[Αγόρια] Πώς πρέπει να συμπεριφέρεται μια κοπέλα για να σας κερδίσει;

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αυτα δεν παιζονται πως και πως αν σε ερωτευτει τελος οπως και να συμπεριφερθει καποιος θα ειναι ενα το αποτελεσμα ......σχεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
αυτα δεν παιζονται πως και πως αν σε ερωτευτει τελος οπως και να συμπεριφερθει καποιος θα ειναι ενα το αποτελεσμα ......σχεση

Να σου πω την αλήθεια, δεν κατάλαβα γρι τι έγραψες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αν σου μπει στο ματι αντε γεια οι μεγαλοι ερωτες εχουν μεγαλους καυγαδες και μεγαλα .....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
αυτα δεν παιζονται πως και πως αν σε ερωτευτει τελος οπως και να συμπεριφερθει καποιος θα ειναι ενα το αποτελεσμα ......σχεση

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
καλυτερα τα πε απο μενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
αν σου μπει στο ματι αντε γεια οι μεγαλοι ερωτες εχουν μεγαλους καυγαδες και μεγαλα .....:P

Ε είναι τι ζητάς. Πολλοί δεν μπορούν τα δράματα και τις ιστορίες για αγρίους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άλλο ένα topic-επιτομή του politically correctness. Θα πάτε μπροστά νομίζω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι κοπέλες που δεν ξέρουν τι θέλουν, που είναι την μια ναι και μετά από 5 nano secs είναι όχι (και το ανάποδο), που σε τρώνε με την γκρίνια τους αλλά είναι και λίγο γατούλες, που δεν τρώνε σουφλέ αλλά πλακώνουν τις πάστες μετά τα μεσάνυχτα με επιδρομές στην κουζίνα, που δεν ξυρίζουν το βυζί τους αλλά ξυρίζουν την περιοχή τους με κόντρα ξύρισμα, που λένε ότι τους αρέσει ο Μάλαμας αλλά μετά ακούν και Νατάσα, που λένε ότι τους αρέσει η περιπέτεια αλλά έχουν εγκαταστήσει ειδικό τηλεπικοινωνιακό δίκτυο στο αυτί τους ώστε να είναι σε συνεχή επικοινωνία με την μάνα τους, που λένε ότι τους αρέσει η μαγειρική υψηλού επιπέδου αλλά τρώνε και ένα πιτόγυρο με τζατζίκι και το κλάσιμο πάει σύννεφο, που λένε ότι τους αρέσει η τέχνη αλλά βλέπουν ρουλεμάν ο μεγαλοπρεπής, που λένε ότι τους αρέσει η σύσφιξη γλουτών για καλλίγραμμο σώμα αλλά όταν βγάλουν το κωλάν βλέπεις τις ρυτίδες από το λίπος της καθιστικής ζωής, που τους αρέσει το ποδήλατο αλλά μόνο μέσα στο δωμάτιο,...που γουστάρουν την ειλικρίνεια αλλά όταν βρουν έναν που τους πουλάει φύκια και μπαχάμες εγκαταλείπουν την ειλικρίνεια, που γουστάρουν την αλήθεια αλλά όχι να είναι ειλικρινής αλήθεια, που διατυπώνουν ολόκληρα κατεβατά για το αγόρι των ονείρων τους αλλά οι ίδιες δεν διαθέτουν τίποτα από όλα αυτά..:spasiklas:

Υ.Γ. Ευχαριστώ για το μπινελίκινγκ που θα μου ρίξετε..:redface::P

Πολύς χρόνος για σκότωμα, σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ευφυια,χιουμορ και αυθορμητισμος μπορουν να με κερδισουν αμεσως(ανεξαρτητως εμφανισης και το ενοοω)αλλα να τα βρεις και τα 3 λιγο εως πολυ δυσκολο.
2 τυπους κοριτσιων δεν αντεχω πραγματικα
1.κολαν,αντιανεμικο και piercing σε 273618376 σημεια
2.Τυπου πλουσιες,το παιζουν dives χωρις να κανουν τιποτα στην ζωη τους
Αυτααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι κοπέλες που δεν ξέρουν τι θέλουν, που είναι την μια ναι και μετά από 5 nano secs είναι όχι (και το ανάποδο), που σε τρώνε με την γκρίνια τους αλλά είναι και λίγο γατούλες, που δεν τρώνε σουφλέ αλλά πλακώνουν τις πάστες μετά τα μεσάνυχτα με επιδρομές στην κουζίνα, που δεν ξυρίζουν το βυζί τους αλλά ξυρίζουν την περιοχή τους με κόντρα ξύρισμα, που λένε ότι τους αρέσει ο Μάλαμας αλλά μετά ακούν και Νατάσα, που λένε ότι τους αρέσει η περιπέτεια αλλά έχουν εγκαταστήσει ειδικό τηλεπικοινωνιακό δίκτυο στο αυτί τους ώστε να είναι σε συνεχή επικοινωνία με την μάνα τους, που λένε ότι τους αρέσει η μαγειρική υψηλού επιπέδου αλλά τρώνε και ένα πιτόγυρο με τζατζίκι και το κλάσιμο πάει σύννεφο, που λένε ότι τους αρέσει η τέχνη αλλά βλέπουν ρουλεμάν ο μεγαλοπρεπής, που λένε ότι τους αρέσει η σύσφιξη γλουτών για καλλίγραμμο σώμα αλλά όταν βγάλουν το κωλάν βλέπεις τις ρυτίδες από το λίπος της καθιστικής ζωής, που τους αρέσει το ποδήλατο αλλά μόνο μέσα στο δωμάτιο,...που γουστάρουν την ειλικρίνεια αλλά όταν βρουν έναν που τους πουλάει φύκια και μπαχάμες εγκαταλείπουν την ειλικρίνεια, που γουστάρουν την αλήθεια αλλά όχι να είναι ειλικρινής αλήθεια, που διατυπώνουν ολόκληρα κατεβατά για το αγόρι των ονείρων τους αλλά οι ίδιες δεν διαθέτουν τίποτα από όλα αυτά..:spasiklas:

Υ.Γ. Ευχαριστώ για το μπινελίκινγκ που θα μου ρίξετε..:redface::P


:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

:thumbsup: :thumbsup:

Φίλε, μου έφτιαξες μια δύσκολη μέρα.


:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα σας έβαζα τώρα το λινκ της τέλειας γυναίκας αλλά θα με πείτε ρατσίστρια. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
τελικα ισως βρηκα πως θελω μια γυναικα
να μου γελα συνεχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
τελικα ισως βρηκα πως θελω μια γυναικα
να μου γελα συνεχεια

https://lh4.googleusercontent.com/-...ABBE/ISH5H8IF-c4/s1600/GELIO-XWRIS-DONTIA.jpg


βρηκες αυτο π εψαχνες ! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atrotos

Νεοφερμένος

Ο Atrotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Να είναι τρυφερή και λίγο προστυχη κάπου κάπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μαγειρεύει φορώντας μόνο την ποδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Αν μπορει να με ηρεμει τοτε κατα μεγαλο ποσοστο με εχει κερδισει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
σαν Ελληνίδα.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπον θα κανω μια αρχικη λιστα, κοριτσια πρεπει να:

  • Μην ειστε απροσεχτες στην εμφανιση σας

  • Μη παστωνεστε στο make up

  • Μη φορατε υπερβολικα σεξυ ρουχα

  • Μη μιλατε για πολιτικη και αλλα intellectual θεματα

  • Μην ειστε vegan ή αν ειστε πειτε πως δεν εχετε προβλημα να μαγειρευετε μπριζολες για αλλους(και σταματηστε να ειστε βηγκαν, ειναι του σατανα(σοβαρολογω))

  • Μη μιλατε για το πρωην σας

  • Μη μιλατε για τη μανα σας

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.
Ας πω και εγώ.
1)Να μην βάφεται πολύ.
2)Να μην ντύνεται πρόστυχα
3)Να μιλάει για διαφορά θέματα
4)Να είναι μορφωμένη
5)Να έχουμε κοινά ενδιαφέρονται
6)Να είναι δίπλα μου και στα δύσκολα
7)Και το βασικότερο για εμένα να είναι καλός ανθρωπος.Αν ένας ανθρωπος είναι όμορφος εσωτερικά για εμένα μετράει παρά πολύ.Τι να την κάνω την εξωτερική ομορφιά αν μέσα υπάρχει ένα κενό;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Destroyer00

Νεοφερμένος

Ο Destroyer00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
  • Μη μιλατε για πολιτικη και αλλα intellectual θεματα
  • Γιατί να μη συζητάνε για πολιτική και αλλά intellectual θέματα; Εμένα μου αρέσει πολύ αυτό, να είναι η άλλη έξυπνη.

    Εγώ σε γενικές γραμμές θέλω να είναι περιποιημένη και να μην έχει τερμα αγύμναστο σώμα
     

    Χρήστες Βρείτε παρόμοια

    • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
      Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • Φορτώνει...
    Top