Σπίτι στη Θεσσαλονίκη

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
όντως βολεύει κέντρο.. δεν το κοίταξα καθόλου.. για σίνδο δεν το σκέφτεσαι ?

οοοοοχι, με τιποτα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
οοοοοχι, με τιποτα.. :P

ούτε κι εγώ το σκέφτηκα είναι η αλήθεια και τώρα που κοίταζα πάλι σπίτια είχα τις αμφιβολίες μου.. ότι και καλά θα ήμουν κοντά στη σχολή κτλ, αλλά προτιμώ τον εύοσμο 100000 φορές περισσότερο από τη Σίνδο! και κέντρο θα μπορώ χαλαρά να πάω και σχετικά κοντά σε κτελ και τρένα είμαι αν θέλω να φύγω και είναι και ωραία περιοχή και σχετικά κοντά.. είχα κοιτάξει και κέντρο, αλλά κι εγώ δε βρήκα τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ούτε κι εγώ το σκέφτηκα είναι η αλήθεια και τώρα που κοίταζα πάλι σπίτια είχα τις αμφιβολίες μου.. ότι και καλά θα ήμουν κοντά στη σχολή κτλ, αλλά προτιμώ τον εύοσμο 100000 φορές περισσότερο από τη Σίνδο! και κέντρο θα μπορώ χαλαρά να πάω και σχετικά κοντά σε κτελ και τρένα είμαι αν θέλω να φύγω και είναι και ωραία περιοχή και σχετικά κοντά.. είχα κοιτάξει και κέντρο, αλλά κι εγώ δε βρήκα τίποτα

εκλεισες Ευοσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.

κι εγω αρχικα στον ευοσμο εψαχνα γιατι εχει καινουρια και φθηνα σπιτια ομως πληροφορηθηκα απο φοιτητες του τει πως δεν βολευουν τα λεωφορεια απο ευοσμο για σταθμο.. και ετσι το αφησα.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
κι εγω αρχικα στον ευοσμο εψαχνα γιατι εχει καινουρια και φθηνα σπιτια ομως πληροφορηθηκα απο φοιτητες του τει πως δεν βολευουν τα λεωφορεια απο ευοσμο για σταθμο.. και ετσι το αφησα.. :worry:

κοίτα ή παίρνεις το 21, κατεβαίνεις μιχαήλ καλού και πας στο σταθμό για να πάρεις το 52. που θέλεις κοντά μία ώρα για να πας στη σχολή έτσι ή πας με τα πόδια στο αστυνομικό μέγαρο, από την πλατεία του ευόσμου είναι περίπου 20 λεπτά και μετά παίρνεις το 52 για τα τει που είναι περίπου 10 λεπτά και κάνεις δηλαδή κανά μισάωρο πάνω κάτω για να πας.. αλλιώς αν έχεις αυτοκίνητο είναι μόλις 10 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
κοίτα ή παίρνεις το 21, κατεβαίνεις μιχαήλ καλού και πας στο σταθμό για να πάρεις το 52. που θέλεις κοντά μία ώρα για να πας στη σχολή έτσι ή πας με τα πόδια στο αστυνομικό μέγαρο, από την πλατεία του ευόσμου είναι περίπου 20 λεπτά και μετά παίρνεις το 52 για τα τει που είναι περίπου 10 λεπτά και κάνεις δηλαδή κανά μισάωρο πάνω κάτω για να πας.. αλλιώς αν έχεις αυτοκίνητο είναι μόλις 10 λεπτά.

το θεμα ειναι πως δεν εχω αυτοκινητο... :/: την 1η κιολας μερα ειχα βρει σπιτι στον Ευοσμο αλλα τελικα για τους λογους που προανεφερα δεν το εκλεισα και ετσι ειμαι ακομα στο ψαξιμο.. :( προτιμω κεντρο παντως γτ οσο να πεις τα εχεις ολα στα ποδια σου.. μπορει τα σπιτια να μην ειναι και οτι καλυτερο, ομως -τι να κανουμε?- δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
εγω βρηκα στην περιοχη κατω απο τις 40 εκκλησιες με πολυ καλο ενοικιο(και πολυ κοντα στα πανεπιστημια και στις στασεις λεωφορειεων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όντως το να βρεις σπίτι στη Θεσσαλονίκη θέλει γερά νεύρα,καλά παπούτσια και πολυυυυυυυύ υπομονή!Εγώ μετά από 3 μέρες βρήκα στη Βασ.Όλγας διαμέρισμα 60 τμ σε πολυκατοικία 4ετών με πόρτα ασφαλείας και θυρωρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Όντως το να βρεις σπίτι στη Θεσσαλονίκη θέλει γερά νεύρα,καλά παπούτσια και πολυυυυυυυύ υπομονή!Εγώ μετά από 3 μέρες βρήκα στη Βασ.Όλγας διαμέρισμα 60 τμ σε πολυκατοικία 4ετών με πόρτα ασφαλείας και θυρωρό!

ενοίκιο? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

delinda

Νεοφερμένος

Η delinda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
450 αλλά αν σκεφτείς ότι στην ίδια τιμή βρίσκονταν αχούρια και καθόλου ασφαλή σπίτια του 60 κ 70 μια χαρά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pit14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pit14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
παιδια ειδα ενα σπιτι στη συγκεκριμενη περιοχη το οποιο μ'αρεσε παρα πολυ και θελω να το κλεισω...πειτε μου πως ειναι σαν περιοχη η τριανδρια...μενει κανεις εκει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Μένει ο αδερφός μου, και βασικά έχω μείνει και εγώ αρκετές μέρες. Ακόμα και τώρα από Τριανδρία σου γράφω. Ήσυχη περιοχή, χωρίς κρούσματα κλοπών, και κοντά στα πανεπιστήμια. Αν θες περιοχή με πολλούς φοιτητές κοίτα προς το κέντρο (π.χ Καμάρα), έχοντας στο νου ότι δε θα βρεις καινούριες οικοδομές... Το εκνευριστικό είναι το νταβατζιλίκι στους ταρίφες όταν γυρνάμε μετά τις 12 και δεν έχει αστικό πέφτουν 5 ευρώ... Ανάλογα και σε ποιο ύψος είναι το σπίτι βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εχω εναν βλακα συμφοιτητη μου που μενει εκει.Να τον προσεχεις

Ριχνει κουβαδες με νερο βραδυατικα απο τον δευτερο οροφο σε οποιον περναει κατω απο την πολυκατοικια,κανει συχνα παρτυ,το λιωνει τα βραδυα στο προ,γκαριζει,γαυγιζει

Ωραια γειτονια σε λεω :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εχω εναν βλακα συμφοιτητη μου που μενει εκει.Να τον προσεχεις

Ριχνει κουβαδες με νερο βραδυατικα απο τον δευτερο οροφο σε οποιον περναει κατω απο την πολυκατοικια,κανει συχνα παρτυ,το λιωνει τα βραδυα στο προ,γκαριζει,γαυγιζει

Ωραια γειτονια σε λεω :crazy:
χαχχαχαχαχ:D:D:D. Στη σαλόνικα η κοπέλα που έμενε στο διαμέρισμα πανω από από το δικό άκουγε κλαρίνα 3 η ώρα το βράδυ.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Εκεί μένω κι εγώ. Από τις καλυτερες περιοχές, ήσυχη και δίπλα στα πανεπιστήμια. Το κακό είναι ότι δεν έχει πως να γυρίσεις το βράδυ εκτός από ταξί ή με περπάτημα. Οι τιμές στα ενοίκια ξεκινούν από 240Ε. Είναι μέρος που κατά την γνώμη μου έχει περισσότερα θετικά παρά αρνητικά (δύσκολο να βρείς τέτοια περιοχή στην θεσ/νίκη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Εκεί μένω κι εγώ. Από τις καλυτερες περιοχές, ήσυχη και δίπλα στα πανεπιστήμια. Το κακό είναι ότι δεν έχει πως να γυρίσεις το βράδυ εκτός από ταξί ή με περπάτημα. Οι τιμές στα ενοίκια ξεκινούν από 240Ε. Είναι μέρος που κατά την γνώμη μου έχει περισσότερα θετικά παρά αρνητικά (δύσκολο να βρείς τέτοια περιοχή στην θεσ/νίκη).
Δεν έχει λεωφορείο συχνά προς τριανδρία;;; γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ για σπίτι στη θεσ/νικη και ψάχνω περιοχές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top