Γενικό -  Πώς θα διαβάσετε στις γιορτές;

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Για πειτε ρε παιδια πως θα διαβασετε τα χριστουγεννα;;(Μαθηματα, μερες και τα λοιπα). Απαντηστε και οι παλιοι... που πρεπει να δωσουμε εμφαση τα χριστουγεννα;;(Τεχνολογικη κατ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχα..!Κάναμε το ίδιο θέμα ταυτόχρονα...!(Ας σβήσει κάποιος το άλλο,θυσιάζομαι...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θα κανω επαναληψη το αοδε και θα κατσω να λυσω οσες περισσοτερες ασκησεις απο μαθηματικα και φυσικης κατευθυνσης μπορω.
Οι μερες που δεν θα διαβασω καθολου ειναι τα επομενα 2 σαββατοκυριακα που ερχονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Χαχα την ιδια ιδεα ειχαμε νατασσα :P Eγω ΑΟΔΕ εγραψα 20 στο φροντ στο 1ο κεφαλαιο και 2ο οποτε λεω να το αφησω για τα χριστουγεννα(εχω βαρεθει να το διαβαζω) και να πιασω φυσικη ταλαντωσεις οι οποιες ειναι και λιγο δυσκολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω μαθηματικα θα κανω επαναληψη ειδικα τα ορια γιατι αισθανομαι πως δεν τα ξερω καλα!
Απο κει και περα, λιγο Χημεια και λιγο Βιολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ας πω και εγω Το δικο μου "προγραμμα":
1)ΘΕΛΩ να τελειωσω την υλη των μαθηματικων κατευθυνσης (εχω μπει εδω και 1 βδομαδα στα ολοκληρωματα)
2)ΠΡΕΠΕΙ να κανω επαναληψη τις ταλαντωσεις(κυριως φθινουσες-εξαναγκασμενες-συνθεση) καθως και τα ηλεκτρομαγνητικα
3)ΠΡΕΠΕΙ να κατσω να λυσω ασκησεις στη δομη επαναληψης γιατι δεν το αντεχω αυτο το μαθημα.....(αεππ)
3)ΣΚΟΠΕΥΩ να τελειωσω την υλη και στο αοδευ (15 σελιδες μεινανε)
4)ΤΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΗ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΕ ΕΚΦΡΑΣΗ , ΒΙΟΛΟΓΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΑΕΠΠ

Αυτα και καλη υπομονη!!!καλες γιορτες και καλα χριστουγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Εμας σε καθε μαθημα εχουν βαλει και καμποσες ασκησεις γι αυτο θα αφιερωσω μια μερα γ καθε μαθημα εκτος τς παραμονης και τς ημερας Χριστουγεννων και Πρωτοχρονιας. Μην τα ισοπεδωσουμε κι ολα. Μπας και καταλαβουμε και λιγο τα χριστουγεννα.
Προς το παρων δεν μπορω να πω πως το εχω τηρησει κατα γραμμα αλλα πρεπει γιατι θελω να κανω ενα καλο διαβασμα αοδε κι αοθ στη θεωρεια ωστε να μην εχω να ξανασχοληθω ιδιαιτερα με αυτα καθως και μια παρα πολυ καλη επαναληψη φυσικη και μαθηματικα ωστε να βρω τυχον αποριες ωστε να τις λυσω εγκαιρως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top