Game of Thrones

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τρέχα!

Μην το ανοίξετε αν δεν έχετε δει το 4:
Αυτόν που έφαγε τον Craster κάπου τον ξέρω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
δηλώνω εκστασιασμένη και στο iSchool :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αγαπάω Καλίσι <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παλι καλα που ειναι και αυτη και δινει μια δραση στο τελος :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Βασικά σιγά το επεισόδιο και πάλι, μάλλον αυτός ο κύκλος παίζει να είναι βαρετός αλλά απ'την άλλη έχω ακούσει ότι το 3ο βιβλίο είναι το πιο ενδιαφέρον. Ίσως το δούμε στον 4ο κύκλο.
Το τέλος αν και ωραίο ήταν προβλέψιμο κατ'εμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ZouGRaF μήπως στα αλήθεια έχεις μετατραπεί στον γκρινιάρη; :P

Όπως πάντα τα πρώτα επεισόδια είναι αργά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ZouGRaF μήπως στα αλήθεια έχεις μετατραπεί στον γκρινιάρη; :P

Όπως πάντα τα πρώτα επεισόδια είναι αργά.
Έχει δείξει 4 ως τώρα 10 έχει σύνολο...πότε θα γίνει το μπαμ στο 9ο;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έχει δείξει 4 ως τώρα 10 έχει σύνολο...πότε θα γίνει το μπαμ στο 9ο;:worry:

5-6 περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Έχει δείξει 4 ως τώρα 10 έχει σύνολο...πότε θα γίνει το μπαμ στο 9ο;:worry:

υπομονη μεχρι τα επομενα 2 επισοδεια λοιπον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι έχετε να πείτε για το τελευταίο;
Δεν ενθουσιάστικα ιδιαίτερα. Αναμένουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ θεωρώ αποτυχημένη τη τελευταία season; Όταν έβλεπα τις 2 πρώτες είχα καταεθουσιαστεί. Τώρα με το ζόρι κάθομαι και τα βλέπω τα επεισόδια της 3ης season
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ θεωρώ αποτυχημένη τη τελευταία season; Όταν έβλεπα τις 2 πρώτες είχα καταεθουσιαστεί. Τώρα με το ζόρι κάθομαι και τα βλέπω τα επεισόδια της 3ης season
και μένα δεν με έχει ενθουσιάσει τόσο, περίμενα έστω το τελευταίο επεισόδιο να έχει περισσότερη δράση αλλά δεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εγώ τα ίδια ακριβώς.Τα τελευταία οφείλουν να αποζημιώσουν! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Oταν λετε δραση, τι εννοειτε; Το ASOIAF (αρα και το GoT) δεν ειναι σειρα δρασης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Η σειρα ακολουθει ενα καθορισμένο κύκλο.

Τα πρώτα επεισόδια είναι αργά και ανίαρα και με λίγη δράση. Εφόσον είχατε όμως παρακολουθήσει πρόσφατα την προηγούμενη σεζον υπάρχει καποιο ενδιαφέρον. Προς τα τελευταία επεισόδια, και αφου έχετε ζεσταθεί, η σειρά γίνεται πάρα πολυ ενδιαφέρουσα, και έτσι κρατάει τις εντυπώσεις πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εγω περιμενα παντως να ειχε στο 6ο επεισοδιο εστω κατι απο Daenerys Targaryen... Για να δουμε... 4 επεισοδια εμειναν ολο κι ολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Εγώ ήμουν fan της σειράς Merin του BBC αλλά τελείωσε. Οπότε επόμενο είναι να ψάχνω κάτι άλλο να πορωθώ. Τι λέτε, να του δώσω μια ευκαιρία ή δεν αξίζει τον κόπο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγώ ήμουν fan της σειράς Merin του BBC αλλά τελείωσε. Οπότε επόμενο είναι να ψάχνω κάτι άλλο να πορωθώ. Τι λέτε, να του δώσω μια ευκαιρία ή δεν αξίζει τον κόπο;
φαν του μερλιν? οοοοκ:P
να του δώσεις πολλές ευκαιρίες, ειδικά αφού μέτρο σύγκρισης είναι ο Μέρλιν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
φαν του μερλιν? οοοοκ:P
να του δώσεις πολλές ευκαιρίες, ειδικά αφού μέτρο σύγκρισης είναι ο Μέρλιν:P
Ο καθένας έχει τα γούστα του.
Δε ανοίγω debate για το Μέρλιν διότι θα χαλάσουμε το θέμα.
Οκ, μάλλον θα του δώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
και μένα δεν με έχει ενθουσιάσει τόσο, περίμενα έστω το τελευταίο επεισόδιο να έχει περισσότερη δράση αλλά δεν..
Όταν τα έλεγα εγώ εσείς βγάζατε καλό ή γαμάτο ένα λεπτό πριν το τέλος έδειχνε κι από κάτι.
Τέσπα όπως έχω πεί μάλλον αυτή η σεζόν θα είναι παρωδία μιας και το 3ο βιβλίο το έχουν χωρίσει σε 2 μέρη οπότε η 4η σεζόν θα είναι όλα τα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top