Υοga και Aerobic

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας παιδες! Σκεφτομαι να παω για γιονγκα και αερομπικ εχει παει κανεις σας; Ειναι καλα; Βοηθανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν πλακώνεσαι μετά στα σουβλάκια και στις πίτσες, όχι δεν βοηθάνε. Άμα προσέχεις λίγο βοηθάνε. Περισσότερο σφίγγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αν πλακώνεσαι μετά στα σουβλάκια και στις πίτσες, όχι δεν βοηθάνε. Άμα προσέχεις λίγο βοηθάνε. Περισσότερο σφίγγεις.

Δεν ειμαι ανθρωπος που τρωω μετα την γυμναστικη. Οταν λεμε προσεχω εννουμε ΠΡΟΣΕΧΩ!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Αν πλακώνεσαι μετά στα σουβλάκια και στις πίτσες, όχι δεν βοηθάνε..

Πάλι για μένα λέτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Γιόγκα μπορείς να μάθεις και μόνη σου..Εγώ σε εγκυκλοπαίδεια είχα βρει ασκήσεις γιόγκα,αποτελεσματικές...Βέβαια τώρα τις έχω ψιλοξεχάσει και κάνω 2 φορές τη βδομάδα διάδρομο.Για το αερόμπικ δε ξέρω...Γιατί κορούλα,θες να σφίξεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Yoga στο youtube ή στο κανάλι body in balance :hehe:
Σοβαρά τώρα, με πιλάτες και κολύμπι είδα τρομακτική αλλαγή στο κορμί. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γιόγκα μπορείς να μάθεις και μόνη σου..Εγώ σε εγκυκλοπαίδεια είχα βρει ασκήσεις γιόγκα,αποτελεσματικές...Βέβαια τώρα τις έχω ψιλοξεχάσει και κάνω 2 φορές τη βδομάδα διάδρομο.Για το αερόμπικ δε ξέρω...Γιατί κορούλα,θες να σφίξεις; :P

Οχι μαμα... Ετσι για την εμπειρια! Με κατι φιλες θα παμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Οχι μαμα... Ετσι για την εμπειρια! Με κατι φιλες θα παμε!

Σοβαρά χόμπι κάνετε στη Γερμανία ρε:P
Αν δεν υπάρχει σωσίβιο να χαθεί και μανάρια στο γυμναστήριο,άδικα πάτε :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
εγώ προσωπικα τη συχάινομαι τη yoga, δυο φορες πηγα και σκιλοβαρεθηκα.παντως αρεσει σε πολλους ανθρωπους και έχουν αποτέλεσμα τόσο στη ψυχική όσο και στη σωματική τους υγεία!εμενα μ αρεσει το γυμναστηριο ( διαδρομος,βαρακια κ.λ.π) δηλαδη οτιδήποτε μη ομαδικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σοβαρά χόμπι κάνετε στη Γερμανία ρε:P
Αν δεν υπάρχει σωσίβιο να χαθεί και μανάρια στο γυμναστήριο,άδικα πάτε :lol:

Ρε... Μαμα τι λογια ειναι αυτα? Εμεις θελουμε να παμε για την πλακα... Δεν το εχω ξανα κανει ρε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Το aerobic ειναι τελειο....κανω και ειναι πολυ καλο..στο προτεινω συγουρα<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε... Μαμα τι λογια ειναι αυτα? Εμεις θελουμε να παμε για την πλακα... Δεν το εχω ξανα κανει ρε....
Αν σας πάρουν στο δούλεμα οι Μερκελίτες θα σας πω εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Παιδιά σκέφτομαι να ξεκινήσω aerodance. Ξέρει κανείς εάν έχει αποτελέσματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιά σκέφτομαι να ξεκινήσω aerodance. Ξέρει κανείς εάν έχει αποτελέσματα?
Κι εγω γι αυτο ανοιξα το τοπικ!!! Ωραια πρεπει να ειναι απο οτι εχω ακουσει!!!
Αν σας πάρουν στο δούλεμα οι Μερκελίτες θα σας πω εγώ:P

Μαμα! Θα τους φοβηθουμε ρε; Το πολυ πολυ να μας παρουν με τις ντοματες!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μαμα! Θα τους φοβηθουμε ρε; Το πολυ πολυ να μας παρουν με τις ντοματες!!!:P:P

Μα λυπήσου τις ντομάτες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Yoga στο youtube ή στο κανάλι body in balance :hehe:
Σοβαρά τώρα, με πιλάτες και κολύμπι είδα τρομακτική αλλαγή στο κορμί. :worry:
Κολυμπι εκανα καθε καλοκαιρι 5 φορες την εβδομαδα για 3 μηνες για 6 χρονια. Ναι,οντως αυτο εχω διαπιστωσει και΄γω το καλυτερο σφυξιμο το κανει το κολυμπι. Ομως ανοιγει και πλατες. Εμενα δεν ειναι ιδιαιτερα αισθητο ομως,εχουν ψιλοανοιξει καπως.
__________________________________________________________---
Μαρια δοκιμασε ZUMBA toning ή και η απλη σου κανει. Ευχαριστο προγραμμα με χορευτικες κινησεις για ολα τα επιπεδα. Ενα θα σου πω την 1η φορα που πηγα ZUMBA toning γυρισα σπιτι και την επομενη ημερα ολο το κατω μερος και η κοιλια ηταν πιασμενα.
Εγω προσωπικα aerobic κανει η μαμα μου και μια φορα απο περιεργεια και μονο πηγα. Δε με ξετρελανε.
Εγω προσωπικα κανω 1 ωρα ZUMBA 1 ωρα ZUMBA toning και 1 ωρα οργανα διαδρομο κλπ κλπ.
Αν και δε σου χρειαζεται αν κανεις ZUMBA εισαι καλυμμενη μονο απ'αυτο. Γενικα αν θες σφιξιμο σε κοιλια,ποδια και γενικα κατω μερος ειναι οτι καλυτερο για οποιαδηποτε ηλικια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μα λυπήσου τις ντομάτες :(

Ρε.... Βγαινουμε οφφ!!!!:( Ελα καφετερια να τα λεμε αυτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Καλη ασκηση θα ναι και η ζουμπα για τα ατομα που βαριουνται τα γυμναστηρια, στην ουσια χορευεις σαν να μην υπαρχει αυριο και απλα χανεις θερμιδες, βεβαια καλο θα ταν να συνδιαζεται με σωστη διατροφη αλλιως μην πας καθολου. Ενδιαφερον πρεπει να ειναι, ισως μια μερα να το ξεκινησω και εγω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top