[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
ο,τι βοηθεια θες για τα μαθηματα,μας λες...

θα κανεις φροντιστηρια;

Όχι φροντιστήρια, ιδιαίτερα με μια γνωστή μου από το σχολείο που τα ξέρει τέλεια...δωρέαν χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Όχι φροντιστήρια, ιδιαίτερα με μια γνωστή μου από το σχολείο που τα ξέρει τέλεια...δωρέαν χαχαχα
μια χαρα.....καλη τυχη!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Αρχίζω κι εγώ 24 του μηνός, καλό μας κουράγιο! Κατεύθυνση θα συνεχίσω θετική (τρελαίνομαι για χημεία και βρίσκω συμπαθητική την βιολογία) και μάθημα επιλογής βιολογία. Πόσες ώρες έχετε ρε σεις, εγώ 17 και μου φαίνονται πάρα πολλές! Επίσης τι σχολές σκέφτεστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatiana^^

Νεοφερμένος

Η tatiana^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Πώς το εννοείς το "αποκρουστικό"?
Δεν έχω δει το βιβλίο οπότε έχω πλήρη άγνοια.
Πραγματικά νομίζω οτι σε όλη τα χρόνια του Γυμνασιου και του Λυκείου δεν έχω δει πιο κακογραμμένο και γεμάτο ανακρίβιες βιβλίο.Θα σε παιδέψει πάρα πολύ χωρίς λόγο.Επέλεξε καλύτερα κάποιο άλλο μάθημα.Θεωρώ πως πρέπει να είσαι θεωρητική οπότε θα σου πρότεινα Βιολογία.Οι ασκήσεις δεν είναι δύσκολες και δεν απαιτούν τρομερά μαθηματικά απλά πράξεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Αρχίζω κι εγώ 24 του μηνός, καλό μας κουράγιο! Κατεύθυνση θα συνεχίσω θετική (τρελαίνομαι για χημεία και βρίσκω συμπαθητική την βιολογία) και μάθημα επιλογής βιολογία. Πόσες ώρες έχετε ρε σεις, εγώ 17 και μου φαίνονται πάρα πολλές! Επίσης τι σχολές σκέφτεστε?


εμάς 20,5 ώρες την εβδομάδα + την τελευταία εβδομάδα διαγωνίσματα
άρα είσαι μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εμάς 20,5 ώρες την εβδομάδα + την τελευταία εβδομάδα διαγωνίσματα
άρα είσαι μια χαρά!
Γουάτ δε φακ παιδάκι μου όλη μέρα στο φροντιστήριο θα σας έχουν; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχίζω κι εγώ 24 του μηνός, καλό μας κουράγιο! Κατεύθυνση θα συνεχίσω θετική (τρελαίνομαι για χημεία και βρίσκω συμπαθητική την βιολογία) και μάθημα επιλογής βιολογία. Πόσες ώρες έχετε ρε σεις, εγώ 17 και μου φαίνονται πάρα πολλές! Επίσης τι σχολές σκέφτεστε?

Να σου πω εγώ ποιες θέλω(μιας και λέω συνέχεια):
Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού των Παρευξείνιων Χωρών, Σλαβικών Σπουδών, Θεολογία, Παιδαγωγικό και Κοινωνιολογία.

Πραγματικά νομίζω οτι σε όλη τα χρόνια του Γυμνασιου και του Λυκείου δεν έχω δει πιο κακογραμμένο και γεμάτο ανακρίβιες βιβλίο.Θα σε παιδέψει πάρα πολύ χωρίς λόγο.Επέλεξε καλύτερα κάποιο άλλο μάθημα.Θεωρώ πως πρέπει να είσαι θεωρητική οπότε θα σου πρότεινα Βιολογία.Οι ασκήσεις δεν είναι δύσκολες και δεν απαιτούν τρομερά μαθηματικά απλά πράξεις.:)

Βασικά Β' Λυκείου Θετική και Γ' Λυκείου θα αλλάξω Θεωρητική.
Μάλλον Βιολογία Γ.Π. θα πάρω αλλά θα ρωτήσω και φιλολόγους για την Ιστορία Γ.Π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Άντε ρε ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!
Συνεχίζω ΘΕΤΙΚΑΡΑ με μαθήματα επιλογής μαθηματικά γεν και αοθ.
Ξεκινάω μόλις τελειώσουν οι εξετάσεις ιδιαίτερα μάλλον και στα 4 της κατεύθυνσης+έκθεση, φροντιστήριο στα επιλογής από σεπτέμβρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Θέλω να κάνω μια ερώτηση που με απασχολεί για πολύ καιρό,
η πλειοψηφία των θεωρητικών τι είδους ΑΕΙ επιλέγει π.χ Φιλολογικό, Νομικό, κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παιδιά, αν δεν κάνετε 100 ώρες φροντιστήριο την εβδομάδα, ούτε 10.000 μόρια θα βγάλετε...

(Άκου εκεί 20 ώρες:|)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε πάρτε το λίγο χαλαρά γιατί θα έχετε πεθάνει ήδη μέχρι τον Αύγουστο. Εγώ 6 ώρες έκανα και έβγαλα μια χαρά βαθμούς, μην τρελαίνεστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilispolitop9

Νεοφερμένος

Ο vasilispolitop9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Οι μισές κρούσεις και η σύνθεση συναρτήσεων σε καμια περίπτωση δεν θεωρούνται "ένα μεγάλο μέρος της υλης" μην τρελαθούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Παιδιά, αν δεν κάνετε 100 ώρες φροντιστήριο την εβδομάδα, ούτε 10.000 μόρια θα βγάλετε...

(Άκου εκεί 20 ώρες:|)

σωστα.....αφιερωστε χρονο στο προσωπικο σας διαβασμα...μην ξεχνατε οτι το φροντιστηριο προσφερεται για συμπληρωματικη βοηθεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menaskfpzm

Νεοφερμένος

Ο menaskfpzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Οι μισές κρούσεις και η σύνθεση συναρτήσεων σε καμια περίπτωση δεν θεωρούνται "ένα μεγάλο μέρος της υλης" μην τρελαθούμε...

ούτε το 1/100000 δεν ειναι! το καλοκαιρι θα τελειώσουμε τουσ μιγαδικούς,ενα αρκετα μεγαλο κομματι από την ανάλυση και το πρώτο κεφάλαιο στην φυσική (ταλαντώσεις)
για τα αλλά δεν ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MsBonita31

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ξεκιναωω κι εγω στις 23! Αντε, καλη μας αρχη :D
Θεωρητικη και του χρονου μαθημα επιλογης Μαθηματικα-ΑΟΘ. Στα θερινα μου ειπαν δε χρειαζεται να κανω Μαθ. γιατι βγαινει η υλη απο Σεπτεμβρη..ισχυει? Εσεις θα κανετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξεκιναωω κι εγω στις 23! Αντε, καλη μας αρχη :D
Θεωρητικη και του χρονου μαθημα επιλογης Μαθηματικα-ΑΟΘ. Στα θερινα μου ειπαν δε χρειαζεται να κανω Μαθ. γιατι βγαινει η υλη απο Σεπτεμβρη..ισχυει? Εσεις θα κανετε?
Μια χαρά βγαίνει μην αγχώνεσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια, από θεωρητική θα έκανα. Η ύλη βγαίνει σίγουρα από Σεπτέμβρη για θετικοτεχνολογική, αλλά πιστεύω οτι η θεωρητική χρειάζεται παραπάνω εξάσκηση με τις παραγώγους (τις οποίες οι άλλοι κάνουν στην κατεύθυνση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να πω την αλήθεια, από θεωρητική θα έκανα. Η ύλη βγαίνει σίγουρα από Σεπτέμβρη για θετικοτεχνολογική, αλλά πιστεύω οτι η θεωρητική χρειάζεται παραπάνω εξάσκηση με τις παραγώγους (τις οποίες οι άλλοι κάνουν στην κατεύθυνση).
Δεν νομίζω ρε συ. Και οι θετικοτεχνολογικοί πρώτη φορά κάνουν παραγώγους στην τρίτη λυκείου οπότε ποια η διαφορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ρε ακομα δεν ξεκινησαμε και εχει ηδη 3 σελιδες το θεμα ; Εμεις οι 97ρηδες θα σπασουμε καθε ρεκορ :P Παντως μολις ειδα το θεμα ενιωσα εναν κομπο στο στομαχι.. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
είμαι και εγώ ένας από αυτούς που δεν θα περάσουν ένα τόσο ευχάριστο καλοκαίρι :P
είμαι θετική κατεύθυνση και θα παραμείνω και ως μάθημα επιλογής θα πάρω μαθηματικά γενικής,δεν τα πάω και τόσο καλά με την βιολογία,αρχίζουμε 25/6 τα φροντιστήρια και τελειώνουμε 23/6 τις σχολικές εξετάσεις.
και εμείς στην φυσική κάναμε τις κρούσεις και το τελειώσαμε το κεφ. γράψαμε και ένα διαγώνισμα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top