e-steki: The new era (part 1: forum)

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
@io-io: Συμφωνώ. Εσύ πως θα πρότεινες να το κάνουμε, δεδομένου ότι έχουμε πρόσβαση μόνο στο κάρμα του και όχι και στις ψήφους; Αν ελέγχω για την περίπτωση να είναι μηδέν, μπορεί να είναι μηδέν και απο ψήφους που έχει δεχτεί (πχ μια -1 και μια 1).
Α, μαλιστα. Δεν ηξερα οτι δεν εχεις προσβαση στον αριθμο ψηφων του. Εντυπωση μου κανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α, μαλιστα. Δεν ηξερα οτι δεν εχεις προσβαση στον αριθμο ψηφων του. Εντυπωση μου κανει!
Θα μπορούσα να έχω αλλά θα χρειαζόταν ένα επιπλέον query.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
@Molka: Είναι θέμα encoding, δεν γίνεται να φτιαχτεί κάτι τέτοιο. Θα το δείς σε αμέτρητα άλλα ελληνικά sites. Η μόνη λύση θα ήταν να χρησιμοποιούσαμε Unicode, αλλά αν αυτό δεν γίνει απο την αρχή, είναι πολύ δύσκολο να γίνει μετά.

Εχμ, οκ τότε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Θα μπορούσα να έχω αλλά θα χρειαζόταν ένα επιπλέον query.

Εσυ ξερεις εαν αξιζει τον κοπο... τι να σου πω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πάλι για το κάρμα το σχόλιο:
- Υπάρχει ένα dt με τα στατιστικά του κάρμα και αυτά του προφίλ του κάθε χρήστη
- Όταν κάποιου το κάρμα είναι αρνητικό τότε η λογική λέει ότι είναι αντιπαθής στα μέλη και όχι ελάχιστα συμπαθής. Βέβαια καταλαβαίνω να υπάρχει θέμα με το πως ακούγεται, αλλά αφού υπάρχει λίστα με τα 10 πιο αντιπαθή μέλη, γιατί να μην είναι έτσι και στο κάρμα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τυχαια πετυχα αυτο το ποστ https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=385745&postcount=42 , το οποιο βρισκεται στο τοπικ περι "του τι ειναι επικοδομητικη σατυρα". Ασχετο ! 5 λεπτα (μεχρι να καει το καρβουνο) προσπαθουσα να καταλαβω τι κανει εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τυχαια πετυχα αυτο το ποστ https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=385745&postcount=42 , το οποιο βρισκεται στο τοπικ περι "του τι ειναι επικοδομητικη σατυρα". Ασχετο ! 5 λεπτα (μεχρι να καει το καρβουνο) προσπαθουσα να καταλαβω τι κανει εκει.

εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω το δικό σου ποστ στο θέμα του σχολιασμού για το new era :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Είναι πραγματικά τέλειο:clapup:
Παρα πολύ ωραί ντιζαιν
Συγχαρητήρια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μια μικρή παρατήρηση που δεν ξέρω αν διορθώνεται. Αν κάποιος έχει διαλέξει σαν χρώμα το πορτοκαλί και βάλει στο post του video του youtube τότε τα γράμματα του τίτλου δεν διαβάζονται εύκολα γιατί βγάζουν μάτι. (πχ post Γιώργου). Γίνεται να αλλάξει το χρώμα; Στο μπλε και στο μοβ είναι τέλειο, στο πράσινο παλεύεται. Στο πορτοκαλί όμως σκοτώνει. Όχι ότι είναι απαραίτητη αλλαγή, απλά ζορίστηκα να διαβάσω τον τίτλο στο συγκεκριμένο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω το δικό σου ποστ στο θέμα του σχολιασμού για το new era :redface:
Aπο αδρανεια που αναφεραμε λαθακια εδω, σορυ :)

Κατι αλλο : το κουμπι "παραθεση" αλλαχτηκε με το κουμπι "απαντηση" στα pm ? (θυμαμαι καποιος το ειχε ζητησει νομιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κατι αλλο : το κουμπι "παραθεση" αλλαχτηκε με το κουμπι "απαντηση" στα pm ? (θυμαμαι καποιος το ειχε ζητησει νομιζω)

Ναι μιας και το ζήτησαν αρκετοί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Τι είναι τούτο το κενό; Εγώ φταίω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • watwat.jpg
    watwat.jpg
    51.3 KB · Εμφανίσεις: 169

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι είναι τούτο το κενό; Εγώ φταίω;
Ουγκ, μάλλον.
Το βλέπει έτσι κανείς άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ από όπερα, το βλέπω σωστά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγώ μια χαρά το βλέπω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μάλιστα, οπότε εγώ είμαι το προβληματικό ε; Κούλ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι εγώ μια χαρά τα βλέπω όλα
(αν και νωρίτερα έβλεπα τα τεταρτημόρια απ τις γωνίτσες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Βρε δεν είσαι προβληματικό, πολλές φορές και για πολλούς λόγους μπορείς να δεις "κενά" σε ένα φόρουμ/σελίδα ή "σπασμένες" εικόνες. Κάνε ένα refresh και μάλλον θα φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Από χτες τα βλέπω έτσι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top