Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
BReaTHeR φεύγεις?!?! Τελείωσε, το αποφάσισες? Πότε μετακομίζεις? Προλαβαίνουμε για ένα αποχαιρετηστήριο στέκι meeting εάν θέλεις πάντως
Κρίμα και σε είχα συμπαθήσει τελικά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σκέφτομαι...

1) Πως τ' αποτελέσματα αργούν να βγουν. Κι όσο αργούν, αγχώνομαι πως μπορεί νά 'χω κοπεί. Κι όσο αγχώνομαι μήπως έχω κοπεί, κάνω επαναλήψεις για τη 2η εξεταστική. Κι όσο κάνω επαναλήψεις, σκέφτομαι πως ίσως κοπώ και στις 2 εξεταστικές.

2) Πως μου λείπει και θέλω να τη δω, αλλά για την ώρα είναι πολύ δύσκολο...

Κι έτσι έχω καταφέρει και κοιμάμαι 4 - 5 ώρες το 24ωρο. :worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σκεφτόμουν ότι τελικά όλα έληξαν ήρεμα και ακίνδυνα.. και τα σεντόνια πίσω πήρα, και τα λεφτά ουσιαστικά δε τα χάσα, και στην Αννα πήγα...
και τότε γιατί όμως νιώθω έτσι, ακόμα?

έπαιζε ghetto21 και άνοιξα την ατζέντα να κανονίσω τις δουλειές του μηνα. και εκεί μου πετάχτηκαν στα πόδια όλες οι φωτογραφίες των παιδιών...

και κατάλαβα ότι η μονη απώλεια από αυτή την ιστορία ήταν τα ίδια τα παιδιά, αυτά είναι που μου λείπουν, αυτά είναι που χάνω, αυτά είναι που μάλλον δε θα ξαναδώ, εκτος αν με πιάσει κάνα τρελό και πάω καθημερινή στο σχολειό τους και τα δω ΌΛΑ ΜΑΖΊ!

με τέτοιο πρόγραμμα βεβαια είναι ο,τι πιο δύσκολο τη δεδομένη στιγμή, αλλα γιατί όχι αν λασκάρω λιγάκι κάποια στιγμή... :)
χαίρομαι πολύ που νιώθω έτσι :)


βλέπω και το συνεργάτη μου, που γιαυτον δεν είναι τίποτα παραπάνω από μια δουλειά..μόλις πάρει το μεροκάματο έχει λήξει όλο το θέμα,το χει ξεχάσει την επομενη... ναι, ναι, δίνω τα κομμάτια μου σε αυτή τη δουλειά και τα λατρεύω ΌΛΑ!

ναι, ναι χαίρομαι!

πάω να πάρω ένα δώρο... ήταν μια πολύ pure σκέψη αυτή και ανακουφίζομαι που τη γράφω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

και κατάλαβα ότι η μονη απώλεια από αυτή την ιστορία ήταν τα ίδια τα παιδιά, αυτά είναι που μου λείπουν, αυτά είναι που χάνω, αυτά είναι που μάλλον δε θα ξαναδώ, εκτος αν με πιάσει κάνα τρελό και πάω καθημερινή στο σχολειό τους και τα δω ΌΛΑ ΜΑΖΊ!

Ax Gio μου πόσο σε καταλαβαίνω με τα ζουζούνια...Γίνονται μέρος της ζωής μας,της καθημερινότητάς μας...Κοιτάω τις φωτογραφίες τους και σκέφτομαι τι κάνουν και αν φέτος θα τα ξαναδώ όλα μαζί.... Να τα πάρω αγκαλίτσα, να τα φιλήσω ένα ένα και να παίξω μαζί τους! Μπορώ να μιλάω γι'αυτά για ώρες...ακόμα και για τις στιγμές που με έφεραν εκτός εαυτού :) Το θέμα είναι ότι μπορεί να μην τα ξαναδω και ποτέ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ax Gio μου πόσο σε καταλαβαίνω με τα ζουζούνια...Γίνονται μέρος της ζωής μας,της καθημερινότητάς μας...Κοιτάω τις φωτογραφίες τους και σκέφτομαι τι κάνουν και αν φέτος θα τα ξαναδώ όλα μαζί.... Να τα πάρω αγκαλίτσα, να τα φιλήσω ένα ένα και να παίξω μαζί τους! Μπορώ να μιλάω γι'αυτά για ώρες...ακόμα και για τις στιγμές που με έφεραν εκτός εαυτού :) Το θέμα είναι ότι μπορεί να μην τα ξαναδω και ποτέ :/:

Βικακι σε αυτο το θεμα ειμαστε ιδιες και απαραλλαχτες! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Όταν το όνειρο αποκτά χρώμα!

Άνοιξα σιδερένια φτερά και πέταξα. Το μυαλό καρφωμένο στην άσπρη εβδομάδα που έρχεται και στην κόκκινη που πέρασε. Και στις πολύχρωμες που θα ακολουθήσουν...
Η θέση προνομιακή, με καταπληκτική θεα στον έβδομο ουρανό. Αδύνατο να βρεθεί η γραμμή του ορίζοντα που χωρίζει το άσπρο από το γαλάζιο.. κι αυτό με εξιτάρει!

-Κι όταν γυρίσεις πίσω;;;
-τότε όλα θα είναι πολύχρωμα! (R)
Και τα ματια πολύχρωμα θα είναι, έτσι σου 'χε πει, ότι αλλάζουν.

Είναι όμορφο να πετάς! Να το κανεις πιο συχνά! Σε bussiness class, με αξεσουάρ.


Όνειρα θα βλέπεις ή όνειρα θα ζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατί πάντα, όταν νιώθω ότι η ζωή μου στρώνει, ότι έχω βρει και έχω δίπλα μου τους ανθρώπους που θέλω έρχεται κάτι /κάποιος οτιδήποτε, μια αφορμή και μου θυμίζει ότι τελικά.... στο τέλος είμαι απλά εντελώς μόνη....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Γιατί πάντα, όταν νιώθω ότι η ζωή μου στρώνει, ότι έχω βρει και έχω δίπλα μου τους ανθρώπους που θέλω έρχεται κάτι /κάποιος οτιδήποτε, μια αφορμή και μου θυμίζει ότι τελικά.... στο τέλος είμαι απλά εντελώς μόνη....?
:) Στην ουσία,όλοι έχουμε-πρέπει να έχουμε τις στιγμές "εντελώς μόνη-οι". Το θέμα και το άσχημο θα είναι αυτές τις στιγμές να τις μεγεθύνουμε & να μας κοστίζουν πιο πολύ απ'όσο αξίζουν ! Είναι "να το'χει η κούτρα σου,να κατεβάζει ψείρες" ! Ποτε δεν είμαστε πραγματικά "μόνοι"! Νομίζουμε πολλές φορές,το επιζητούμε ασυνείδητα καποιες άλλες η και συνειδητά !!!:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Σκεψεις...χμ...:hmm:Υπαρχουν αραγε, και αλους φιλοξενουμενους εδω στο ε-στεκι η μονο εγω ειμαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι μπορεί να θέλει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πολλές φορές φτάνουμε στα όρια μας... και κάθε φορά ανακαλύπτουμε ότι τελικά πρέπει να επαναπροσδιορίσουμε τα όρια μας ... εκ νέου... γιατί είναι μάλλον άπατο το πηγάδι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:hmm: φιλοξενουμενος ...χμ...σημαινει οτι καποια στιγμη απο ευγενεια και μονο πρεπει να σηκωθω και να φυγω; (απο το e-steki;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Roumana: huh?:hmm:

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιατι κανω ακομα υπομονη? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ο καθένας ζει με τις επιλογές του αλλά δεν σημαίνει ότι πρέπει να τις ανεχτώ κι εγώ!!!! Ειδικά όταν έχω τονίσει ότι αυτή την επιλογή ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Σκεφτομαι οτι δεν μου αρεσει το "φιλοξενουμενος"... Δεν θα εχω και αϋπνιες...It' s ok.
Γίδη...σε συμπαθησα..ετσι απλα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ είμαι καλή η άτιμη...! ;)
Καλώς μας ήρθες, καλό μου!
Δεν ξέρω γιατί είσαι φιλοξενούμενη, γενικά δεν έχω καταλάβει πώς λειτουργούν οι τίτλοι μας...! Αλλά κάποιος θα βρεθεί να μας πει...! :)

Βίκυ τι έγινε ωρέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μα 4 ευρώ η μπύρα; ευτυχώς είχε ωραίο καναπέ και πήρα έναν υπνάκο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ είμαι καλή η άτιμη...! ;)
Καλώς μας ήρθες, καλό μου!
Δεν ξέρω γιατί είσαι φιλοξενούμενη, γενικά δεν έχω καταλάβει πώς λειτουργούν οι τίτλοι μας...! Αλλά κάποιος θα βρεθεί να μας πει...! :)

Βίκυ τι έγινε ωρέ;

Αχ είσαι η άτιμη :P
Οι τίτλοι πάνε ανάλογα τα ποστ...οπότε όλοι περάσαμε ως φιλοξενούμενοι οπότε όχι άγχος για το τι γράφει...Αλλάζει μετά από κάποιον αριθμό ποστ ;)

Τα είχα και ακόμα τα έχω πάρει με την κολλητή μου γιατί κάνει βλακείες και το ξέρει :/: Και γενικά πολύ πεσμένη σήμερα ρε γμτ...Νιώθα απλά χάλια...Να σκεφτείς ούτε όρεξη να γκρινιάξω δεν έχω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top