Παιδαγωγικό Πάτρας

debbier1992

Νεοφερμένος

Η debbier1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κανείς που να πέρασε Παιδαγωγικό στην Πάτρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vicky###

Νεοφερμένος

Η vicky### αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κι εγω εκει περασα!!!:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
να σας ρωτήσω μήπως έχετε στο 1ο έτος μάθημα επιλογής γνωστική ψυχολογια; και αν ναι το επιλέξατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Platonas

Νεοφερμένος

Ο Platonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
να σας ρωτήσω μήπως έχετε στο 1ο έτος μάθημα επιλογής γνωστική ψυχολογια; και αν ναι το επιλέξατε;

τι θες να μάθεις για το μάθημα αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
τπτ απλά επδ είμαι στους Αεροναυπηγούς το πήρα ως μάθημα επιλογής(και παίζει να είμαι και ο μοναδικός) αναρωτιέμαι αν γίνεται συνδιδασκαλία με τμήματα του παιδαγωγικού μια και διδάσκεται εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Platonas

Νεοφερμένος

Ο Platonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τπτ απλά επδ είμαι στους Αεροναυπηγούς το πήρα ως μάθημα επιλογής(και παίζει να είμαι και ο μοναδικός) αναρωτιέμαι αν γίνεται συνδιδασκαλία με τμήματα του παιδαγωγικού μια και διδάσκεται εκεί.


Δεν το γνωρίζω αλλά μπορείς να πάρεις ένα τηλεφ. στη γραμματεία να ρωτήσεις. Το μόνο που μπορώ να σου πω (επειδή έχω περάσει το μάθημα) ειναι πως πρόκειται για ένα μάθημα με ένα πολυ ενδιαφέρον αντικείμενο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannakis7

Νεοφερμένος

Ο giannakis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μηπως ξέρετε αν στη σχολή υπάρχουν σημειώσεις (π.χ από παρατάξεις) για τα μαθήματα του πρώτου εξαμήνου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
για ψάξε στο e-class του Τμήματος...
εδώ πέρα λίγο δύσκολο αυτό που ζητάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannakis7

Νεοφερμένος

Ο giannakis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ρωταω μηπως ξέρει καποιος αν κυκλοφορουν καπου σημειωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Συνήθως κυκλοφορούν στο κέντρο, αυτή τη στιγμή απουσιάζουν, ελάτε πάλι αύριο. :1eye:

Δεν έχετε κάποιον να επικοινωνήσετε; Δε φαίνεται να συμμετέχουν άτομα από το παιδαγωγικό της Πάτρας στο forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannakis7

Νεοφερμένος

Ο giannakis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ουσιαστικά ψάχνω σημειώσεις κοινωνιολογίας της εκπαιδευσης, απο το βιβλίο των Blackledge και Hunt για παράδειγμα, αν μπορεί κάποιος να βοηθησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicky###

Νεοφερμένος

Η vicky### αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Κι εγώ έψαχνα για αυτό το μάθημα σημειώσεις αλλά δεν βρήκα πουθενά τελικά,ούτε καν από τις παρατάξεις :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannakis7

Νεοφερμένος

Ο giannakis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
κανεις;;;απο παιδαγωγικό τμήμα άλλης πολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Παιδιά ξερει κανείς πόσα ατομα εχει το παιδαγωγικο πατρας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top