Β' Λυκείου και Proficiency

Τάσος Υψηλάντης

Νεοφερμένος

Ο Τάσος Υψηλάντης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγώ έχω ήδη lower και adavance τα οποία τα πήρα την ίδια χρονιά (μεγάλη ιστορία) και θα συνεχίσω για prof. μόλις περάσω στο πανεπιστήμιο......πιστεύω ότι φέτος β' λυκείου και ιδιαίτερα του χρόνου στη γ' πρέπει να έχουμε το μυαλό μας μόνο στο σχολείο και όσοι πάνε φροντιστήριο.....στο φροντιστήριο :P :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
εγώ έχω ήδη lower και adavance τα οποία τα πήρα την ίδια χρονιά (μεγάλη ιστορία) και θα συνεχίσω για prof. μόλις περάσω στο πανεπιστήμιο......πιστεύω ότι φέτος β' λυκείου και ιδιαίτερα του χρόνου στη γ' πρέπει να έχουμε το μυαλό μας μόνο στο σχολείο και όσοι πάνε φροντιστήριο.....στο φροντιστήριο :P :)

Μέγα λάθος. Στη β' Λυκείου ακόμη μπορείς να το πάρεις. Πέρυσι, μία συμμαθήτριά μου, όταν ήμαστε Γ' Λυκείου, έδωσε proficiency το Δεκέμβρη, το πήρε με B, κι έβγαλε και στις πανελλήνιες ~18.000 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Πιστεύω πως ο καθενας μπορει να το πάρει στην Β λυκειου αρκει να εχει θεληση και οργανωση. Εγω επειδη ηξερα οτι δεν το χω ιδιαιτερα με την οργανωση το εδωσα στην γ γυμνασιου και ξεμπερδεψα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top