[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2017

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Η αρχιτεκτονικη είναι η πιο απρόβλεπτη ως προς τις βάσεις των σχολών της... Αλλά να ξέρεις ότι στο ΕΜΠ δεν θα κατέβει πολύ (150 μόρια πιστεύω το πολύ).Τώρα για επαρχία θα πέσουν πιο πολύ ίσως και 400 μόρια.

Μόλις ενημερώθηκα για την βάση των Αρχιτεκτόνων Μηχανικών στην Αθήνα η οποία εκτιμάται ότι θα πέσει περίπου 250 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilly27

Νεοφερμένος

Ο Lilly27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Με 15505 που με βλεπεις ;Βόλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neibor Lat

Νεοφερμένος

Ο Neibor Lat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω εβγαλα 14110 απο 5ο πεδιο.
Εχω καθολου πιθανοτητες να μπω πληροφορικη στο χαροκοπειο?
Η περσυνη βαση ηταν 14557 και η εκτιμηση απο τον Στρατηγακη ειναι 14000.
Τι πιστευεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, άνοιξα χτες το λογαριασμό μου στη σελίδα σας και θα ηθελα να μου πείτε πόσες ελπίδες εχω κατα τη γνώμη σας να εισαχθώ ατη σχολη οικονομικών επιστημών στο εκπα με το 10%
Την έχασα περυσι για 33 μορια (βάση 14.090 κ εγω έγραψα 14.057). Εχω μεγαλη αγωνία και άγχος για το αποτέλεσμα ,
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την οποία βοήθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, άνοιξα χτες το λογαριασμό μου στη σελίδα σας και θα ηθελα να μου πείτε πόσες ελπίδες εχω κατα τη γνώμη σας να εισαχθώ ατη σχολη οικονομικών επιστημών στο εκπα με το 10%
Την έχασα περυσι για 33 μορια (βάση 14.090 κ εγω έγραψα 14.057). Εχω μεγαλη αγωνία και άγχος για το αποτέλεσμα ,
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την οποία βοήθεια.

Πόσα άτομα παίρνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
18 ατομα κ το έχασα για 33 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milkos

Νεοφερμένος

Ο milkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Νομίζω περνάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisdel99

Νεοφερμένος

Ο chrisdel99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Kαλησπερα σε ολα τα μέλη του ischool και καλή επιτυχία να έχετε μέσα απο την καρδιά μου.Εδωσα φέτος πανελληνιες και δεν τα πήγα καλα συγκεντρωνοντας 11.612 μορια.Ενδιαφερομαι ομως για Θεολογια Αθηνας,πιστευεται οτι μπορω να μπω στην σχολη γιατι διαβάζω οτι θα ανεβουν οι χαμηλοβαθμες του πεδιου μου και εχω αγχος οπως ολοι.Καλα αποτελέσματα εύχομαι και ελπίζω να μπείτε όλοι εκει που θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια, μια εκτίμηση για το 6% στο οικονομικών επιστημών εκπα. Το έχασα περυσι για 33 μορια. Πείτε μου τη γνώμη σας, εχω υπερβολικό άγχος
Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libo1998

Νεοφερμένος

Ο Libo1998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΠΑΙΔΙΑ , εδωσα περυσι (2016) Πανελληνιες , και λογω προχειροφτιαγμενου μηχνογραφικου δε περασα καπου ετσι το 2017 αποφασισα να διαγωνισθω με το 10% ως εχω νομιμη δικαιοδοσια , ανηκω στο 3ο πεδιο , κ γνωριζω πως δε συγκαταλλεγομαι στην συγκριση των μοριων των διαγωνισθεντων το 2017 αλλα το 2016 ομως τα μορια μου ειναι ακριβωσ 11.603 κ θελω τεχνολογιασ τροφιμων οπου κ αν ειναι , ΠΕΡΝΑΩ ? Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ για πειτε καμια γνωμη :clapup:

φιλε μου κ γω με 10% παω κ εχω τρομερο αγχοσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odytheology

Νεοφερμένος

Ο Menandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Kαλησπερα σε ολα τα μέλη του ischool και καλή επιτυχία να έχετε μέσα απο την καρδιά μου.Εδωσα φέτος πανελληνιες και δεν τα πήγα καλα συγκεντρωνοντας 11.612 μορια.Ενδιαφερομαι ομως για Θεολογια Αθηνας,πιστευεται οτι μπορω να μπω στην σχολη γιατι διαβάζω οτι θα ανεβουν οι χαμηλοβαθμες του πεδιου μου και εχω αγχος οπως ολοι.Καλα αποτελέσματα εύχομαι και ελπίζω να μπείτε όλοι εκει που θέλετε.

μπορεις να πιασεις το τμημα ποιμαντικης και κοινωνικης θεολογιας θεσ/νικη και ανωτατη εκκλησιαστικη ακαδημια αθηνας (εφοσον σε ενδιαφερει με βαση τις εκτιμησεις που κυκλοφορουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
οι βασεις ποτε βγαινουν????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
24
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχει βγει κάποια επισημη ανακοίνωση ή υποθέτεις;

Η Επίσημη ανακοίνωση θα βγει μερικές μέρες μετά τις βάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Η Επίσημη ανακοίνωση θα βγει μερικές μέρες μετά τις βάσεις

:worry:
Κατι δεν καταλαβαίνω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milianis

Νεοφερμένος

Ο milianis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής Θράκης και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
ΧΑ ΧΑ.
Περιμενω με ανυπομονησία να δω τη βάση του ΛΟΧΡΗ. Εύχομαι να περάσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΧΑ ΧΑ.
Περιμενω με ανυπομονησία να δω τη βάση του ΛΟΧΡΗ. Εύχομαι να περάσεις. ;)

Σε ευχαριστώ αλλά μήπως να περίμενες με ανυπομονησία την βάση του ΔΕΟΣ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diogenis98

Νεοφερμένος

Ο Diogenis98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ας μου απαντήσει κάποιος ρε παιδια τι πιθανότητες μου δίνετε για Οικ επιστημών εκπα με 6% το έχασα περυσι για 33 μορια κ πΙρνει 18 ατομα
Θα τρελαθώ απ το άγχος μου, ειναι η μόνη μου ευκαιρία να κανω κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top