Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Φέτος αν όλα πάνε όλα καλά όχι μόνο θα διατηρήσω το βάρος μου αλλά θέλω να το μειώσω ως και...10 κιλά μέχρι το μάιο:D.
έχει και τα καλά του να είσαι απόφοιτος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ πάλι λόγω των πανελληνίων έχασα πολύ βάρος...δν ξέρω γιατί αλλά με το διάβασμα ξεχνούσα ακόμα κ να φάω..οι περισσότεροι βέβαια φίλοι μου πήραν κιλά..είναι πιστεύω ανάλογα το πως θα βγει το άγχος στον καθένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
εγώ έτρωγα συνέχεια..μόνιμη ασχολία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BRUCE

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 237 μηνύματα.
Εγώ δεν πήρα στις Πανελλήνιες κιλά, για τον απλούστατο λόγο ότι έκανα καθημερινή προπόνηση στίβου για να δώσω αθλήματα για τα ΤΕΦΑΑ για όλη σχεδόν την χρονιά. Έτσι λοιπόν αν και έτρωγα αρκετά(είμαι και άνθρωπος που βάζω εύκολα κιλά) παρέμεινα στα ίδια κιλά(1.73,72 κιλά) μου όλο τον καιρό των πανελληνίων. Και μέσα στο καλοκαίρι που ήμουν χαλαρός πάλι δεν έβαλα κιλά γιατί αν και μερικές φορές έκανα υπερβολές στο φαγητό κινούμουν πολύ(περπάτημα,μπάσκετ,τρέξιμο κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Έχω να φάω από το πρωί. :P
Μετά από καμιά ώρα παραπόνων, το στομάχι μου ξεχνά ότι θέλει φαί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Εγώ μέχρι πέρυσι έτρωγα 5000-6000 kcal την μέρα.. Λόγω αθλητισμού ήμουν 90 κιλά με 1.97 ύψος και πολύ καλή δομή σώματος... Φέτος έχω μειώσει πολύ τις θερμίδες και κάνω μόνο κάποιες ασκήσεις στο σπίτι... Δεν έχω βάλει κιλά μέχρι στιγμής, αλλά νιώθω ότι γίνομαι πιο αργός και δυςκίνητος από παλιότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missducaine

Νεοφερμένος

Η missducaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
περυσι που εδινα για πρωτη φορα πηρα γυρω στα 8 κιλα στην διαρκεια της χρονιας....ξεσπουσα στο φαγητο για να ξεχασω το αγχος μου...κατα την περιοδο των εξετασεων εχασα 15 κιλα...παλι απο το αγχος....φετος που ξαναδινω ολα οκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κατά τη διάρκεια των εξετάσεων 15 κιλά??Δηλαδή μέσα σε 15 μέρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εννοούμε όλο το χρόνο-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αφού λέει ότι στη χρονιά πήρε και την περίοδο των εξετάσεων έχασε 15......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Βασικά oκ έχεις δίκιο .Εγώ διάβασα μετά την περίοδο και έτσι μου φάνηκε λογικό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ότι πάχυνα, πάχυνα λίγο. Δηλαδή πλαδάρεψα. Παλιότερα έκανα και λίγο ποδήλατο. Τώρα τίποτα. Κάθομαι όλη μέρα σχεδόν με το διάβασμα. Και τρώω πιο μεγάλες μερίδες. Η μάνα μου λέει πως πρέπει να τρώω πολύ γιατί διαβάζω. Άλλοι φίλοι μου, φίλες έχουν αδυνατίσει πολύ. Από το άγχος λένε, κι από την πίεση. Πιεσμένο πρόγραμμα, όχι από αυτή που μετράμε με το πιεσόμετρο. Ίσως έχει δίκιο η μάνα μου τελικά. Το φαγητό ίσως να ναι αγχολυτικό. Μη μου μείνει συνήθεια φοβάμαι. Και μέχρι τα 20 μου μη γίνω στρογγυλό νούμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missducaine

Νεοφερμένος

Η missducaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Κατά τη διάρκεια των εξετάσεων 15 κιλά??Δηλαδή μέσα σε 15 μέρες???
αρχισα να χανω βαρος μια εβδομαδα πριν ξεκινησουμε κ μεσα σε 1 μηνα εχασα συνολικα 15....υπερβολικο αγχος ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παιδιά εγώ αν και τρώω το ίδιο με πριν, έχω πάρει κιλά.
Σαν ζαλεδάκι έχω γίνει. =[
Και δεν τρώω πολύ! Μάλλον το άγχος λειτουργεί αλλιώς σε μένα. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
:( κι εγώ έβαλα μερικά κιλά (δεν ανεβαίνω όμως σε ζυγαριά γιατί φοβάμαι!!)
Μόλις τελειώσουν οι πανελλήνιες όμως ξανά γυμναστήριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Eγώ είχα χάσει αρκετά κιλά, προφανώς γιατί έτρωγα μόνο μια φορά στις 2 μέρες και μάλιστα πίτσα, κρέπα ή σουβλάκι. :P
Βαριόμουν να φάω ρε φίλε
Η χοληστερίνη μου όπως πάλι πεσμένη ήταν στις εξετάσεις, πρέπει ο καταβολισμός μου να' τα χε παίξει εκείνη την περίοδο, de facto.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Γαμώτο, τώρα στις γιορτές ειδικά πρέπει να πήρα μερικά κιλά. Το πήρα απόφαση όμως να αρχίσω να τρώω πιο ισορροπημένα από εδώ και στο εξής πριν η γράμμωση και οι κοιλιακοί γίνουν παρελθόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokolatina_kat

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Προσωπικά πέρυσι που έδινα είχα πάρει 9 κιλά λόγο διαβάσματος της 2 τελευταίες εβδομάδες! Όλη την μέρα καθόμουν διάβαζα και έτρωγα και δεν έκανα τίποτα άλλο! :redface: Η κατάληξη ήταν να τρέχω στο γήπεδο και να κάνω αυστηρές δίαιτες (μετά τις εξετάσεις πάντα) και φυσικά τα έχασα σε μια εβδομάδα :clapup: και δεν πέρασα και γι'αυτό ξανά δίνω. Φέτος έχω πάρει 3 κιλά και ελπίζω να μείνω εκεί :/: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ειμαστε στα 2.8/4 της χρονιας και εχω παρει 6 κιλα να δω που θα φθασω.(Και κοροιδευα τον αδερφο μου και φετος θα γινω χειροτερος :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Προσωπικά πέρυσι που έδινα είχα πάρει 9 κιλά λόγο διαβάσματος της 2 τελευταίες εβδομάδες! Όλη την μέρα καθόμουν διάβαζα και έτρωγα και δεν έκανα τίποτα άλλο! :redface: Η κατάληξη ήταν να τρέχω στο γήπεδο και να κάνω αυστηρές δίαιτες (μετά τις εξετάσεις πάντα) και φυσικά τα έχασα σε μια εβδομάδα :clapup: και δεν πέρασα και γι'αυτό ξανά δίνω. Φέτος έχω πάρει 3 κιλά και ελπίζω να μείνω εκεί :/: :redface:


Ερμ, έβαλες 9 κιλά σε 2 εβδομάδες και τα έχασες σε 1; wtf;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top