Εξετάσεις Goethe B1 Ιούνιος 2012

fytoplagton

Νεοφερμένος

Η marilina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ίσως να έχει κάποιες μικρές διαφορές αλλά δεν νομίζω σε επίπεδο δυσκολίας... λίγο πολύ τα ίδια είναι... πάντως αφού είσαι τόσο καλός να συνεχίσεις και για β2. αν δεν προλαβαίνεις τώρα λόγω μαθημάτων (δεν ξέρω τί τάξη πηγαίνεις) συνέχισέ το στο πανεπιστήμιο που θα έχεις σίγουρα χρόνο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george27

Νεοφερμένος

Ο george27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ηθελα να συνεχισω αλλα του χρονου παω δευτερα λυκειου και λιγο δυσκολο να εστιασω στα γερμανικα οποτε μετα το πανεπηστημιο σιγουρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristiana2000

Νεοφερμένος

Η xristiana2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και τα δικά μου τα αποτελέσματα βγήκαν και ευτυχώς το πήρα με sehr gut
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanescence-fan

Νεοφερμένος

Ο evanescence-fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σήμερα το απόγευμα έλεγξα τα αποτελέσματά μου στο Β1 του Goethe, και ιδού τα αποτελέσματά μου:

Leseverstehen: 60 Punkte
Hörverstehen: 42,5 Punkte
Schriftlicher Ausdruck: 36 Punkte
Sprachbausteine: 27 Punkte
Mündlich: 75 Punkte
Gesamtpunktzahl: 240,5 Punkte
Note: gut

Όπως παρατηρείτε, έχω κοπεί στα ακουστικά και γι' αυτό έχω τους ενδοιασμούς μου για το εάν το έχω περάσει τελικά.
Μπορείτε να μου πείτε εάν όντως το έχω πάρει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
λογικα θα περασες... αλλιως δεν θα γραφε βαθμο φανταζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αφού ο βαθμός είναι gut έχεις περάσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanescence-fan

Νεοφερμένος

Ο evanescence-fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Εχεις περασει.Δε χρειαζεται να εχεις πανω απο τη βαση σε καθε teil.Το συνολικο μετραει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
περασες συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top