Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ε ναι το τένις δεν το αφήνουμε;) και ειδικά με το ωραίο βολέ που κάνεις:whistle:

πάει και αυτό, θα το χω ξεχάσει στάνταρ!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Πω πω νταξ.Τελείωνα το μάθημα στο φροντιστήριο και δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάω στο σουβλατζίδικο από κάτω να φάω 2 σουβλάκια.

Ε,μ'αυτά και μ'αυτά πήρα 20 κιλά στις πανελλήνιες.Ακόμα δεν τα χω χάσει όλα,αλλά προσπαθώ!Πάω για κανα μπασκετάκι με τον Ναουσαίο και με άλλους ε πηγαίνω και στο gym άμα δεν βαριέμαι... Νταξ,κομπλεδούρα,σε κάποια φάση θα γίνω όπως ήμουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πω πω νταξ.Τελείωνα το μάθημα στο φροντιστήριο και δεν υπήρχε περίπτωση να μην πάω στο σουβλατζίδικο από κάτω να φάω 2 σουβλάκια.

Ε,μ'αυτά και μ'αυτά πήρα 20 κιλά στις πανελλήνιες.Ακόμα δεν τα χω χάσει όλα,αλλά προσπαθώ!Πάω για κανα μπασκετάκι με τον Ναουσαίο και με άλλους ε πηγαίνω και στο gym άμα δεν βαριέμαι... Νταξ,κομπλεδούρα,σε κάποια φάση θα γίνω όπως ήμουν! :P
Θα σε κανω φιτ αγορινα,μην μου αγχωνεσαι;) θα τα αυξησουμε τα μπασκετακια τωρα μετα τις προοδους:D
Το οτι δεν τα ειπες καλαμακια,με χαροποιει ιδιαιτερως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Σουβλάκια Ναουσαίε!Αυτό που αποκαλείς εσύ πιτόγυρο!Με τζατζίκι μέσα!Το οποίο ΔΕΝ είναι αλοιφή!
Εξάλλου,πώς γίνεται να παχύνει κανείς με μόνο 2 καλαμάκια;
Υγ. Πρόσεξε λίγο αυτά που λες,θα μας παρεξηγήσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ φοβάμαι να ζυγιστώ. Ξέρω ότι δε θα μου αρέσει ο αριθμός και θα μελαγχολήσω περισσότερο από όταν βλέπω ότι κάποια παντελόνια δε μου κάνουν ή όταν με κοιτώ στον καθρέπτη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Eγώ φοβάμαι να ζυγιστώ. Ξέρω ότι δε θα μου αρέσει ο αριθμός και θα μελαγχολήσω περισσότερο από όταν βλέπω ότι κάποια παντελόνια δε μου κάνουν ή όταν με κοιτώ στον καθρέπτη. :P


:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ κάποιες μέρες μπορεί να μην έχω όρεξη να φάω τίποτα κ άλλες να μην έχω σταματημό....:crazy: Αλλά γενικώς είμαι όπως πέρσι στα κιλά μου.. Που κ που πηγαίνω για τρέξιμο ή περπάτημα (ανάλογα την όρεξη κ την κούραση!!) Οπότε comble!!:) Να ξεδίνω κ λιγάκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Εγώ κάποιες μέρες μπορεί να μην έχω όρεξη να φάω τίποτα κ άλλες να μην έχω σταματημό....:crazy: Αλλά γενικώς είμαι όπως πέρσι στα κιλά μου.. Που κ που πηγαίνω για τρέξιμο ή περπάτημα (ανάλογα την όρεξη κ την κούραση!!) Οπότε comble!!:) Να ξεδίνω κ λιγάκι!!
Ναι και εγω το ιδιο...ευτυχως δεν εχω παρει κιλα...κ εγω οταν μπορω παω για τρεξιμο...αλλιως δεν αντεχεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγώ θυμαμαι μετα απο καποιο καιρο ετρωγα 4-5 σοκολατες τη βδομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
καημενα πλασματα,ακομα δεν ξερετε τπτ κατσε να τελειωσουν οι πανελληνιεσ και το χειροτερο δεν ειναι τα κιλα που πηρες αλλα οτι μετα σπανια τα χανεις(λιγο το τρεξιμο για την σχολη λιγο τα ποτα και γενικα οι εξοδοι)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
καημενα πλασματα,ακομα δεν ξερετε τπτ κατσε να τελειωσουν οι πανελληνιεσ και το χειροτερο δεν ειναι τα κιλα που πηρες αλλα οτι μετα σπανια τα χανεις(λιγο το τρεξιμο για την σχολη λιγο τα ποτα και γενικα οι εξοδοι)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...
Μέσα στο καλοκαίρι μπορείς να τα χάσεις, η αλήθεια είναι πως μετά το 1ο εξάμηνο είναι κάπως περίεργο μέχρι να προσαρμοστείς και με το θέμα του φαγητού και των δραστηριοτήτων όταν πας σε μια καινούρια πόλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
καημενα πλασματα,ακομα δεν ξερετε τπτ κατσε να τελειωσουν οι πανελληνιεσ και το χειροτερο δεν ειναι τα κιλα που πηρες αλλα οτι μετα σπανια τα χανεις(λιγο το τρεξιμο για την σχολη λιγο τα ποτα και γενικα οι εξοδοι)
ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...
Και τώρα γιατί προκαλείς κατάθλιψη και σ' εμάς??Μα τι κακία είναι αυτή??Να καταστραφούν δηλαδή και οι τελευταίες μου ελπίδες??:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eγώ και θα τα χάσω και σφίξω. :pfff:
:P

Αλήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω παντως απο 1 Ιουνιου θα παω γυμναστηριο και θα κανω και διατροφη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ μετά τις πανελλήνιες πέρσυ έχασα τα 15 από τα 17 κιλά που πήρα στη χρονιά.Φέτος έχω ξαναπάρει 5-6 αλλά θα χαθούν μετά.Αν δε σταματούσα τις προπονήσεις θα μουν και λιγότερα από ότι άρχισα τον οκτωβρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ λέω να αρχίσω γυμναστήριο το Σεπτέμβριο-Οκτώβριο αφού περάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγώ δε θα ξεκινήσω γυμναστήριο αλλά από την στιγμή που δεν έχω πάρει κιλά, απλά θα κάνω γυμναστική για να σφίξω και θα επιστρέψω στη διατροφή για να αποβάλω όλα τα "σκουπίδια" που κατανάλωσα αυτούς τους μήνες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Μέσα στο καλοκαίρι μπορείς να τα χάσεις, η αλήθεια είναι πως μετά το 1ο εξάμηνο είναι κάπως περίεργο μέχρι να προσαρμοστείς και με το θέμα του φαγητού και των δραστηριοτήτων όταν πας σε μια καινούρια πόλη
τι να σου πω δεν ξερω θα επανελθω οταν τελειωσει και το 2ο και θα σε πληροφορήσω:P

Και τώρα γιατί προκαλείς κατάθλιψη και σ' εμάς??Μα τι κακία είναι αυτή??Να καταστραφούν δηλαδή και οι τελευταίες μου ελπίδες??:redface::(

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τι να σου πω δεν ξερω θα επανελθω οταν τελειωσει και το 2ο και θα σε πληροφορήσω:P



:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Τουλάχιστον σε μενα έτσι συνέβη στο 1ο εξάμηνο,όχι ότι έβαλα και τίποτα σημαντικό αλλά οι δραστηριότητες ήταν μειωμένες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Φετος δινω πανελληνιες και εχω παρει 15 κιλα τουλαχιστον.... Ειχα π ειχα τωρα εχω γινει........... Να δουμε πως τα χανεις το καλοκαιρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top