[Θετική Κατ.] Τι θα δηλώσετε;

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Γεια σας. Φέτος τελείωσα το Λύκειο και ήμουν θετική! Κατάφερα να συγκεντρώσω 17,304 μόρια στο Τρίτο!
Θα ήθελα να ξέρω τι έχει σκοπό να δηλώσει η θετική στα μηχανογραφικά, για να πιάσω το σφυγό των ημερών θα διαλέξετε με βάση την επαγγελματική αποκατάσταση, το κοινωνικό status ή κάτι άλλο;
Περιμένω να σας ακούσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ΓΓεια σας. Φέτος τελείωσα το Λύκειο και ήμουν θετική! Κατάφερα να συγκεντρώσω 17,304 μόρια στο Τρίτο!
Θα ήθελα να ξέρω τι έχει σκοπό να δηλώσει η θετική στα μηχανογραφικά, για να πιάσω το σφυγό των ημερών θα διαλέξετε με βάση την επαγγελματική αποκατάσταση, το κοινωνικό status ή κάτι άλλο;
Περιμένω να σας ακούσω.
τα μορια μας ηταν σχεδον τα ιδια με ελαχιστη διαφορα,δηλωσα περσι και ειδες που ειμαι,πιστευω οτι οι βασεις φετος θα ειναι παρομοιες.Αν μετρανε και περσινες αποψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εννοειτε μασ χρειαζονται ολεσ οι αποψεις,:) εσενα ποια ηταν η πρωτη σου επιλογη????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εννοειτε μασ χρειαζονται ολεσ οι αποψεις,:) εσενα ποια ηταν η πρωτη σου επιλογη????????

Βιολογικο ειχα και χημικο δευτερο,αλλα δεν το χω μετανιωσει καθολου ειναι τελεια η σχολη.Σκεφτομαι ΙΣΩΣ βιολογικο για μετα παντως.Βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά....
Εγω αν έδινα φέτος θα δήλωνα πρώτο, όπως και περσυ Ιατρική στο Ηράκλειο και μετά Βιολογικό....
Και τελευταίο πάλι Μαθηματικό, όπου σπουδάζω.....
Παντως και εγώ πιστεύω πως οι βάσεις θα κυμανθουν στα περσυνά επίπεδα με μερικές αυξομειώσεις κυρίως σε Τ.Ε.Ι, νομίζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ιατρικη.Νομιζω οτι τις πιανω ολες.
Αρα,λογω αποσατσης η σιερα θα ναι μαλλον αθηνας
θεσ/νικης-ιωαννινων-λαρισας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
εγω εβαλα ιατρικες και φαρμακευτικεσ παρολου που δεν τισ πιανω και μετα εβαλα την νοσηλευτικη αει αθηνα και σπαρτη και μετα βιολογικο και χημικο:yahoo:βασικα μου αρεσει πολυ η βιολογια σαν επιστημη αλλα υπερνικησε το ονειρο μου να δουλεψω σε νοσοκομειο:alljumpy:

:bigarmhugεμπριστη απο που εισαι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marysita

Νεοφερμένος

Η marysita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω παιδαγωγικο αθηνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Tα ονειρα δεν μπορει κανεις να τα σκοτωσει.
Αυτο ολοι να το θυμομαστε.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ιωαννινων!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
προσπαθω να καταλαβω...
εσυ γιατι διαλεξες αυτη την σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γιατι ειναι η μονη στην ουσια που ειναι σχετικη με τη βιολογια μετα απο τα ''καθαρα βιολογικα''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μοριακης βιολογιας και γενετικης?
ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)?
για το ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ οι πτυχιουχοι κατατασσονται στους χημικους κ οχι στους βιολογους..ασχετο αν ασχολουνται κ με βιολογια..κ οσο για το μοριακης βιολογιας και γενετικης δεν το σκεφτομαι διοτι η επαγγελματικη αποκατασταση ειναι ανυπαρκτη μπορω να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
για το ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ οι πτυχιουχοι κατατασσονται στους χημικους κ οχι στους βιολογους..ασχετο αν ασχολουνται κ με βιολογια..κ οσο για το μοριακης βιολογιας και γενετικης δεν το σκεφτομαι διοτι η επαγγελματικη αποκατασταση ειναι ανυπαρκτη μπορω να πω..

ενω στο βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ειναι υπαρκτη?
παντος στο εξωτερικο πρεπει να ειναι καλυτερα τα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μαλιστα για να δεις πόσο καμένος είμαι, διαβαζω βιολογία του Alberts......;):)
τη δωσαμε καμια 200ρα στο τμημα και την περασαμε δυο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ενω στο βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ειναι υπαρκτη?
παντος στο εξωτερικο πρεπει να ειναι καλυτερα τα πραγματα..
δεν συγκρινεται ομως με αυτο στην αλεξ/πολη..καλα σιγουρα στο εξωτερικο ειναι καλυτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
για το ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ οι πτυχιουχοι κατατασσονται στους χημικους κ οχι στους βιολογους..ασχετο αν ασχολουνται κ με βιολογια..κ οσο για το μοριακης βιολογιας και γενετικης δεν το σκεφτομαι διοτι η επαγγελματικη αποκατασταση ειναι ανυπαρκτη μπορω να πω..

Το οτι κατατασσονται στους χημικους σε ενδιαφερει μονο εαν επιθυμεις να εργαστεις ως εκπαιδευτικος. Εξαλλου απο περσι με προεδρικο διαταγμα εχουν κατοχυρωθει τα επαγγελματικα τους δικαιωματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
δεν συγκρινεται ομως με αυτο στην αλεξ/πολη..καλα σιγουρα στο εξωτερικο ειναι καλυτερα..

ωστε η αλεξανδουπολη σε χαλαει;)
διαλεξες αυτη την σχολη επειδη σου αρεσει η βιολογια λοιπον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top