπαίνεις αλλιώς ξανά πανελλήνιες όπως εγώ.Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος.

Παίζει να μην την πιάσω θα την βάλω 1η επιλογή αλλά και πάλι μπορεί να μην την πιάσω.Οπότε ίσως ξαναδώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καλά τι έγινε φέτος, 2/3 μηνύματα είναι "θα ξαναδώσω"; Μην πάτε με αυτή την λογική του ηττημένου ρε παιδιά, εσείς καθορίζετε τις βάσεις και όχι το ανάποδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Σκληρός^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgoshan

Νεοφερμένος

Ο Giorgoshan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καλά τι έγινε φέτος, 2/3 μηνύματα είναι "θα ξαναδώσω"; Μην πάτε με αυτή την λογική του ηττημένου ρε παιδιά, εσείς καθορίζετε τις βάσεις και όχι το ανάποδο!
Δυστυχώς ξεκινάμε με αυτή την ηττημένη νοοτροπία ώστε αν περάσουμε τελικά(ΑΝ) να χαρούμε πιο πολύ.Αλλά δε το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top