[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μεγάλωσα κι εγώ και γράφω σε τέτοιο θέμα!
Αρχίζω στις 24 θερινά, είμαι θεωρητική και παλεύω για ένα και μόνο στόχο, για τον οποίο είμαι διατεθειμένη να δώσω τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Δεν νομίζω ρε συ. Και οι θετικοτεχνολογικοί πρώτη φορά κάνουν παραγώγους στην τρίτη λυκείου οπότε ποια η διαφορά;

Ναι, και η μισή ύλη της κατεύθυνσης είναι παράγωγοι. Έχουν πιο πολύ χρόνο/ευκαιρίες για εξάσκηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι, και η μισή ύλη της κατεύθυνσης είναι παράγωγοι. Έχουν πιο πολύ χρόνο/ευκαιρίες για εξάσκηση.
Σιγά μια χαρά εξάσκηση μπορούν να κάνουν και οι θεωρητικοί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Xμμ κι εγω πιστευω με σωστο διαβασμα του χρονου βγαινει η υλη..κενα δεν εχω κι ας ειμαι θεωρητικη..εξαλλου τμημα δεν θα εχει το φροντιστηριο οποτε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Ρε ακομα δεν ξεκινησαμε και εχει ηδη 3 σελιδες το θεμα ; Εμεις οι 97ρηδες θα σπασουμε καθε ρεκορ :P Παντως μολις ειδα το θεμα ενιωσα εναν κομπο στο στομαχι.. :ermm:
Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα με το που είδα το θέμα. Θα τρελαθώ. xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
το κακο ειναι οτι στα μαθηματικα ,φυσικη υπαρχουν απειρες ασκησεις να βαλουν, ενω στην θεωριτικη συγκεκριμενα πραγματα ... (δεν λεω οτι ειναι εύκολα) και ουτε εχω προβλημα με τους θεωρητικούς!
(μάλιστα εχει πιο πολυ χούφτωμα το θεωρητικό ^^^^^) (if you know what i mean)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα με το που είδα το θέμα. Θα τρελαθώ. xD

Θα περασουμε πολυ καλα !!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Μια φορα στα χιλια χρονια γκειτ4. Πρεπει να αισθανεσαι περιφανη που το εζησες :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Στα φροντιστήρια δεν θα ακούσεις κανέναν φυσικό να προτείνει τη φυσική γενικής. Ρώτα καλύτερα στο σχολείο. :)
Άσε το σχολείο στην άκρη,3 φυσικούς έχει ο καθένας και είναι ο ένας χειρότερος από τον άλλο,δεν ξέρω στα σχολεία σας πως είναι καθηγητές αλλά εδώ είναι για να τους πάρει ο δι@αλος!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Γιατί νομίζω ότι στο μάθημα που μας αρέσει θα γράψουμε και πιο εύκολα;


αμα μου αρεσουν τα μαθηματικα/φυσικη κι βαλουν δύσκολα θεματα και γραψω λιγοτερο απο οτι μπορυσα να γραψω στην (π.χ) βιολογία,θα πω τον εαυτο μου βλ@κα γιατι ειχα την επιλογη να την διαλεξω
δεν είναι σαν την κατεύθυνση που πρέπει να γράψεις 100% τα μαθηματικα κατ και την φυσικη κατ.....

(φυσικά δεν μιλαω για τα μαθ.επιλογης που χρειάζεται να παρεις για να ανοιξεις ενα πεδιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
στα φροντιστηρια που παω εγω με αυτους που κανω αυτοι ειναι οι ιδιοκτιτες :)
γενικως εδω στην πρεβεζα εχουν πετυχει περισσοτερο τα μικρα φροντηστηρια και τοσο καιρω δεν εχω κανενα παραπωνο για τα φροντιστηρια μου.
επισης οσο έχει να κάνει με τους καιηγητες,πως μπορείς έναν ανθρωπο που σου λεει συνέχεια βλακειες στο μαθημα να τον παρεις στα σοβαρα και να τον ρωτισεις για ενα μαθημα το οποιο μπορει να σου στοιχίσει πολλά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Μα αυτό λέμε τόση ώρα,αν γουστάρεις το μάθημα => θα διαβάσεις μέχρι και την παραμικρή λεπτομέρεια => θα κάνεις σωστή προετοιμασία => θα γράψεις ό,τι και να βάλουν

δεν θα συμφωνήσω λόγο προσωπικής εμπειρίας, την φυσική κατ. (β λυκείου) ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΎΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, είχα μαθει ολη την θεωρία (οχι παπαγαλία αλλα πρακτικά, να την χρησημοπιω σωστα..),ειχα λυσει πολλες ασκησεις απο καθε κεφαλαιο (συνδιαστικες,οεφε,τρελες,διεστραμενες) και παει μας βάζει κατι τρελοφρικιαστικα θέματα (δικαίωμα του) και εγραψα κοντα στο 16 , στην θεωρια και στο θεμα γ την πατουσες εύκολα, ενω περιμενα 19 σιγουρα με την προετημασια που ειχα κανει

+++ το 2013 είχα ενα γειτονα (φίλοι απο πιτσιρίκια) που ηταν επιστημονας στα μαθηματικα και γιαυτο πηρε μαθηματικα (οχι για 5ο πεδιο) και το μετανιωσε γιατι μπορούσε να γραψει καλυτερα στην βιολογια (αυτος μου το ειπε)

αυτα τα λαθει κοστιζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πιστέψω ότι μεγάλωσα κι εγώ και γράφω σε τέτοιο θέμα!
Αρχίζω στις 24 θερινά, είμαι θεωρητική και παλεύω για ένα και μόνο στόχο, για τον οποίο είμαι διατεθειμένη να δώσω τα πάντα.

Και ποιός είναι αυτός ο στόχος εάν επιτρέπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
120+ μηνύματα (5 σελιδες), το θεμα δεν ειναι ουτε 24 ωρες!

άμα συνεχίσουμε ετσι το e-steki θα αγορασει servers μόνο για εμας !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S0fiaa

Νεοφερμένος

Η S0fiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια σας και καλη μας αρχη!:D παιδια οσοι θα πατε φροντιστηριο(θερινα) σας ειπαν να αγορασετε βοηθηματα ή θα σας δινουν οι φροντιστες φωτοτυπιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι πράμα είναι αυτό; :P

Και ακόμη δεν τελειώσαμε τις ενδοσχολικές, έτσι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
γεια σας και καλη μας αρχη!:D παιδια οσοι θα πατε φροντιστηριο(θερινα) σας ειπαν να αγορασετε βοηθηματα ή θα σας δινουν οι φροντιστες φωτοτυπιες?

Εμείς και τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Τι πράμα είναι αυτό; :P

Και ακόμη δεν τελειώσαμε τις ενδοσχολικές, έτσι; :hehe:

χαχαχαχα ναιι!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμείς και τα δύο.

εμας μας ειπαν για τωρα να παρουμε μονο του μπαρλα (μαθηματικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Κι εμάς και τα δύο μας είπαν στη φυσική και στα μαθηματικά, χημεία θα μας δίνει η καθηγήτρια κάτι έξτρα εκτός των φροντιστηροακων φυλλαδίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top