Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έκανα σεκς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααααα Φοιμπς!!!! :D Ναι, δίκιο έχεις...Ας μην το πολυψάξω καλύτερα αρκεί που έχω κέφια μετά από πολύυυυυ καιρό :clapup: (ελπίζω να κρατήσουν μόνο :hmm:)


Θα κρατήσουν τα κέφια σου!!!!! Σκέψου θετικά!!!! :clapup::clapup::clapup: ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ.- :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλημέρααααααα Φοιμπς!!!! :D Ναι, δίκιο έχεις...Ας μην το πολυψάξω καλύτερα αρκεί που έχω κέφια μετά από πολύυυυυ καιρό :clapup: (ελπίζω να κρατήσουν μόνο :hmm:)

Και στα δικά μας κέφια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α, μην ξεχάσω, δεν έχουμε μετρό Πέμπτη - Παρασκευή.
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=959288&lngDtrID=244
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πφφ πάνε οι καφέδες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Πφφ πάνε οι καφέδες :mad:

Χαχα το μπούλο!:D

Για κάτσε, τι χαίρομαι εγώ; Αφού κι εγώ καφέ είχα κανονίσει!:(

Γαμώ τις απεργίες τους γαμώ!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πφφ πάνε οι καφέδες :mad:

Χαχα το μπούλο!:D

Για κάτσε, τι χαίρομαι εγώ; Αφού κι εγώ καφέ είχα κανονίσει!:(

Γαμώ τις απεργίες τους γαμώ!!!:mad:

:P:P Μουάχαχαχαχαχα.... καθίστε και λίγο μέσα!!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
:P:P Μουάχαχαχαχαχα.... καθίστε και λίγο μέσα!!!!! :P:P:P

Για το Νικολάκη το τζιτζίκι πάει αυτό. Εγώ είμαι μέσα και προσπαθώ να βγω έξω!!!:P

Αλλά αυτή είσαι, προσπαθείς να με κρατήσεις μέσα για να μη με φάει κανένα γκομενάκι από σένα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Για το Νικολάκη το τζιτζίκι πάει αυτό. Εγώ είμαι μέσα και προσπαθώ να βγω έξω!!!:P

Αλλά αυτή είσαι, προσπαθείς να με κρατήσεις μέσα για να μη με φάει κανένα γκομενάκι από σένα!:P

Δεν τρώγεσαι .... είσαι χοντρόπετσος!!!!!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλησπερα!!!!!!
Είναι κανείς εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μια φορά είπα να κοιμηθώ μεσημέρι και με ξυπνήσανε...Για όνομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Δεν τρώγεσαι .... είσαι χοντρόπετσος!!!!!!! :P:P

Αμ τρώγομαι! Κι απ τις καλές μάλιστα! 29 σχολές πανεπιστημίων χρησιμοποιούν Valder για τις φοιτήτριές τους. Εσύ δεν έχεις δόντια γιαγιάκα γι αυτό σου φαίνομαι χοντρόπετσος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αμ τρώγομαι! Κι απ τις καλές μάλιστα! 29 σχολές πανεπιστημίων χρησιμοποιούν Valder για τις φοιτήτριές τους. Εσύ δεν έχεις δόντια γιαγιάκα γι αυτό σου φαίνομαι χοντρόπετσος!:P

γιαγιάκα, γιαγιάκα .... και την ψυχή σου στο διάολο όμως θα πούλαγες να σε φάει η γιαγιάκα!!!! :P
Μην ανησυχείς όμως, δεν δαπανάω χρόνο για να μασάω "μεζεδάκια", προτιμώ πάντα τα ολοκληρωμένα πιάτα!!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μια φορά είπα να κοιμηθώ μεσημέρι και με ξυπνήσανε...Για όνομα!

Ωραία ποιος σε ξύπνησε, ελπίζω όχι εγώ δεν φώναξα....
και τι θα κάνεις τώρα?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ωραία ποιος σε ξύπνησε, ελπίζω όχι εγώ δεν φώναξα....
και τι θα κάνεις τώρα?:redface:

Έχω μία πρόοδο να ασχοληθώ.Είπα να το κάνω πιο ξεκούραστος αλλά δεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Έχω μία πρόοδο να ασχοληθώ.Είπα να το κάνω πιο ξεκούραστος αλλά δεν!

καλή πρόοδο τότε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ελα βρε θα τα καταφέρεις, μια χαρά.
Και εγώ σε λίγο θα κοιμηθώ.... γιατί δεν έχω να κάνω τίποτα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έκανα σεκς. :P

αχου θα τονε δείρω αυτόν :P

πς. καλέ πήρε φωτιά η κουβεντούλα :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top