[ΕΠΑΛ] Aπορία για τη συμπλήρωση του μηχανογραφικού

Airy!

Νεοφερμένος

Η Airy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ναι εβγαλα 1695 και η σχολη εχει 582! :P:D
Εσυ σε ποια σχολη περασες??
Ναι τοτε σιγουρα περνας...εγω εβγαλα 1924 και περναω σιγουρα μαιευτικη θεσσαλονικης η οποια περυσι ειχε γυρω στο 1709 αν δεν κανω λαθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pan0s21

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
1176 με τον τεραστιο βαθμο του 1.5 μαθηματικα. Ηλεκτρολογια κοζανη θελω.
Επισης ειμαι και τριτεκνος ολοι με λενε περναω αλλα εγω νομιζω πως οχι :P

Χωρίς την γνώση μαθηματικών μεγάλε δεν θα μπορέσεις να τα καταφέρεις στα τει ηλεκτρολογίας δυστυχώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairoula trela

Νεοφερμένος

Η mairoula trela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ναι τοτε σιγουρα περνας...εγω εβγαλα 1924 και περναω σιγουρα μαιευτικη θεσσαλονικης η οποια περυσι ειχε γυρω στο 1709 αν δεν κανω λαθος....

Μπραβο σου εσκισες! και σαλονικα θα περασεις τζαματα!;) Μακαρι να ειχε τμημα διοικησης επιχειρησεων να περνουσα και γω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Χωρίς την γνώση μαθηματικών μεγάλε δεν θα μπορέσεις να τα καταφέρεις στα τει ηλεκτρολογίας δυστυχώς..

καλα ας περασουμε και κατι θα κανουμε. Μπορω να αφιρερωσω ωρες παραπανω μιας και οτι εχουμε κανει στην ειδικοτητα τα εχω για πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Airy!

Νεοφερμένος

Η Airy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλα ας περασουμε και κατι θα κανουμε. Μπορω να αφιρερωσω ωρες παραπανω μιας και οτι εχουμε κανει στην ειδικοτητα τα εχω για πλακα.
απο σταυρουπολη ε??? απο το 1ο επαλ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos175

Νεοφερμένος

Ο Mitsos175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top