2o EΠΑΛ Χαλανδρίου ή 2ο ΕΠΑΛ Αμαρουσίου;

NIKOLAS P

Νεοφερμένος

Ο NIKOLAS P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, σκέφτομαι να ακουλουθήσω τον τομέα Διοίκησης και Οικονομίας. Μένω Μελίσσια και τα κοντινότερα επαλ είναι το 2ο Αμαρουσίου και το 2ο Χαλανδρίου. Δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν να μου πεί τη γνώμη του για αυτά τα 2 σχολεία. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη αν είστε ήδη μαθητές ή απόφοιτοι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnnieShaki

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κοιταξε και γω για του χρονου θελω να παω σε ΕΠΑ.Λ και μενω Χαλανδρι. Οποτε το πιο κοντινο μου ειναι το 2ο Χαλ. Απ'οτι εχω ακουσει (απο διαφορα παιδια...) κανουν μαλακιες γενικα. Ο αδερφος μιας φιλης μου ομως που ειχε παει εκει-για πληροφορικη-,ειχε κανει καλη παρεα και πηγαν και διακοπες μαζι. Δηλαδη με ποιους θα κανεις παρεα ειναι δικο σου προβλημα. Δεν εχω ακουσει και πολλα ασχημα πραγματα. Γιατι κοιτα,σε ολα τα σχολεια παιζει μαυρο και τετοιες μαλακιες... Εμεις στο γυμνασιο ειχαμε παιδι που στο χορο του σχολειου ειχε βαλει με τη "μαγεια" ενα μπουκαλι βοτκα στο σχολειο και το επινε μονος του στις τουαλετες και λυποθυμισε. Δηλαδη ασχημα πραγματα γινονται παντου.
Εχω και μια φιλη που αποφοιτησε απο το 2ο Χαλ. και μου ειπε πως επιβιωνεις εκει ΜΟΝΟ αν ξερεις να ανταπαντας σε αυτους που σε κοροϊδευουν (αυτην την κοροιδευαν πολυ στο ΓΕΛ γι αυτο πηγε ΕΠΑΛ).. Τωρα θα παει για αισθητικη!

Τι να πω εγω τωρα αφου ουτε καν τα εχω δει αυτα τα σχολεια... απλα σου λεω γνωμες απο αλλα παιδια... Φιλε,ψαξ'το λιγο, μπες στην ιστοσελιδα του 2ου Χαλ,σου βαζω το λινκ :
https://2epal-chalandr.att.sch.gr/site_EPAL/main_p/U.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis18

Νεοφερμένος

Ο antonis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
θελω και εγω να παω στο 2 επαλ! ξερεται τι παιζει; στην ειδικοτητα τουριστικων επιχειρησεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top