[28/5/2012] Αρχαία Ελληνική Γλώσσα

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • [B]Άριστα[/B] 18-20

    Ψήφοι: 9 19.1%
  • [B]Πολύ καλά[/B] 15-18

    Ψήφοι: 17 36.2%
  • [B]Καλά[/B] 12-15

    Ψήφοι: 11 23.4%
  • [B]Μέτρια[/B] 10-12

    Ψήφοι: 7 14.9%
  • [B]Όχι καλά[/B] 5-10

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • [B]Καθόλου καλά[/B] 0-5

    Ψήφοι: 1 2.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Ό,τι έγινε έγινε, άντε πάμε για ιστορία γερά πια... εγώ πάντως όποτε ακούω για εύκολα θέματα κρατάω και μια πισινή! Είδαμε και πέρσι το γελοίο θέμα με το ίντερνετ και είδαμε και τις βαθμολογίες.

λέτε στο ναυ να μου κόψουν γιατί δεν έβαλα ώ ναυ ;
ισχυει αυτο που λες , οταν βαζουν ''ευκολα'' συνηθως βαθμολογουν διαφορετικα , πιο αυστηρα ...
και γενικα μην ξεχνατε οτι αυτο το ευκολα που ακουγεται ειναι υπουλο , πολλοι επειδη βλεπουν τα θεματα βατα γραφουν με περισσοτερη αυτοπεποιθηση και τα ξεπετανε , ξεχνανε δηλαδη σημαντικες λεπτομεριες .
Παντως να ξερετε αν δεν θελουν να ανεβασουνε τις βασεις ακομα μπορουν να το κανουν .
Δεν νομιζω οτι μπορει να πεσει κατι δυσκολο στην ιστορια , γιατι οποιος την ξερει , την ξερεει . Ολοι ξερουμε οτι εκει βαθμολογουν την παπαγαλια , οποτε και σε μια δυσκολη πηγη παλι την παπαγαλια θα σας βαθμολογησουν επομενως μαλλον το θεμα θα πεχτει στους βαθμους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
χαχα κοιτάξτε θεωρούνται εύκολα γιατί οι περισσότεροι προετοιμαζόμαστε για το χειρότερο...όταν περιμένεις πολιτικά και αθροιστικές θεωρίες και σου πέφτει ο ακόλαστος και ο δειλός και τι είναι έξη, είναι σα να περιμένεις μπόρα και σου ρχεται άντε κανα χιονόνερο
ελπίζω να μην πάρει το μάτι μου κανένα να κατηγορεί πάλι τη θεωρητική ότι έχει εύκολα θέματα, γιατί ποιος ξέρει πόσες νύχτες ξενυχτήσαμε ώστε να ξέρουμε τα "εύκολα"

Γενικά και εγώ σήμερα δεν περίμενα καθόλου ηθικά. Πίστευα πολιτικά σίγουρα. Δίνω δεύτερη χρονιά κ ειδικά με όσα είδα στο άγνωστο πέρσι και την απογοήτευση που πήρα, σήμερα είχα πολύ άγχος. Δεν ήταν γελοία τα θέματα όπως ακούγεται και καλύτερα ας έχουμε κάποιες επιφυλάξεις για τους βαθμούς. Ο υποκειμενισμός βασιλεύει στην θεωρητική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
λέτε στο ναυ να μου κόψουν γιατί δεν έβαλα ώ ναυ ;
Ειδικά η κλητική δεν είναι απαραίτητο να είναι έναρθρη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleokasap

Νεοφερμένος

Η kleokasap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω πως οι βάσεις θα πέσουν σε σχολές κυρίως που έχουν πρόσβαση και απ' τις άλλες κατευθύνσεις... ;) Όπως π.χ. Παιδαγωγικά (ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩΩΩ :D

και εγω παιδαγωγικα θελω..!!. πιστευω οτι θα πεσουν λογω μειωμενης ζητησης σε τετοιες εποχες .... Δεν εχω ακουσει πολλους φετος να τα επιλεγουν.. δεν νομιζω τεραστεια πτωση αλλα καποια θα εχει!! ΜΑΚΑΡΙΙ ΔΗΛΑΔΗ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Ό,τι έγινε έγινε, άντε πάμε για ιστορία γερά πια... εγώ πάντως όποτε ακούω για εύκολα θέματα κρατάω και μια πισινή! Είδαμε και πέρσι το γελοίο θέμα με το ίντερνετ και είδαμε και τις βαθμολογίες.

λέτε στο ναυ να μου κόψουν γιατί δεν έβαλα ώ ναυ ;

Το βρίσκω χαζό να κόψουν βαθμό για ένα ω... αυτό που τους ενδιαφέρει είναι να δουν ότι ξέρεις τον σωστό τύπο του ουσιαστικού. Αλλά σε αυτές εδώ τις λύσεις https://docs.google.com/file/d/0Bw3z_tNMEH5BZmdxNk1Mb1Ayc1k/edit?pli=1 το δίνουν επίσης χωρίς το ω :)

Κατά τα άλλα... στη λογοτεχνία έχω δει λύσεις από τρία διαφορετικά φροντιστήρια και είναι όλες διαφορετικές μεταξύ τους! Άρα ουσιαστικά είμαστε στο "έλεος" του διορθωτή... εξαρτάται από το πώς έχουμε τεκμηριώσει τα γραφόμενά μας, ειδικά στο παράλληλο! Οπότε εύκολο-εύκολο, αλλά πράγματι, να κρατάμε και μια πισινή! Το ότι εμείς γράψαμε και είμαστε ευχαριστημένοι από τον εαυτό μας δεν σημαίνει ότι θα πάρουμε και είκοσι!

Έκθεση, τι να λέμε.... η ίδια η Αρβελέρ βγήκε και τους έκραξε :P Προσωπικά, αν εξαιρέσουμε την περίληψη νομίζω ότι έχω πάει καλά, αλλά επίσης.... καλύτερα να μασάμε, παρά να μιλάμε!

Ακόμα και στα Αρχαία βρήκα διαφορετικές λύσεις μεταξύ τους! Αλλά επειδή με πονάει το θέμα σήμερα δεν θα το σχολιάσω!

Μικρό καλάθι, παιδιά! Αυτό μόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Παιδιά τα αρχαία ήταν νομίζω μια χαρά εγω τουλάχιστον νομίζω οτι έχω 11/12 (γνωστό), το άγνωστο δεν ξέρω δεν θέλω να το γρουσουζέψω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Βασικά πιστεύω πως οι βάσεις θα πέσουν σε σχολές κυρίως που έχουν πρόσβαση και απ' τις άλλες κατευθύνσεις... ;) Όπως π.χ. Παιδαγωγικά (ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩΩΩ :D

τέτοια λέγε μας!!:D:D:D:D:D

btw,παιδιά όταν η λέξη που προσδιορίζει το ουσιαστικό δηλώνει ιδιότητα ή επάγγελμα (άνδρες δικασταί πχ,ή άνδρες στρατιωται) τότε πάει ως επιθετικός προσδιορισμός το στρατιωται ή το δικασταί στο άνδρες..το έχω και σε φυλλάδια που τα λέει αναλυτικοτατα..επομενως το στρατιωται επιθετικός στο άνδρες..τώρα αν ο βαθμολογητής θεωρήσει σωστή την παράθεση δεν ξέρω,έχει καλώς..αλλά το ορθό είναι επιθετικός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Δε θελω να σχολιασω τα θεματα, μιας και εξω απ'το χορο πολλα τραγουδια λεγονται, αλλα τα 5 τελευταια χρονια εχουνε βαλει 4 φορες Ηθικα Νικομαχεια, ενω στην υλη του γνωστου υπαρχουν 4 βιβλια. Ειλικρινα τωρα, δε βαρεθηκαν; Οι πρωτοι που την πατησαμε ημασταν εμεις το 2009, ακομα το θυμαμαι και νευριαζω!!


Οπως και να ΄χει ευχομαι στους υποψηφιους καλη τυχη και καλη δυναμη. Αλλα 2 μαθηματα και τελος το παραμυθι:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
μια βαση την επιασα πιστευω.ρε σεις παιδια,η γαλλικη της αθηνας η' της θεσ/κης λετε να ανεβουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
μια βαση την επιασα πιστευω.ρε σεις παιδια,η γαλλικη της αθηνας η' της θεσ/κης λετε να ανεβουν?
δε νομιζω οτι θα ανεβει καμια απο τις δυο. φροντισε να γραψεις καλα στα γαλλικα ομως, για να εχεις οσο πιο εξασφαλισμενο μπορεις οτι θα μπεις...αν και εδω ειναι το θεμα των αρχαιων. καλη σου επιτυχια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
εγραψα παρα πολυ καλα..:D παραπανω απο το προσδωκομενο μου
στο αγνωστο η μεταφραση μου πιανει 18/20
η γραμματικη κι ο πλαγιος λογος ειναι σωστα με εξαιρεση εναν τονο
στο συντακτικο εχω δυο λαθη
συνολο:35/40

στο γνωστο εχω χασει δυο παραγωγα ρε γαμωτο :(
κατα τ αλλα τις ερωτησεις τις εγραψα αρκετα καλα...με ολα τα σχολια που επρεπε...ειναι βεβαια κ στην κριση του βαθμολογητη
κ τωρα που διαβαζα τα μηνυματα ειδα οτι στην εισαγωγη αντι για 20 χρονια εγραψα 12..λετε να μου κοψουν πολυ???

για να μην μακρυγορω πιστευω σε ενα 85 το λιγοτερο

αυτη η ενοτητα με την 3 κ την 4 ειναι οι μονες απ τα ηθικα π δεν εχουν πεσει..στο φροντιστηριο μ την περιμεναμε πλ...αλλωστε φανηκε απ τα κειμενα οτι δεν επιλεγουν σος θεματα..οποτε ενας μαθητης που ηθελε να γραψει ωφειλε να τα διαβασει ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εγραψα παρα πολυ καλα..:D
παραπανω απο το προσδωκομενο μου
στο αγνωστο η μεταφραση μου πιανει 18/20
η γραμματικη κι ο πλαγιος λογος ειναι σωστα με εξαιρεση εναν τονο
στο συντακτικο εχω δυο λαθη
συνολο:35/40

στο γνωστο εχω χασει δυο παραγωγα ρε γαμωτο :(
κατα τ αλλα τις ερωτησεις τις εγραψα αρκετα καλα...με ολα τα σχολια που επρεπε...ειναι βεβαια κ στην κριση του βαθμολογητη
κ τωρα που διαβαζα τα μηνυματα ειδα οτι στην εισαγωγη αντι για 20 χρονια εγραψα 12..λετε να μου κοψουν πολυ???

για να μην μακρυγορω πιστευω σε ενα 85 το λιγοτερο

αυτη η ενοτητα με την 3 κ την 4 ειναι οι μονες απ τα ηθικα π δεν εχουν πεσει..στο φροντιστηριο μ την περιμεναμε πλ...αλλωστε φανηκε απ τα κειμενα οτι δεν επιλεγουν σος θεματα..οποτε ενας μαθητης που ηθελε να γραψει ωφειλε να τα διαβασει ολα
μπραβο ! αν εχεις γραψει τοσο καλα στα αρχαια θα παει στο θεο ο μεσος ορος .Και που θες να περασεις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Επιθετικός είναι.

Θέλω να το ελπίζω! Μακάρι!


χαχα κοιτάξτε θεωρούνται εύκολα γιατί οι περισσότεροι προετοιμαζόμαστε για το χειρότερο...όταν περιμένεις πολιτικά και αθροιστικές θεωρίες και σου πέφτει ο ακόλαστος και ο δειλός και τι είναι έξη, είναι σα να περιμένεις μπόρα και σου ρχεται άντε κανα χιονόνερο
ελπίζω να μην πάρει το μάτι μου κανένα να κατηγορεί πάλι τη θεωρητική ότι έχει εύκολα θέματα, γιατί ποιος ξέρει πόσες νύχτες ξενυχτήσαμε ώστε να ξέρουμε τα "εύκολα"

Αργά ή γρήγορα μόλις ανακαλύψουν ότι τουλάχιστον δεν μας χαντάκωσαν θα αρχίσουν οι "καλές" οι γλώσσες πάλι να στάζουν μέλι...


Ειδικά οι Θετικοί-Τεχνολογικοί έχουν την εντύπωση ότι είναι παιχνιδάκι. Μόνο μην έχουμε δράματα την Τετάρτη με τις πηγές.

Ένα αοδε η μια βιολογία έχουν να παπαγαλίσουν και νομίζουν ότι αυτή η ρημάδα η παπαγαλία είναι εύκολη. Ιστορία ή Λατινικά λες να γίνει το φονικό;;


Εγώ είχα προαίσθημα για αυτή την ενότητα με τα συναισθήματα. Η αγαπημένη μου ήταν.
Αλλά δεν διάβαζα με τη σκέψη των sos που ακούγονταν. (ούτε με τη διαίσθησή μου :P)
Είχα πολύ άγχος για τα σχόλια, μη ξεχάσω κάτι, μη ξεχάσω την εισαγωγή (που δεν την έγραψα τέλεια! =/)
Η σωματική μου κατάσταση δεν είναι εντάξει. Ακόμα ζαλίζομαι και ανακατεύομαι από το άγχος και ούτε να κοιμηθώ μπορώ εύκολα.
3 ώρες κοιμήθηκα! Επομένως όσοι μιλούν για εύκολα θέματα, ας σκέφτονται πρώτα την προσπάθεια και τον κόπο μας!
Επειδή πέσαν ''εύκολα'' δε σημαίνει ότι γράψαμε και καλά!!!

Ακριβώς! Παίζει ρόλο και το τί απαντήσεις θα τους στείλουν οι φωτεινοί παντογνώστες της κεε που έβαλαν τα θέματα και πώς θα διορθώσουν! Ελπίζω να είναι δίκαιοι και νορμάλ οι βαθμολογητές.


Ό,τι έγινε έγινε, άντε πάμε για ιστορία γερά πια... εγώ πάντως όποτε ακούω για εύκολα θέματα κρατάω και μια πισινή! Είδαμε και πέρσι το γελοίο θέμα με το ίντερνετ και είδαμε και τις βαθμολογίες.

λέτε στο ναυ να μου κόψουν γιατί δεν έβαλα ώ ναυ ;

Δεν το νομίζω...αρκεί να έβαλες ναῦ


Γενικά και εγώ σήμερα δεν περίμενα καθόλου ηθικά. Πίστευα πολιτικά σίγουρα. Δίνω δεύτερη χρονιά κ ειδικά με όσα είδα στο άγνωστο πέρσι και την απογοήτευση που πήρα, σήμερα είχα πολύ άγχος. Δεν ήταν γελοία τα θέματα όπως ακούγεται και καλύτερα ας έχουμε κάποιες επιφυλάξεις για τους βαθμούς. Ο υποκειμενισμός βασιλεύει στην θεωρητική.

Η υπογράμμιση δική μου. Αυτό ξαναπές το! Και δεν μπορείς να τον ελέγξεις τον υποκειμενισμό, ειδικά εάν είναι αυθαίρετος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ναι νομίζω πως η αυθαίρετη υποκειμενική βαθμολόγηση είναι το αγκάθι της θεωρητικής. Ελπίζω να πήγαν όλοι οι εξεταζόμενοι όσο καλά μπορούσαν. Στο σχολείο μου πάντως δεν τα πήγαν πολύ καλα....Δεν περίμεναν ηθικά και δεν τα είχαν προετοιμάσει ανάλογα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
ολοι οι genius εδω μεσα μαζευτηκαν.... :yawn::yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
δε νομιζω οτι θα ανεβει καμια απο τις δυο. φροντισε να γραψεις καλα στα γαλλικα ομως, για να εχεις οσο πιο εξασφαλισμενο μπορεις οτι θα μπεις...αν και εδω ειναι το θεμα των αρχαιων. καλη σου επιτυχια:D

Αχ, πες μου κάτι καλό και για την ιταλική! Δώσε κουράγιο, γιατί μόλις 70 άτομα παίρνουν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicool

Νεοφερμένος

Η nicool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Στην περίπτωση αυτή υπάρχει συντακτική αμφισημία, την οποία οφείλουν να προσέξουν οι βαθμολογητές, επειδή, σύμφωνα με το σχολικό συντακτικό (σ. 167), μπορεί να θεωρηθεί ότι το περιεχόμενο της δευτερεύουσας πρότασης φανερώνει γνώμη του υποκειμένου, οπότε στον πλάγιο λόγο διατηρείται η υποτακτική της υποθετικής πρότασης https://www.panelladikes.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=1584&Itemid=2 .....μακαρι ν τ παρουν σωστο !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Αχ, πες μου κάτι καλό και για την ιταλική! Δώσε κουράγιο, γιατί μόλις 70 άτομα παίρνουν! :D
γαλλικη,ιταλικη και ισπανικη (ειδικα οι 2 τελευταιες) κατα τη γνωμη μου δε θα εχουν ποτε βασεις πανω απο 12?13.000 μορια...δεν ειναι γλωσσες που μιλουν πολλοι στην ελλαδα, οι περισσοτεροι μαθητες 3ης λυκειου γνωριζουν αγγλικα γαλλικα γερμανικα, εκει επιμενουν τα σχολεια, γιαυτο κ οι συγκεκριμενες σχολες (ιταλικη ισπανικη) εχουν αρκετους μεγαλυτερους των 18. αν γραψεις καλα στη γλωσσα και εχεις πανω απο τη βαση στα υπολοιπα δε νομιζω οτι θα εχεις θεμα, αν κ ξαναλεω οτι εδω ειναι το θεμα των αρχαιων;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
και οι της θεωριτικης ολα ειναι μια χαρα ολα ειναι ωραια:clapup:
Μην το λες!! Στο γνωστό πιστεύω θα κλάψουν μανούλες φέτος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
μπραβο ! αν εχεις γραψει τοσο καλα στα αρχαια θα παει στο θεο ο μεσος ορος .Και που θες να περασεις ?

πιστεψε με ποτε δεν υπερβαλλω για τους βαθμους που περνω ;) παιδαγωγικο μου αρεσει αλλα δεν εχω αποφασισει ακομη...

αχ!νιωθω οτι οι κοποι μου ανταμοιβονται σιγα σιγα!σ ολα τα μαθηματα μεχρι τωρα εχω γραψει αρκετα καλα χωρις να "αποτυχω " σε καποιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top