[30/5/2012] Βιολογία Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 49 76.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 8 12.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 4.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 6.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Αυτοσωμικό επικρατές έχω βάλει κι έχω χάσει το Α1
Και με 18.000 μόρια (λέμε τώρα, με την τύχη που κουβαλάω σιγά μην γράψω 20 στη Χημεία...) δεν μπαίνω ΠΟΥΘΕΝΑ!

Ε δεν θα το χάσεις όλο!Είπαμε:P
Και αυτό που λες δεν ισχύει.Οι βάσεις θα πέσουν πολύ.Και στο κάτω,κάτω κάθε εμπόδιο για καλό ρε παιδί μου:) Ποτέ δεν ξέρεις!Ίσως μια φαρμακευτική να σου ταιριάζει πολύ περισσότερο απ'ότι η Ιατρική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αφού η εκφώνηση αναφερόταν στα Χ και Ψ χρωμοσώματα και βοηθούσε:hmm:
Βοηθούσε ή απλά ήταν παγίδα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Βοηθούσε ή απλά ήταν παγίδα; :hmm:
Αποδείχθηκε τελικά ότι δεν ήταν.
Είπαμε, δεν είναι και τόσο σαδιστές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Αυτοσωμικό επικρατές έχω βάλει κι έχω χάσει το Α1
Και με 18.000 μόρια (λέμε τώρα, με την τύχη που κουβαλάω σιγά μην γράψω 20 στη Χημεία...) δεν μπαίνω ΠΟΥΘΕΝΑ!
Δεν έλυσες όλο το θεμα Γ ή μόνο το Γ1; Το Γ1 έπιανε 5 μόρια. Δε νομίζω να είναι τόσο τραγικά τα πράγματα :(
Αν δεν κάνω λάθος έχεις γράψει καλά φυσική/μαθηματικά (τουλάχιστον τέτοια εντύπωση έχω)
τι αγχώνεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δεν έλυσες όλο το θεμα Γ ή μόνο το Γ1; Το Γ1 έπιανε 5 μόρια. Δε νομίζω να είναι τόσο τραγικά τα πράγματα :(
Αν δεν κάνω λάθος έχεις γράψει καλά φυσική/μαθηματικά (τουλάχιστον τέτοια εντύπωση έχω)
τι αγχώνεσαι;
Με 14 Φυσική και 16.2 Μαθηματικά δεν μπαίνω πουθενά
Στη Βιολογία δεν έλυσα το Γ1 και το Α1
-10 μόρια, δηλαδή πάμε στο 18
Τη στιγμή που και το 19.5 θα ήταν αποτυχία...
Αγχώνομαι γιατί σήμερα έχασα έναν ακόμη χρόνο απ τη ζωή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια στο δ3 γραψατε οτι δεν κοβεται το πλασμιδιο β?εγω ανεφερα την θεωρια της ecori και ειπα οτι αρα μπορει να συνδεθει μονο με το α πλασμιδιο!και ειπα πως θα γινει αυτο!λετε να μου κοψουν επειδη δεν το εγραψα?θεώρησα οτι εννουνταν με τη θεωρια της ecori!τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Λοιπον και εγω τελειωσα...
Εγραψα ικανοποιητικα καλα, μονο που εκανα δυο βλακειες! Στην πιθανοτητα, βρηκα να γεννηθει παιδι και οχι αγορι και στο Γ4 ειπα οτι αρρωσταινει η || 4 αλλα δεν σκεφτηκα να το προχωρησω παρακατω...
Ποσο λετε να μου κοψουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Με 14 Φυσική και 16.2 Μαθηματικά δεν μπαίνω πουθενά
Στη Βιολογία δεν έλυσα το Γ1 και το Α1
-10 μόρια, δηλαδή πάμε στο 18
Τη στιγμή που και το 19.5 θα ήταν αποτυχία...
Αγχώνομαι γιατί σήμερα έχασα έναν ακόμη χρόνο απ τη ζωή μου...

ΡΕ,με τσατίζεις:P Τι ηττοπάθεια είναι αυτή?
Εγώ ξέρω παιδί που πέρσι με 13 έκθεση και 16 βιολογία πέρασε Ιατρική.Οπότε μην το κάνεις τόσο μεγάλο θέμα!Πέρα από Ιατρική δεν έχεις εναλλακτικές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΡΕ,με τσατίζεις:P Τι ηττοπάθεια είναι αυτή?
Εγώ ξέρω παιδί που πέρσι με 13 έκθεση και 16 βιολογία πέρασε Ιατρική.Οπότε μην το κάνεις τόσο μεγάλο θέμα!Πέρα από Ιατρική δεν έχεις εναλλακτικές?
Φαρμακευτική ΑΠΘ
Το παιδί που ήξερες, μήπως έγραψε και 20 στα υπόλοιπα;
Γιατί σε εμένα αν εξαιρέσουμε τη Βιολογία της Γενικής, το 20 αγνοείται
Κι όχι μόνο αυτό...
Και το 19 αγνοείται και το 18 ακόμη... (όλο και κανένα ακόμη μόριο θα χάσω απ κάποια αιτιολόγηση σήμερα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asoskaro

Νεοφερμένος

Ο asoskaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
100αρακι
μου φυγε βαρος
παμε για 100 χημεια
πως σας φανηκαν δυσκολα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Φαρμακευτική ΑΠΘ
Το παιδί που ήξερες, μήπως έγραψε και 20 στα υπόλοιπα;
Γιατί σε εμένα αν εξαιρέσουμε τη Βιολογία της Γενικής, το 20 αγνοείται
Κι όχι μόνο αυτό...
Και το 19 αγνοείται και το 18 ακόμη... (όλο και κανένα ακόμη μόριο θα χάσω απ κάποια αιτιολόγηση σήμερα...)

Έγραψε καλά στα υπόλοιπα,αλλά σκέψου οτι όλα είναι συγκριτικά!Δεν έχουν γράψει ΟΥΤΕ οι άλλοι!Δεν είσαι ο μόνος που δεν τα πήγε καλά στη φυσική ή στα μαθηματικά!:) Θα την πιάσεις την φαρμακευτική ρε συ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Φαρμακευτική ΑΠΘ
Το παιδί που ήξερες, μήπως έγραψε και 20 στα υπόλοιπα;
Γιατί σε εμένα αν εξαιρέσουμε τη Βιολογία της Γενικής, το 20 αγνοείται
Κι όχι μόνο αυτό...
Και το 19 αγνοείται και το 18 ακόμη... (όλο και κανένα ακόμη μόριο θα χάσω απ κάποια αιτιολόγηση σήμερα...)

ΡΕ.

1.Έχεις δώσει 5 μαθήματα.

2.Αν ξεκινάς με αυτή την λογική "εχασα μια χρονια απο την ζωη μου" κλπ, σόρρυ που στο λέω, θα πατώσεις και χημεία. Μάζεψε τα κομμάτια σου και άντε πάνε να τους πάρεις τα σώβρακα.

3.Δεν γίνεται να μιλάς με βάση τα περσινά δεδομένα για τις φετινές βάσεις και για το πού θα περασεις..

4.ΧΑΛΑΡΩΣΕ.

5.Τώρα κλείσε το αισκουλ που κατακλυζεται απο χαρουμενους που τα καταφεραν στην Βιολογια και κανε κατι πιο δημιουργικο να ξεσκασεις.

6. Τώρα είπα? Καλά, κάντο Τ Ω Ρ Α.

7. Δε θέλω αντιρρησεις γιατι δεν θα βγαλουν πουθενα, με μενα μιλας τωρα.:P

Μα θα με πεθάνετε εδώ μέσα με τοση ηττοπαθεια.

ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΗΚΑΜΕ ΛΕΜΕ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Απο δυσκολία δεν ξέρω, μιας και δεν έχω εμπειρία από διαγωνίσματα η θεωρία μου φάνηκε εύκολη, παρόλο που δεν έκανα Β1 και έχω 2 λάθος στα πολλαπλής επιλογής... υπολογίζω μίνιμουμ 11 και μάξιμουμ 14. Δυστυχώς πρέπει να φύγει 95άρι χημεία και ΑΟΘ τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
χαλαρωστε παιδια!!!Αρχικα δεν ειναι ολα τοσο βατα οσο λενε ολοι...Η αιτιολογηση σημερα ηταν η πιο σημαντικη απο το αποτελεσμα..Ηδη ακουσα ενα φιλο που ειπε εβαλα απευθειας αυτοσωμικο υπολειπομενο στα δενδρα επειδη δεν το εμφανιζουν το χαρακτηριστικο οι γονεις κλπ και λεει "Θα παρω μοναδες;" απο τις 6 δεν θα παρει ουτε 2(φιλακα παντα χωρις κακη προθεση :-) ...επισης στην πιθανοτητα ηθελε 2ο νομο μεντελ βασικο!!γενικα θα δουμε πολλα παρατραγουδα στα αποτελεσματα απο αυτα π περιμενουμε...Οπως και να εχει καλη συνεχεια και καλη επιτυχια!!

Φιλε τζιμυ τιποτα δεν εχει τελειωσει!!Προσπαθησε να ηρεμησεις και να διαβασεις και θα δεις οτι ολα θα πανε κατ'ευχην :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Πάντως αντικειμενικά το Δ2 δεν το λες και εύκολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
E oχι, δεν το λες! Εμενα με παιδεψε αρκετα!
Ο δευτερος νομος που χρειαζοταν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
E oχι, δεν το λες! Εμενα με παιδεψε αρκετα!
Ο δευτερος νομος που χρειαζοταν???

παντα χρειαζεται οταν βαζεις το 1/2 για να υπολογισεις γτ πρακτικα σημαινει οτι τα χ,ψ δεν επηρρεαζουν την μεταβιβαση των αυτοσωμικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
βρε παιδια εμενα η κολλητη μου στο δ2 βρηκε τη συνεχη και την ασυνεχη αλυσιδα απο τη κατευθυνση της μεταγραφης χωρις να χρησιμοποιησει τα πρωταρχικα τμηματα.θα της το πιασουν λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
παντα χρειαζεται οταν βαζεις το 1/2 για να υπολογισεις γτ πρακτικα σημαινει οτι τα χ,ψ δεν επηρρεαζουν την μεταβιβαση των αυτοσωμικων
Δεν καταλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top