[30/5/2012] Βιολογία Κατεύθυνσης

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 49 76.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 8 12.5%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 3 4.7%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 4 6.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τα θέματα δεν ήταν δύσκολα.Ήταν όμως πάααρα πολλά.Για αυτό δεν ήταν τόσο βατά όσο λένε οι φοιτητές Ιατρικής που αντί να διαβάζουν Alberts κοιτάνε τα θέματα μας(:mad2:.Προσωπικά δε πρόλαβα να αιτιολογήσω τα θέματα Γ2 ΚΑΙ Γ3 όπως θα έπρεπε.Τώρα ντάξει βλέπουμε.Στο Δ ήθελαν και κρίση.Καλό αυτό.

Ν' ακούσω τώρα να λες ότι πέρσι ήταν λίγα να πάω να πέσω από το παράθυρο. Την σύγκριση βέβαια μόνο εσύ μπορείς να την κάνεις αφού 2 χρονιές τα είδες κάτω από ίδιες συνθήκες. :)

Αν σας πειράζει τόσο πολύ που για τους χ,ψ λόγους ο "φοιτητής Ιατρικής" κοιτάει τα δικά σας θέματα, θέλω να σας δω του χρόνου τι θα κάνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
στο αρχικό ποστ ανέβηκαν και ενδεικτικές λύσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Εχασα 1 μοναδα στις 20 ο ηλιθιος επειδη δεν προσεξα οτι στο 1ο 1ο ερωτημα λεει ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ και οχι ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ! Τα αλλα ολα καλα... Τα νευρα μου ομως! :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Ωραία θεματάκια που θέλουν κριτική ικανότητα, ειδικά το Γ4 και το Δ2.
Όλα εντάξει, αν και πολλά.
Πάμε για χημεία τώρα και μετά, ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Τα θέματα δεν ήταν δύσκολα.Ήταν όμως πάααρα πολλά.Για αυτό δεν ήταν τόσο βατά όσο λένε οι φοιτητές Ιατρικής που αντί να διαβάζουν Alberts κοιτάνε τα θέματα μας(:mad2:.Προσωπικά δε πρόλαβα να αιτιολογήσω τα θέματα Γ2 ΚΑΙ Γ3 όπως θα έπρεπε.Τώρα ντάξει βλέπουμε.Στο Δ ήθελαν και κρίση.Καλό αυτό.




Μη με πείτε εμπαθή αλλά δεν είναι δυνατόν να χουν πιαστεί τα χέρια μας και τα παληκάρια της τεχνολογικής να γράψαν 20 με 1 1/2 ώρα..Το σύστημα μου μΕΣΑ!

14 σελίδες έγραψα.

δεν έχει alberts σε αυτό το εξάμηνο :Ρ :Ρ :Ρ συγνώμη, πότε τα θέματα ήταν λίγα και έγραφες λιγότερες από 10 σελίδες???

παιδιά, είναι αλήθεια αυτό που κυκλοφορεί, ότι έγιναν χθες παράπονα και διαμαρτυρίες ότι στη θεωρητική βάζουν εύκολα ενώ τους άλλους τους πλακώνουν και έτσι άλλαξαν ρότα σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Καλά... μόνο εγώ είμαι που έγραψα 11 σελίδες; :(
με κάνετε να νιώθω μειονεκτικά... αν και πιστεύω έγραψα 90+ xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγώ 12 σελίδες! :P
Λοιπόν,στο Γ2,αντί να πάρω όλους τους τύπους κληρονόμησης,έναν-έναν,απέρριψα αμέσως τον επικρατή επειδή από υγιείς γονείς προκύπτει γιός που ασθενεί!
Θεωρείται οτι έχει έλλειψη η απάντηση μου? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ν' ακούσω τώρα να λες ότι πέρσι ήταν λίγα να πάω να πέσω από το παράθυρο. Την σύγκριση βέβαια μόνο εσύ μπορείς να την κάνεις αφού 2 χρονιές τα είδες κάτω από ίδιες συνθήκες. :)

Αν σας πειράζει τόσο πολύ που για τους χ,ψ λόγους ο "φοιτητής Ιατρικής" κοιτάει τα δικά σας θέματα, θέλω να σας δω του χρόνου τι θα κάνετε.
Προσωπικά Βαγγελίνα μου ελπίζω ότι δε θα ξανασχοληθώ ΠΟΤΕ πια με το σπορ:P.Δε λέω ότι ήταν λίγα απλά εμένα,προσωπικά μου φάνηκαν πιο κουραστικά και πολλά από ότι πέρσυ.Αν και φέτος το δα πιο χαλαρά το πράγμα αφού ιν φακτ δεν είχα να χάσω τίποτα...
δεν έχει alberts σε αυτό το εξάμηνο :Ρ :Ρ :Ρ συγνώμη, πότε τα θέματα ήταν λίγα και έγραφες λιγότερες από 10 σελίδες???

παιδιά, είναι αλήθεια αυτό που κυκλοφορεί, ότι έγιναν χθες παράπονα και διαμαρτυρίες ότι στη θεωρητική βάζουν εύκολα ενώ τους άλλους τους πλακώνουν και έτσι άλλαξαν ρότα σήμερα?
Στη θεωρητική δεν άκουσα παράπονα.Μη το λες, πριν εμάς το 2010 με 5-6 σελίδες ήσουν ok σύμφωνα με λεγόμενα βαθμολογητών/.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έλα, κοντραριστείτε λίγο ποιος έγραψε περισσότερες σελίδες να σας δω :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Mπράβο ρε φατσόνια.. Έτσι.. :D
Άντε Χημεία μετά..Όλα οκ.. 8)
Kαι μετά...ετοιμαστείτε για Καλοκαιρινά ραντεβού.. 8)
Αφιερωμένο σε όλους μας. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marialena!

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Κι εγώ παιδιά πάνω από 90 έγραψα!!! Είμαι τρισευτυχισμένη - και κουλή επίσης διότι έγραφα 2 ώρες και σαράντα λεπτά ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ με αποτέλεσμα να γράψω 18μιση σελίδες γραπτό και η επιτηρήτρια να με κοιτάζει με συμπόνοια και λύπηση όταν της έδωσα τη ΓΡΑΠΤΑΡΑ μου!!!:spasiklas: Τα θέματα ήταν ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΠΟΛΛΑ!!!!! Ευτυχώς μου μεινε και χρόνος να τα δω λίγο... ολόκληρο μυθιστόρημα!!! :hypno: Πάλι καλά να λέμε γιατί μετά τον πάτο στη Φυσική δεν με έβλεπα καθόλου καλά... ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΧΗΜΕΙΤΣΑ!!! Σε δυο μερούλες... bye bye!!!! Καλή επιτυχία εύχομαι σ'όλους σας!!! Και να κάνετε καλές διατάσεις στα χέρια! :D



:yahoo: :yahoo:
:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
9 σελιδες μπρος πισω δηλαδη στο συνολο 18... Αλλα κανω αρκετα μεγαλα γραμματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Δεν μ'άρεσαν πολύ τα θέματα.Δηλαδή πως θα γίνει η διάκριση του 19 από το 20 και ειδικά σε μάθημα βαρύτητας?Με το ποιος τα έχει πει με το κόμμα?Τέλος πάντων,νομίζω ότι οι Ιατρικές και γενικότερα σχολές 3ου πεδίου θα ανεβούν..αρκετά..
Στα θρεπτικά υλικά γράψατε και για το άγαρ?
Όσο για την αναστροφή υπήρχε στον Σαλαμαστράκη έκδοση 2010:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Προσωπικά Βαγγελίνα μου ελπίζω ότι δε θα ξανασχοληθώ ΠΟΤΕ πια με το σπορ:P.Δε λέω ότι ήταν λίγα απλά εμένα,προσωπικά μου φάνηκαν πιο κουραστικά και πολλά από ότι πέρσυ.Αν και φέτος το δα πιο χαλαρά το πράγμα αφού ιν φακτ δεν είχα να χάσω τίποτα...

Κοίταξε, δεν ξέρω, δεν τα είδα με την πίεση χρόνου φέτος, τα είδα χαλαρά, βρήκα τις λύσεις και θυμήθηκα στο περίπου τι έπρεπε να γράψεις για αιτιολόγηση. Ε κάπου εκεί σκέφτηκα ότι πάλι θα τρέχετε και δε θα φτάνετε, αλλά ευτυχώς δεν έπαιξε και κανένα θέμα όπως η αναστροφή σε μας πέρσι που βγήκαν οι μισοί και είπαν ότι δεν την διδάχτηκαν ποτέ, γι' αυτό τα θεώρησα βατά. :)

Ο καθένας όπως πιστεύει, γενικά πάντως διαπιστώνω πολλή χαρά, οπότε ή το άισκουλ είναι τελικά φυτώριο ή τα θέματα δεν ήταν και παλούκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Εγώ πάντως στο δέντρο είπα κατευθείαν "Το γονίδιο είναι προφανώς υπολειπόμενο, καθώς απο γονείς οι οποίοι δεν εμφανίζουν την ασθένεια, προκύπτουν απόγονοι ασθενείς"... Δε νομίζω να έχω πρόβλημα, ε; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μόνο εγώ κατάφερα να τα πάω χάλια σε τέτοια γελοία θέματα;
Γαμώ τις κωλομυγές τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Μόνο εγώ κατάφερα να τα πάω χάλια σε τέτοια γελοία θέματα;
Γαμώ τις κωλομυγές τους...

Έλα,έλα σιγά!Τι δεν έχεις γράψει στα μυγάκια?Ούτε και εμένα μου αρέσουν ιδιαίτερα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Έλα,έλα σιγά!Τι δεν έχεις γράψει στα μυγάκια?Ούτε και εμένα μου αρέσουν ιδιαίτερα!:mad:
Αυτοσωμικό επικρατές έχω βάλει κι έχω χάσει το Α1
Και με 18.000 μόρια (λέμε τώρα, με την τύχη που κουβαλάω σιγά μην γράψω 20 στη Χημεία...) δεν μπαίνω ΠΟΥΘΕΝΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Αυτοσωμικό επικρατές έχω βάλει κι έχω χάσει το Α1
Και με 18.000 μόρια (λέμε τώρα, με την τύχη που κουβαλάω σιγά μην γράψω 20 στη Χημεία...) δεν μπαίνω ΠΟΥΘΕΝΑ!
Αυξήθηκαν οι θέσεις, τέκνον! Όλοι θα μπούμε! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Αυτοσωμικό επικρατές έχω βάλει κι έχω χάσει το Α1
Και με 18.000 μόρια (λέμε τώρα, με την τύχη που κουβαλάω σιγά μην γράψω 20 στη Χημεία...) δεν μπαίνω ΠΟΥΘΕΝΑ!
Αφού η εκφώνηση αναφερόταν στα Χ και Ψ χρωμοσώματα και καθοδηγούσε προς το φυλοσύνδετο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top