Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Προς τους θεωρητικούς: Κανένα σάιτ με σχόλια και ερμηνευτικά στα αρχαία; :D
Το σχολικό δε λέει τίποτα και θέλω παραπάνω από αυτά του βοηθήματος.
Μου είχε στείλει ένα ο καθηγητής μου, αλλά διέγραψα καταλάθως το μέιλ και δε τα καταλάβαινα κιόλας.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Φέτος είναι η αρχή μιας μεγάλης περιπέτειας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ας ελπίζουμε πώς θα νικήσουμε όλα τα θηρία. :D

-στο μεταξύ με έχει πιάσει μια τρελή υπερένταση τώρα. :confused:
Δε πρέπει να πίνω δυνατό καφέ το πρωί.:P-

Μου λένε και οι γονείς μου ότι χρειάζεται να τρώω κτλ.
Αλλά εμένα δε μου έρχεται η όρεξη και δώστου να μου φωνάζουν.
Έχω πρόβλημα με το φαγητό γενικά, έχω και κόμπλεξ. Καλά θα περάσουμε. :P

Πάω για αρχαία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Καλα, κοψε κατι.
Θα πάω να ζήσω μόνος μου σε άλλη πόλη. Αυτό από μόνο του είναι περιπέτεια!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
O George Papa φροντίζει να δίνει χρώμα στις μουντές ζωές των Ελλήνων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Θα χαλάσουν και τόσα χαρτιά με τις φωτοτυπίες και θα εκτυπώσουν βιβλία. Αλόγιστα έξοδα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
O George Papa φροντίζει να δίνει χρώμα στις μουντές ζωές των Ελλήνων!

Μόνο χρώμα που δε δίνει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Προς τους θεωρητικούς: Κανένα σάιτ με σχόλια και ερμηνευτικά στα αρχαία; :D
Το σχολικό δε λέει τίποτα και θέλω παραπάνω από αυτά του βοηθήματος.
Μου είχε στείλει ένα ο καθηγητής μου, αλλά διέγραψα καταλάθως το μέιλ και δε τα καταλάβαινα κιόλας.:redface:

δεν ξερω αν θα σε βοηθησει ιδιαιτερα αλλα ξερω μια ιστοσελιδα με σημειωσεις και σχολια για το γνωστο αλλα και για αγνωστο! η ιστοσελιδα ειναι η εξης : https://www.didefth.gr/mathimata/?p=879 ! καλο διαβασμα κ ελπιζω να σε βοηθησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
παιδια δεν μπορω να το συνειδητοποιησω ακομη!ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.!!!!!!!!αντε καλη δυναμη σ ολους μας......κι ευχομαι του χρονου να εχουμε πετυχει ολη εκει που θελουμε κ με τον αερα των φοιτητων να απολαμβανουμε τις διακοπες μας του χρονου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
παιδια δεν μπορω να το συνειδητοποιησω ακομη!ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ.!!!!!!!!αντε καλη δυναμη σ ολους μας......κι ευχομαι του χρονου να εχουμε πετυχει ολη εκει που θελουμε κ με τον αερα των φοιτητων να απολαμβανουμε τις διακοπες μας του χρονου!!!!!

αχ μακαριιιι!!!!απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι!!!καλη δυναμη απο εδω και περα....τωρα αρχιζουν τα δυσκολα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Διαβασμα, συγκεντρωση, καθαρο μυαλο, καλο υπνο και φαγητο χρειαζεται! Τα υπολοιπα θα γινουν μονα τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady_olgie

Νεοφερμένος

Η lady_olgie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Διαβασμα, συγκεντρωση, καθαρο μυαλο, καλο υπνο και φαγητο χρειαζεται! Τα υπολοιπα θα γινουν μονα τους!

συμφωνω με την προλαλισασα...θα προσθεσω μονο ηρεμια!ολα θα γινουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μπα οχι παντα! Πιστευω οτι μερικες φορες χρειαζομαστε και μια δοση πανικου για να βαζουμε περισσοτερο πεισμα και να στρωνομαστε στο διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Α με εσένα λογομαχούσα και την περασμένη εβδομάδα!!!! Τι ωραία!! Είσαι ο ορισμός του "χαζό παιδί χαρά γεμάτο" ε;; Υπάρχει κάτι αστείο στην ερώτηση "Ποιό βοήθημα χρησιμοποιείτε στο ΑΕΠΠ;" ή στο "Κάνεις φροντιστήριο στο ΑΕΠΠ;"; Πες μου κάτι, νιώθεις ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΥΑΟΥ που κάθεσαι και κράζεις και αγχώνεις χωρίς λόγο παιδιά που τώρα ξεκινάνε;; Εντάξει δυστυχώς δεν είναι όλοι ιδιοφυΐες σαν εσένα να βρίσκουν τον προγραμματισμό επίπεδο δημοτικού!! Αλήθεια Einstein2 που περάσαμε;;; Σε πήραν στη NASA ή ακόμα;

Προς όσους δίνουν φέτος!
Και άτομα σαν τον """φίλο μας""" παραπάνω είναι τα άτομα που πρέπει να αποφεύγετε μέσα σε αυτή την αγχώδη και κουραστική χρονιά! :) Πολλούς θα συναντήσετε που θα μιλάνε πολύ, θα τα βρίσκουν όλα εύκολα αλλά τελικά από πράξεις τίποτα!!! :clapup:
Yπομονή, κλειστά τα αυτιά (και ενίοτε τα στόματα), και ΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ :)

Noμιζω δεν επιασες το μηνυμα μου...Και εγω εκανα αεππ φροντηστηριο,αν δεν κανεις φροντηστηριο δεν μπροεις να γραεις ευκολα καλο βαθμο γιατι λιγοι ειναι οι καθηγητες στα σχολια που ξερουν να το διδασκουν.Εγω ειπα πως αν καποιο παιδι κανει φροντ. αεππ και εχει φροντηστηριακα βιβλια για το μαθημα ειναι τσαμπα χρονος και χρημα να παει να αγορασει εξτρα βοηθηματα αεππ τυπου ΣΑΒΑΛΑ απλα γιατι αυτο το χρονο θα μπορει να τον αναλωσει για καποιο δυσκολο μαθημα οπως φυσικη κατ. ή μαθηματικα κατ.

Δηλαδη εσυ ας πουμε βλεπεις σωστο ενα παιδια να δινει λεφτα και να χαλαει το χρονο του για να ξεκοκαλισει ενα βοηθημα μαθ. γεν. ή αοδε(ναι υπαρχει παιδι που πηρε βοηθημα στο αοδε)αντι να ασχοληται με μαθ. κατ.?


Ναι με πηρε η ΝΑΣΑ για να τους φτιαχνς τα διαστημοπλοια!Αν θες καμια μερα να σε ξεναγησω...
Υ.Γ Δεν χρειαζετε να εισαι μυαλο για να καταλαβεις αεππ απλα ελληνικα ειναι με λιγες γνωσεις δημοτικου τυπου πως προσθετω φπα σε μια τιμη...
Ναι μου αρεσει να κραζω την βρισκω αν εχεις προβλημα μην τα βλεπεις,τα παμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
lady_olgie

Καλως ηρθες στην παρεα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Δυναμη και υπομονη! Θα ειμαστε και λιγο πιο τυχεροι απο τους προηγουμενους(κατι ξερω και το λεω).Μην ψαρωνετε απο τα παιδια που δινανε περσυ που θα σας λενε πως φετος θα ειναι πιο παλουκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν πρεπει να ψαρωνουμε! Αυτο που πρεπει να κανουμε ειναι να προετοιμαστουμε καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top