[21/5/2010] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών Κατεύθυνσης

Πώς τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 91)
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 46 50.5%
  • Καλά

    Ψήφοι: 15 16.5%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 9 9.9%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 2 2.2%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 16 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Δεν ντραπηκαν να βαλουν ασκηση? 8 μορια δωρεαν :D!! Κατα τα αλλα ευτυχως επεσαν κυριως πραγματα που ηξερα. Μονο την διευθυνση δεν ηξερα, θυμομουν 2-3 φρασεις και τα υπολοιπα αυτοσχεδιασα. Ειναι κατι που με ανησυχει για το τελευταιο με τον Herzberg. Απο τα υγιεινης ηξερα και εγραψα 5/6 και απο τα αλλα 2/4. Λογικα θα παρω 6+5=11 απο εκεινο, υπαρχει ομως περιπτωση κανενας μ@λ@#@ς να δει με μια ματια οτι δεν ειναι ακριβως οπως στο βιβλιο και να μην μπει στον κοπο να δωσει βαθμους για αυτα που ειναι απο το βιβλιο?

Τωρα για το σκονακι... δηλαδη ολο το υπολοιπο εσεις το θεωρειτε δικαιο ή αξιοκρατικο????? Οι Πανελλαδικες ειναι εντελως ανουσιες, οπως και να τις περασεις για μενα καλα κανεις. Δεν θεωρω οτι επειδη καποιος διαβασε αρκετα για τις πανελλαδικες ειναι αξιος για πανεπιστημιο ωστε να στεναχωρηθω που θα μπει αλλος στη θεση του. Δινω πανελλαδικες απλα και μονο επειδη με υποχρεωνουν. Αμα περιμενα εδω να δειξω το σπαθι μου και τη αξια μου... Το λεω προς υπερασπιση του παιδιου που εκανε, γιατι εγω βαριεμαι να μπω στη διαδικασια να κανω σκονακι. Η επιτηρηση ειναι ΤΟΣΟ χαλαρη που σημερα εγινε παρτυ με τα σκονακια. Ενας συμμαθητης μου απο φροντ μου ειπε μετα οτι πηγε τουαλετα ετσι στο ασχετο και βρηκε μεσα ολοκληρο βιβλιο!


ΥΓ: Τωρα σκεφτηκα οτι υπαρχει περιπτωση η επισημη θεση του site να ειναι κατα των σκονακιων :redface:.... να σβησω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coheNakatos

Δραστήριο μέλος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 662 μηνύματα.
Δεν ντραπηκαν να βαλουν ασκηση? 8 μορια δωρεαν :D!! Κατα τα αλλα ευτυχως επεσαν κυριως πραγματα που ηξερα. Μονο την διευθυνση δεν ηξερα, θυμομουν 2-3 φρασεις και τα υπολοιπα αυτοσχεδιασα. Ειναι κατι που με ανησυχει για το τελευταιο με τον Herzberg. Απο τα υγιεινης ηξερα και εγραψα 5/6 και απο τα αλλα 2/4. Λογικα θα παρω 6+5=11 απο εκεινο, υπαρχει ομως περιπτωση κανενας μ@λ@#@ς να δει με μια ματια οτι δεν ειναι ακριβως οπως στο βιβλιο και να μην μπει στον κοπο να δωσει βαθμους για αυτα που ειναι απο το βιβλιο?

Τωρα για το σκονακι... δηλαδη ολο το υπολοιπο εσεις το θεωρειτε δικαιο ή αξιοκρατικο????? Οι Πανελλαδικες ειναι εντελως ανουσιες, οπως και να τις περασεις για μενα καλα κανεις. Δεν θεωρω οτι επειδη καποιος διαβασε αρκετα για τις πανελλαδικες ειναι αξιος για πανεπιστημιο ωστε να στεναχωρηθω που θα μπει αλλος στη θεση του. Δινω πανελλαδικες απλα και μονο επειδη με υποχρεωνουν. Αμα περιμενα εδω να δειξω το σπαθι μου και τη αξια μου... Το λεω προς υπερασπιση του παιδιου που εκανε, γιατι εγω βαριεμαι να μπω στη διαδικασια να κανω σκονακι. Η επιτηρηση ειναι ΤΟΣΟ χαλαρη που σημερα εγινε παρτυ με τα σκονακια. Ενας συμμαθητης μου απο φροντ μου ειπε μετα οτι πηγε τουαλετα ετσι στο ασχετο και βρηκε μεσα ολοκληρο βιβλιο!


ΥΓ: Τωρα σκεφτηκα οτι υπαρχει περιπτωση η επισημη θεση του site να ειναι κατα των σκονακιων :redface:.... να σβησω?

Εκει ειναι το θεμα σου ? Δηλαδη εγω που το εσκισα το βιβλιο και το ηξερα απεξω με βγαζεις μαλακα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Εκει ειναι το θεμα σου ? Δηλαδη εγω που το εσκισα το βιβλιο και το ηξερα απεξω με βγαζεις μαλακα ?

+1000000000000000

Ακριβωωως....
Δηλαδη κοροιδα ειμαστε οσοι φαγαμε αυτο το βιβλιο εναα ολοκληρο χρονο?? Δεν μπορω να καταλαβω την λογικη ορισμενων να καμαρωνετε τα σκονακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coheNakatos

Δραστήριο μέλος

Ο Βαγγελης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 662 μηνύματα.
+1000000000000000

Ακριβωωως....
Δηλαδη κοροιδα ειμαστε οσοι φαγαμε αυτο το βιβλιο εναα ολοκληρο χρονο?? Δεν μπορω να καταλαβω την λογικη ορισμενων να καμαρωνετε τα σκονακια

Εμενα προσωπικα στα @@ μου , καποιοι απο τα παλικαρια που κανουν αυτα και στην ζωη τους ετσι θα επιβιωνουν ... Μονο που η ζωη δεν εχει σκονακια και σημειωσεις ... Εγω το βλεπω και ως μια προσωπικη δοκιμασια αντοχης και πολλων αλλων ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εκει ειναι το θεμα σου ? Δηλαδη εγω που το εσκισα το βιβλιο και το ηξερα απεξω με βγαζεις μαλακα ?
δεν ειπα οτι κακως διαβαζουν οσοι διαβαζουν. Και εγω οπως σου ειπα δεν εκανα, ουτε σχεδιαζω να κανω σκονακι, και θα παρω τη βαθμολογια που αξιζει στο διαβασμα μου. Δηλαδη σοβαρα τωρα, το θεωρειτε "αξια" να γραψεις καλα στις πανελλαδικες? Μας βγαζω ολους μας μαλακες που καθομαστε και ανεχομαστε να μας κρινουν με αυτο το συστημα. Τωρα θα μου πεις "τι μπορεις να κανεις?". Ξερω γω, οτι μπορεις να κανεις για οποιοδηποτε αλλο θεμα. Γτ κανουμε συλλαλητηρια για το ασφαλιστικο? Ας κανουμε και για τις πανελλαδικες. Οσο ομως ισχυει αυτο το αδικο συστημα, δεν με πειραζει να κανει καποιος extra αδικιες. Παντως βγαινουμε πολυ off-topic. Μπορουμε να τα συζητησουμε αυτα σε αναλογο thread.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδιά δεν χρειάζεται να ξεφεύγουμε από το θέμα μας. Αν έχετε προσωπικές διαφωνιες μπορείτε να τις λύσετε pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RFederator154

Νεοφερμένος

Η Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας...Στη διευθυνση ξεχασα τη λεξη βραχυπροθεσμα και στον τυπο της παραγωγικοτητας αντι για ποσοτητα παραγωγης εγραψα παραχθεντα αγαθα...ποσο λετε να κοψουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RFederator154

Νεοφερμένος

Η Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αχ μην το γελας!!!μ'εχει φαει το αγχος!!!πανω απο 3 μορια λες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aLmOsT_nOrMaL

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Επιεικώς χάλια έγραψα, αλλά εντάξει, το περίμενα. Δεν είμαι καθόλου καλή στην αποστήθιση, από την αρχή ήξερα ότι θα τα φάω τα μούτρα μου, αλλά τι να κάνω; Μεγάλη ατυχία, που έπεσε ο Fayol, ήταν το μόνο που δεν ήξερα... :( Πάντως, το πρώτο θέμα ήταν τζάμπα μονάδες! Ούτε παγίδες, ούτε τίποτα, άνετα το έγραφε και ένας που είχα κάνει απλά μια-δυο αναγνώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ballaki

Νεοφερμένος

Ο Ballaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
νομιζω οτι αυτο το λαθος θα μας κοστισει(γιατι και εγω το ιδιο εκανα) 2-3 μορια....ιδιως αμα εχεις κανει και εσυ σωστα τους υπολογισμους δεν θα πρεπει να μας κοψουν περισσοτερα..αλλα περιμενω και εγω την γνωμη και αλλων παιδιων...τι να πω.....βλακεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nulispa

Νεοφερμένος

Ο nulispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
νομιζω οτι αυτο το λαθος θα μας κοστισει(γιατι και εγω το ιδιο εκανα) 2-3 μορια....ιδιως αμα εχεις κανει και εσυ σωστα τους υπολογισμους δεν θα πρεπει να μας κοψουν περισσοτερα..αλλα περιμενω και εγω την γνωμη και αλλων παιδιων...τι να πω.....βλακεια....

και γω τον ιδιο τυπο με εσενα εγραψα δεν υπαρχει προβλημα. εξ αλλου οι λυσεις του in.gr χρησιμοποιουν αυτο το τυπο. δεν ειναι λαθος τυπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
δεν ξέρω τι γίνεται στα άλλα σχολεία με τα σκονάκια και την χαλαρότητα, φαίνεται εγώ πάντως ότι έκανα καλά που πήγα και κατάθεσα τα χαρτιά μου σε ένα ιδιωτικό σχολείο για να συμμετέχω στις πανελλήνιες, καθώς στο συγκεκριμένο σχολείο δεν ακούγεται κιχ.

Απ' την μια νιώθω αδικημένος που κάποιοι χρησιμοποιούν ελεύθερα σκονάκια και αντιγράφουν ενώ εγώ καθόμουν και τα μάθαινα σαν μαλάκας.
Από την άλλη είμαι ευχαριστημένος που εκεί που δίνω δεν ακούγεται κουβέντα και μπορώ να συγκεντρωθώ χωρίς να μου αποσπάνε την προσοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8etiki fan

Νεοφερμένος

Η 8etiki fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οι λειτουργιες ηταν ευκολες βασικα, γιατι τις θυμωμουν απο το Τ.Ε.Χ.Α.Λ. :P
ΧΑχααχαχα κι εγώ ετσι τις θυμομουν Τ.Ε.Χ.Α.Λ και τις εργασιες της διοικησης Σ.Π.Ο.Δ.Α.Σ.Ε!Αλλιώ δςεν παιζει να τα θυμασαι ολα!Εγωδιευθυνση δεν ηξερα καλα και θυμομουν κατι σκορπιες λεξεις το μονο που δεν ανεφερα ηταν οι στοχοι και κατι για πληροφοριες που ελεγε λετε να μου κοψουν πολυ?Ήθελα 100 να παρει!!!!ΧΑθηκε να βάλουν οργανωση που την ηξερα νερακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τέλειααααα, τι περίφημα που ενδεχομένως να περάσεις σε μια σχολή από την οποία θα στερηθεί κάποιος άλλος μια θέση επειδή είχες σκονάκι!:clapup::clapup::clapup:

Καλα την περιμενα αυτη την αντιδραση αλλα δε βαριεσαι! Εγω μια φορα τις 16/100 μοναδες τις εχω σιγουρες απο σκονακι και τις υπολοιπες επειδη τις ηξερα! Και αμα ηταν να περασω σε μια σχολη Α απο το αοδε μακαρι να γινοταν! ;) Τι κριμα ομως που υπαρχουν και αλλα 5 μαθηματα στα οποια δεν προκειται να τα εχω παει και τοσο καλα! ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top