[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

ranna

Νεοφερμένος

Ο ranna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θεωρώ πως φέτος θα υπάρχει πτώση στις Ιατρικές (ασχέτως της μείωσης των θέσεων),οπότε με αυτούς τους βαθμούς πρέπει να είσαι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SilentPill

Νεοφερμένος

Ο SilentPill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μπαα αντε να πεσουν 100 μορια το πολυ, δεν νομιζω περισσοτερο για να περναω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Πέρα από την θεωρητική όπου και εκεί θα υπάρξει έστω Κ λίγη αύξηση..Εγώ δίνω έκθεση, τρώω το αγγούρι στα μαθηματικά και μετά έχω Φυσική χημεία όπου τζογαρω ειδικά Φυσική..Ενώ ο αλλος αεππ αοθ Δηλαδή 2 σίγουρα 20αρια για τον διαβασμενο..Άσε που θα έχει ρίξει Κ το τριπλασιο διάβασμα από εμένα στα μαθηματικά..Από εκεί και πέρα ο άλλος γλυτώνει τα μαθηματικά και δίνει χημεία βιολογία που πάει για ψηλούς βαθμούς με ψυχολογία και Φυσική όπου έχει αναλογικά πιο πολύ χρόνο να αφιερώσει μέσα στη χρόνια. Συνοπτική η θετική είναι η πιο αδικημένη κατεύθυνση και λόγω δυσκολίας και λόγω θεμάτων και δεν διαφωνεί κανείς..είναι Σαν να σου λένε μην πας θετική πήγαινε όπου αλλού θες ακόμα κ επαλ..Δεν ξέρω που αποσκοπεί Αυτό αλλά όταν πέρσυ πολλά παιδιά απέφυγαν τα μαθηματικά τα θέματα Ήταν φυσιολογικά Ενώ φέτος ουσιαστικά άνοιξαν τον λάκκο τους και θα δείτε πως θα μειωθούν οι υποψήφιοι με μαθηματικά..Και Μην πείτε για όλους δύσκολα είναι, με τις κοινές σχολές τι θα γίνει; 4 στους 5 θα είναι από τα άλλα πεδία και 1 στους 5 από το 2ο οπότε μαντέψτε Ποιοί είναι οι χαμένοι..Γιατί όταν ο άλλος θέλει ιατρική και γράψει 18000 θα πιάσει όλες τις υπόλοιπες σχολές γύρω γύρω με αποτέλεσμα να μην μπούνε άλλοι..Ενώ άντε να γράψεις τόσο από θετική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Πέρα από την θεωρητική όπου και εκεί θα υπάρξει έστω Κ λίγη αύξηση..Εγώ δίνω έκθεση, τρώω το αγγούρι στα μαθηματικά και μετά έχω Φυσική χημεία όπου τζογαρω ειδικά Φυσική..Ενώ ο αλλος αεππ αοθ Δηλαδή 2 σίγουρα 20αρια για τον διαβασμενο..Άσε που θα έχει ρίξει Κ το τριπλασιο διάβασμα από εμένα στα μαθηματικά..Από εκεί και πέρα ο άλλος γλυτώνει τα μαθηματικά και δίνει χημεία βιολογία που πάει για ψηλούς βαθμούς με ψυχολογία και Φυσική όπου έχει αναλογικά πιο πολύ χρόνο να αφιερώσει μέσα στη χρόνια. Συνοπτική η θετική είναι η πιο αδικημένη κατεύθυνση και λόγω δυσκολίας και λόγω θεμάτων και δεν διαφωνεί κανείς..είναι Σαν να σου λένε μην πας θετική πήγαινε όπου αλλού θες ακόμα κ επαλ..Δεν ξέρω που αποσκοπεί Αυτό αλλά όταν πέρσυ πολλά παιδιά απέφυγαν τα μαθηματικά τα θέματα Ήταν φυσιολογικά Ενώ φέτος ουσιαστικά άνοιξαν τον λάκκο τους και θα δείτε πως θα μειωθούν οι υποψήφιοι με μαθηματικά..Και Μην πείτε για όλους δύσκολα είναι, με τις κοινές σχολές τι θα γίνει; 4 στους 5 θα είναι από τα άλλα πεδία και 1 στους 5 από το 2ο οπότε μαντέψτε Ποιοί είναι οι χαμένοι..Γιατί όταν ο άλλος θέλει ιατρική και γράψει 18000 θα πιάσει όλες τις υπόλοιπες σχολές γύρω γύρω με αποτέλεσμα να μην μπούνε άλλοι..Ενώ άντε να γράψεις τόσο από θετική

"αδικημένη κατεύθυνση"... Μα τους υποψηφίους της θετικής επιδιώκεις να ξεπεράσεις, με αυτούς ανταγωνίζεσαι! Τι σε νοιάζουν οι άλλες κατευθύνσεις; Ας πήγαινες θεωρητική να γράψεις σε πιο εύκολα θέματα με λιγότερο ανταγωνισμό, go ahead.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
"αδικημένη κατεύθυνση"... Μα τους υποψηφίους της θετικής επιδιώκεις να ξεπεράσεις, με αυτούς ανταγωνίζεσαι! Τι σε νοιάζουν οι άλλες κατευθύνσεις; Ας πήγαινες θεωρητική να γράψεις σε πιο εύκολα θέματα με λιγότερο ανταγωνισμό, go ahead.

Φίλε μου Αυτό εξηγώ από πάνω..Δεν συναγωνιζομαι μόνο αυτούς της θετικής αλλά Κ αυτούς από τα άλλα πεδία για τις κοινές σχολές οι οποίοι είναι σε ευνοϊκότερη θέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Φίλε μου Αυτό εξηγώ από πάνω..Δεν συναγωνιζομαι μόνο αυτούς της θετικής αλλά Κ αυτούς από τα άλλα πεδία για τις κοινές σχολές οι οποίοι είναι σε ευνοϊκότερη θέση

Αχ δύσκολη ζωή. Παντα κατι θα φταίει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τυφών

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τυφών αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 229 μηνύματα.
Αχ δύσκολη ζωή. Παντα κατι θα φταίει..

Εκτός από το να ρητορευεις και να το παίζεις αυθεντία για έναν χώρο που έχεις μηδαμινή σχέση και επαφή τα τελευταία χρόνια ασχολείσαι Κ με κάτι άλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evcathy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Evcathy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Εκτός από το να ρητορευεις και να το παίζεις αυθεντία για έναν χώρο που έχεις μηδαμινή σχέση και επαφή τα τελευταία χρόνια ασχολείσαι Κ με κάτι άλλο;

Μαν get your facts straight. Έδινα πανελληνιες φέτος με βιολογια. (Ναι ειμαι απο αυτους που λες οτι ειχαν περισσότερο χρονο για διαβασμα απο εσενα, ασχέτως αν δεν παράτησα την σχολη μου καθολου όλη τη χρονια). Γιατι ομως, βλέπεις συνεχεια μονο αυτα και αυτους που μπορούν να σε βλάψουν σε αυτες τις εξετασεις; Εστίαζε εκει που υπέρτερεις εσυ. Κατι θα εχεις κι εσυ.

Εντωμεταξυ οχι οτι δεν ειμαι, αλλα ποτε το έπαιξα αυθεντία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι Πανελλήνιες τελειώσαν και μπορούν να γίνουν οι πρώτες εκτιμήσεις.

Μπορεί ο καθένας να κάνει την εκτίμηση τέσσερα μαθήματα είναι πλέον δεν είναι τόσο δύσκολο όσο παλιότερα θαρρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Οι Πανελλήνιες τελειώσαν και μπορούν να γίνουν οι πρώτες εκτιμήσεις. Μπορεί ο καθένας να κάνει την εκτίμηση τέσσερα μαθήματα είναι πλέον δεν είναι τόσο δύσκολο όσο παλιότερα θαρρώ.

Μπορει να ειναι 4 αλλα για σκεψου αν πατωσεις στο μαθημα βαρυτητας μιλαμε για κατω απο 16.500.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μπορει να ειναι 4 αλλα για σκεψου αν πατωσεις στο μαθημα βαρυτητας μιλαμε για κατω απο 16.500.

δεν αναφέρομαι σε δυσκολια αλλα στις εκτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
δεν αναφέρομαι σε δυσκολια αλλα στις εκτιμήσεις.

Ουτε εγω αναφερομαι σε δυσκολια απλα σου λεω οτι αν δεν γραψεις καλα σε ενα συγκεκριμενο πεφτεις χαμηλα με αποτελεσμα να ειναι δυσκολο να κανεις προβλεψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Μετά απο τεράστια έρευνα και συζητήσεις με παιδια που έδιναν φετος , κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι εξεταζομενοι στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης δεν τα πήγαν και τοσο καλά!
ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΠΡΩΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μετά απο τεράστια έρευνα και συζητήσεις με παιδια που έδιναν φετος , κατέληξα στο συμπέρασμα οτι οι εξεταζομενοι στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης δεν τα πήγαν και τοσο καλά!
ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΠΡΩΤΑ!

Αυτο το ξερουμε ηδη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.

Sinai

Νεοφερμένος

Ο Sinai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τι περίπου θα γίνει με τις βάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κανείς που θέλει αστυφυλακων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mask1000

Νεοφερμένος

Ο Mask1000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Κανείς που θέλει αστυφυλακων;

Πολλοί αλλά ποιοί τις πιάνουν:( Είναι δύσκολες οι ατιμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεα

Νεοφερμένος

Ο Δεα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πολλοί αλλά ποιοί τις πιάνουν:( Είναι δύσκολες οι ατιμες...
Δυστυχώς ναι, έχει πάει 16.5 η αστυφυλακων και 11 ο δάσκαλος αν ειναι δυνατόν δλδ. Είναι μόλις 179 θέσεις κ είναι 2με 2500 υποψήφιοι κάθε χρόνο. Θα ανέβει κ φέτος πιστεύω λόγω θεωρητικης. Εμείς στο οικονομίας κ πληροφορικής δν έχουμε ελπίδες λόγω μαθηματικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sinai

Νεοφερμένος

Ο Sinai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Σύντομα θα βγούμε οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top