[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
αν μπορεις βρες τα και στειλε τα μου με ενα πμ να τα συμπληρωσω στη λιστα... θενκς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κυριακή Μπ.

Νεοφερμένος

Η Κυριακή Μπ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μηχανολόγοι & Αεροναυπηγοί Μηχανικοί Πάτρας No.46 ! Κανείς αλλος???? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Κανείς που έχει περάσει Νομική Θεσσαλονίκης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni_vissi

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλα τα παιδιά που πέρασαν!Θα δείτε ότι όπου και να βρίσκεστε, τα φοιτητικά χρόνια είναι τα καλύτερα!

Βέβαια στο Πάντειο γιατί είδα μόνο 3-4 παιδιά να έχουν περάσει;Πού είναι οι υπόλοιποι; :P
Και συγκεκριμένα στο Πολιτικό μόνο ένας!Όπως και να έχει όποιος χρειάζεται βοήθεια (είτε για την εγγραφή του είτε για οποιαδήποτε άλλη απορία μπορεί να έχει-σχετικά με το Πάντειο πάντα) μπορεί να μου στείλει pm να τον βοηθήσω!

Και πάλι ένα μεγάλο μπράβο σε όλους!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια συγχαρηρια για την επιτυχια σας αλλα θα ηθελα να σας πω πως ισως δεν τα βρειτε ακριβως οπως τα περιμενετε τα πραγματα στο τμημα.και εγω εκει ημουν φετος και εφυγα τρεχοντας.μακαρι να βγω ψευτης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vavlas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 311 μηνύματα.
Κανείς που έχει περάσει Νομική Θεσσαλονίκης???

Δίπλα είναι οι σχολές μας.
Έχω αρκετούς γνωστούς στην νομική αλλά είναι από 2ο και 3ο έτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katsarida003

Νεοφερμένος

Η katsarida003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χημικό 8εσσαλονίκης με 17711 αλλά δεν 8α πάω!!! 16...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silflou

Νεοφερμένος

Ο silflou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια συγχαρηρια για την επιτυχια σας αλλα θα ηθελα να σας πω πως ισως δεν τα βρειτε ακριβως οπως τα περιμενετε τα πραγματα στο τμημα.και εγω εκει ημουν φετος και εφυγα τρεχοντας.μακαρι να βγω ψευτης!!

Για τους μηχ.μηχ. πατρας μιλας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
χημικό 8εσσαλονίκης με 17711 αλλά δεν 8α πάω!!! 16...
Γιατί πασαμ? Έχω και ένα φιλαράκι που πέρασε εκεί φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Και εγώ χημικό ΑΠΘ πέρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas_1992

Νεοφερμένος

Ο kwstas_1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 85 μηνύματα.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
για τους ηλεκτρολογους ξανθης μιλαω...
Ξανθης κιολας ε;;;μμμμμμ πολυ ενδιαφερον
παιδια συγχαρηρια για την επιτυχια σας αλλα θα ηθελα να σας πω πως ισως δεν τα βρειτε ακριβως οπως τα περιμενετε τα πραγματα στο τμημα.και εγω εκει ημουν φετος και εφυγα τρεχοντας.μακαρι να βγω ψευτης!!

γιατι το υποστηριζεις αυτο;;; εγω τα καλυτερα εχω ακουσει κυριως για αυτο το τμημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stethess 1993

Νεοφερμένος

Ο stethess 1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κανείς που έχει περάσει Νομική Θεσσαλονίκης???

περασα εγω νομικη απθ !!!!!!!!!!! συμφοιτητρια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top