[Παλιό Σύστημα] Μάθημα επιλογής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λες και επίτηδες δε μας το λένε ρε παιδί μου. Πάλι καλά που μου το είπε φίλος μου δηλαδή.

Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πλάκα κάνετε;;:eek:
Θα χωρίσουν τα τμήματα με βάση το μάθημα επιλογής;Όιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν το θέλω :/:
Αλλά και πάλι πόσα τμήματα θα βάλουν 3(σχέδιο,εφ.υπολ.,αρχές οικονομίας) ; :P30 παιδιά θα μείνουμε :P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Oυτε σ' εμας εχουν πει κατι τετοιο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ειναι αναλογο τις επιλογες των μαθητων. Αμα υπαρξουν πολλοι μαθητες που θα επιλεξουν ενα συγκεκριμενο μαθημα τοτε θα χωριστουν βασει της επιλογης. Αμα υπαρχουν διαφοροποιησεις και μπορουν να σχηματισουν διαφορα τμηματα επιλογης, τοτε πατε κανονικα. Εμεις ας πουμε ειχαμε 2 τμηματα εφ.υπολογιστων, ενα τμημα σχεδιο, ενα τμημα ευρωπαικη λογοτεχνια, ενα αοθ και ενα αστρονομια. Ειμαστε και πολλα παιδια ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παιδιά, δεν θυμάμαι καλά καλά τι δήλωσα. Μπορώ να το αλλάξω αν ειναι ε?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Παιδιά, δεν θυμάμαι καλά καλά τι δήλωσα. Μπορώ να το αλλάξω αν ειναι ε?? :confused:

Ναι μπορεις να αλλαξεις. Κανονικα θα δηλωσεις με την εναρξη των μαθηματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά, δεν θυμάμαι καλά καλά τι δήλωσα. Μπορώ να το αλλάξω αν ειναι ε?? :confused:

Ναι μπορεις να αλλαξεις. Κανονικα θα δηλωσεις με την εναρξη των μαθηματων.

Άλλωστε, μπορεί και να μην δημιουργηθεί τμήμα με το μάθημα που επέλεξες και να στο ζητήσουν οι ίδιοι να το αλλάξεις. Εγώ έχω δηλώσει Ευρωπαϊκή Λογοτεχνία, είμαι περίεργη να δω αν θα φτιάξουμε τάξη ή όχι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αστρονομία 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Δικος μου εισαι τασο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το 'χω ξαναπεί, αλλά δεν παίζει να αλλάξω γνώμη τώρα:hehe:

Αστρονομία.
(Στα σίγουρα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αστρονομια εχω δηλωσει κι εγω...αλλα δε θα γινει τμημα...Οπως και περσυ μαλλον θα κανουμε ολοι Πληροφορικη και Α.Ο. στη Γ' Λυκειου :( :mad:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Βασικα και γω το φοβαμαι αυτο το ενδεχομενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Παίδες, άκουσα εάν είσαι θεωρητική και διαλέξεις οικονομία σου δίνει περισσότερα μόρια, κάτι τέτοιο.. ισχύει?!

Όλα τα μαθήματα επιλογής είναι ίδιας βαρύτητας?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παίδες, άκουσα εάν είσαι θεωρητική και διαλέξεις οικονομία σου δίνει περισσότερα μόρια, κάτι τέτοιο.. ισχύει?!

Όλα τα μαθήματα επιλογής είναι ίδιας βαρύτητας?!
Το μάθημα επιλογής δεν έχει σχέση με τα μόρια στη Β' Λυκείου.

Έχει, όμως, στη Γ' Λυκείου (και μόνο οι ΑΟΘ), που σου ανοίγουν 5ο πεδίο (μαζί με μαθς γενικής).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγινε τμημα Αστρονομιας !!!!!!!!!:clapup::clapup::D:D :party:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dragonborn

Νεοφερμένος

Ο Dragonborn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Μακάρι να γίνει και σε εμάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εμας γινεται καθε χρονο. Το 80% ή και παραπάνω επιλέγουν αστρονομία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
και εγω αστρονομια εχω δηλωσει παιδες
και ευτυχως εγινε τμημα αν και το 70% επελεξε αρχες οικονομιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδια εγω εβαλλα αρχες οικονομιας γιατι μου αρεσει πολυ σαν μαθημα και θελω του χρονου να δωσω ΑΟΘ και λεω πως μπορει να με βοηθησει.Ωστοσο μπηκαμε χθες σε τμηματα και ηταν ΧΑΛΙΑ.Οι υπολοιποι συμμαθητες μου ηταν εντελως σκραπες, ηξερα μονο 3-4 ατομα και οι καθηγητες που ειχαμε σαν τμημα ηταν αστα να παμε.Ετσι σκεφτομαι να αλλαξω και να βαλλω αστρονομια(δημιουργηθηκε τμημα!) που ξερω περισσοτερα ατομα και εχουν καλυτερο επιπεδο.Στην αρχη εγω ειχα αποκλισει εντελως την αστρονομια γιατι ειμαι θεωρητικος και νομιζα οτι θα εχει φυσικη και μαθηματικα.Ωστοσο μου ειπε ο καθηγητης οτι θα ειναι θεωρητικο.Θα αλλαξουν και αλλα παιδια σε αστρονομια οποτε πιστευω πως θα ειναι πιο ωραια.Παρολα αυτα ανησυχω:1ον)θα τα καταφερω στη αστρονομια ή ειναι πιο δυσκολο απο οσο νομιζω;και 2ον)Θα εχω ελλεψεις του χρονου στην ΑΟΘ;Να σημειωσω πως ειμαι θεωρητικη κατευθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top