Εξετάσεις Cambridge FCE/CAE/CPE Δεκέμβριος 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Στο Proficiency έχει από κάτω να κατεβάσεις το statement of results σε PDF για να το δεις, στα άλλα πτυχία ίσως δεν έχουν προλάβει ακόμα να τα ανεβάσουν. Πέρυσι στα FCE πχ, εμφάνιζε το αγγλικό γράμμα που λες για 1 μήνα περίπου πριν βγουν τα αναλυτικά.

Δεν καταλαβαίνω την λογική τους, εφόσον χθες ανακοίνωσαν ότι βγήκαν τα αποτελέσματα. Τηλεφώνησα σήμερα στο Βρετανικό Συμβούλιο, μου απάντησαν ότι πρόκειται για λάθος τους και ότι θα με ενημερώσουν όταν διορθωθεί ...αλλά το λάθος παραμένει ακόμη και τώρα, χωρίς κάποια σχετική ενημέρωση. Δηλαδή θα περιμένω 1 μήνα για να μάθω αν πέρασα ή κόπηκα; :confused: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
A, B, C περνάς, ό,τι άλλο και να έχει δεν περνάς, που είναι το δύσκολο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Απλά μου έχουν ως result και grade ένα κεφαλαίο γράμμα το οποίο δεν είναι κανένα από τα Α,Β,C ή τα Χ, Ζ σύμφωνα με τις οδηγίες. Επίσης ούτε αναγράφεται Fail καθώς, δεν υπάρχει τελικό score, αλλά ούτε και score ανά part.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
D και E δεν είναι μετά το C;
Νομίζω πως δεν έχει άλλα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
το γράμμα είναι V χωρίς να αναγράφεται κάποιο score ..
αυτό αντιστοιχεί σε κάτι; :worry:

σύμφωνα με τις οδηγίες οι ορθές βαθμολογικές επιλογές είναι:
- Pass:
Α (score 80-100)
Β (score 75-79)
C (score 60-74)

- Level C1 (score 45-59)
- Fail (score 0-44)

και
X
Z
Pending
Withheld
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγώ πάλι βάζω τους κωδικούς μου για να τσεκάρω αν πέρασα αλλά μου βγάζει ο υποψήφιος δεν βρέθηκε. Παιδιά τι να κάνω; Βοηθήστε με λίγο..
Να σας δώσω τους κωδικούς μου μήπως βγάλετε άκρη εσείς; Εχω τρομερή αγωνία.....!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Το πήραααααααααααααα!!!!Με grade: C(CPE)!!Αύριο θα πέρασω από το φροντιστήριο μου να πάρω το statement of results,για να δώ αναλυτικά το γράφημα και το πόσο τελικά σκόραρα. Άντε, πάμε για ανώτερα τώρα..χιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
το γράμμα είναι V χωρίς να αναγράφεται κάποιο score ..
αυτό αντιστοιχεί σε κάτι; :worry:

σύμφωνα με τις οδηγίες οι ορθές βαθμολογικές επιλογές είναι:
- Pass:
Α (score 80-100)
Β (score 75-79)
C (score 60-74)

- Level C1 (score 45-59)
- Fail (score 0-44)

και
X
Z
Pending
Withheld


Μάλλον εννοεί ότι ο βαθμός σου δεν θα βγει ποτέ στη δημοσιότητα...


Γενικά όμως δεν ξέρω να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C-o - n

Νεοφερμένος

Ο C-o - n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ρε φιλε επειδη τυχαινει να ειμαι απο λαμια και απο τα λεγομενα σου οχι μονο σε αυτο το θεμα μου θυμιζεις εντονα ενα συμμαθητη μηπως μπορεις να μου πεις αν το φροντηστηριο σου ηταν στην πλατεια λαου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μπορείτε να δείτε το απότελεσμα της εξέτασης μου και το statement of results στο παρακάτω Link:

https://www.examination-services.gr/greek/results_submit.asp

Είμαι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ χαρούμενος

https://www.examination-services.gr/results_submit.asp
Συγγνώμη, αλλά αυτό ειναι το σωστό link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Μπορείτε να δείτε το απότελεσμα της εξέτασης μου και το statement of results στο παρακάτω Link:

https://www.examination-services.gr/greek/results_submit.asp

Είμαι ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ χαρούμενος

https://www.examination-services.gr/results_submit.asp
Συγγνώμη, αλλά αυτό ειναι το σωστό link


1) συγχαρητηρια:D:D

2) καλη χρηση του πτυχιου:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ..Το πόσο αγαπάω τα αγγλικά δεν λέγεται. Μεράκι μου ειναι να αρχίσω να διδάσκω..ξέρω πως δεν ανοίγει η παραπάνω σελίδα αλλά δεν μπορώ να φορτώσω κάπως αλλιως το statement of results. Εν πάσει περιπτώσει, σκόραρα 61%.Δεν είναι και το ποσοστό.Με αδίκησαν θεωρώ στην εκθεση αλλά τελοσπάντων.

Speaking: Exceptional,
Use of english: Good
Writing: Borderline
Listening: Weak
Reading: Weak
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
τελικά επικοινώνησα και μου είπαν ότι είναι pending
oπότε πρέπει να περιμένω μέσα στην βδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puppet_58

Νεοφερμένος

Ο puppet_58 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
nPb τελικά βγήκε το αποτέλεσμά σου;Έβγαλές καμιά ακρή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ακόμη περιμένω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top