Βιολογικό vs Φαρμακευτική vs Ιατρική

Βιολογικό/Φαρμακευτική/Ιατρική
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Βιολογικό

  • Φαρμακευτική

  • Ιατρική

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Scunk98

Νεοφερμένος

Ο Scunk98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, φέτος έδωσα πανελλαδικές και συγκέντρωσα αρκετά μόρια στο 3ο πεδίο για να μπορώ να μπω και στα 3 συγκεκριμένα τμήματα της πόλης μου, ωστόσο δεν ξέρω ποιο να δηλώσω. Από το βιολογικό μου αρέσει το κομμάτι της μοριακής βιολογιας,η γενετική και η έρευνα από την φαρμακευτική μου αρέσει η έρευνα και από ιατρικη οι εργαστηριακες ειδικότητες (πχ παθολογοανατομια,μικροβιολογια),τι με συμβουλευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑmyC

Νεοφερμένος

Η ΑmyC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Nα ακολουθησεις τη καρδια σου και να το ψαξεις λιγο με τα επαγγελματικα δικαιωματα και τις δυνατοτητες εξελιξης. Εγω παντα ημουν αναμεσα στη βιολογια και την ιατρικη ομως επελεξα ιατρικη λογω των περισσοτερων διεξοδων καθως και της δυνατοτητας που παρεχει για επαφη με τον συνανθρωπο. Αν επιτρεπεται για ποια πολη ενδιαφερεσαι? Στειλε μου πμ για περισσοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Κ γω το μόνο που εχω να πω είναι να ακολουθήσεις αυτο που θα σου πει η καρδιά σου γιατί είναι ο μόνος τρόπος να ευτυχήσεις και να νιώθεις πληρότητα. Ζύγισε τα μέσα σου και αποφάσισε ανεπηρέαστος...Να χαρείς το καλοκαίρι σου και ξεκίνα να ονειρεύεσαι τη νεα ακαδημαική χρονιά ! Όπου και αν κατασταλάξεις σου εύχομαι απο καρδιάς ο,τι καλύτερο και να εκπληρώσεις κάθε στόχο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Εγώ πάντως για τις εργαστηριακές ειδικότητες δε θα γινόμουν ιατρός (καθαρά προσωπική άποψη). Προτείνω φαρμακευτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rhinovir

Νεοφερμένος

Ο rhinovir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν δεν σου αρέσει το κομμάτι της φυσιολογίας, και γενικά η κλινική, καλό θα ήταν να αποφύγεις την ιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top