Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Το διάβασμα σας δεν θα πρέπει να ικανοποιει τους καθηγητες σας,αλλα και σας τους ιδιους.Πρέπει να αισθανεστε σαν απολυτη μηχανη λυσεις ασκησεων.Να μην κολονετε σε καμια προκληση.Να ειστε ετοιμοι για ολα,με υπομονη και υπομονη θα φτασετε στον στοχο σας.
Φιλικα,Χάρης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έυχομαι σε όλους που τώρα ξεκινούν τον μακρύ και δύσκολο δρόμο της χειμερινής προετοιμασίας ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Να θυμάστε όμως. Κάθε αποτέλεσμα που θα φέρει η προσπάθεια σας να το αντιμετωπίσετε σαν μια πρόκληση. Σαν κάλεσμα για μια νέα αρχή, για μια αλλαγή πορείας. Είτε είναι θετικό η αρνητικό.
Μεθοδικό διάβασμα, υπομονή και πολύ φαί. :D
Με τον πόνο μου παίζεις και συ:P. Αν τελειώσουν οι πανελλαδικές και δεν έχω πάρει 10 κιλά, θα μαι πολύ περήφανη για τον εαυτό μου. Ξυπνάω-τρώω, πάω φρόντ, γυρνάω-ξανατρώω, το μεσημέρι τρώω, το απόγευμα διαβάζω, κάνω διάλειμμα-τρώω, τελειώνω με το διάβασμα-τρώω και αισίως πέφτω για ύπνο. Προς το παρόν δεν έχω παχύνει αλλά σκιάζομαι:hmm:.

Και που λέτε ναι, θα δώσουμε και μεις φέτος πανελλαδικές. Εγώ ως ανισόρροπο που είμαι πότε αγχώνομαι και πότε λέω α σιχτίρι βαριέμαι δεν διαβάζω. Μετά βέβαια με πιάνει πανικός:P. Ειλικρινά δεν ξέρω πως θα κυλήσει αυτή η χρονιά, μακάρι να εξελιχθεί καλά για όλους όσους αξίζουν. Αγάντα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο προβλημα εχω με το φαγητο! Με την διαφορα οτι τρωω και οταν διαβαζω (κατι τσιμπαω)
Βεβαια ειμαι πολυ αδυνατη και γενικοτερα μου λενε να φανε, αλλα εγω το εχω παρακανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Καλό μήνα και επίσημα ξεκίνησα φροντιστήριο σήμερα ! Ας προσπαθήσουμε σιγά σιγά να μπούμε στο ρυθμό των μαθημάτων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έγραψα το πρώτο μου διαγώνισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μπραβο ρε!
Σε ποιο μαθημα και με ποια υλη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αυτη η συγκινηση ειναι οτι πιο μα@@κια ρε παιδι μου!!!
καθομαι και θυμαμαι τις φοβερες στιγμες που περασαμε στο σχολειοο....απο δημοτικο μεχρι λυκειο ρεε!!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΟΧΙ πααανε......και οσο σκεφτομαι οτι δεν θα τα ξαναζησω με πιανει τρεμουλοο!!
αφου να φανταστειτεεε θελω τοοοοσο πολυ να μην τα ξεχασω(που δεν θα τα ξεχασω) οπου διαλεξα 170 φωτογραφιες απ'οοοοοοσες εχω βγαλει με τα φιλαρακια μου απο το σχολειοο και εψαξα το φθινωτερο φωτογραφειο στην αθηνα(γιατι εδω αρτα δεν υπαρχει φθινωτερο κατω απο 0,30) και τις εκτυπωσα!! το ποοοοσο χαιρομαι που εχω γεμισει σχεδον ενα αλμπουμ δεν λεγετε!!
σας στο προτινω......αυτα θα μεινουν και στις χαλια στιγμες που μπορει να περνατε θα σας φτιαχνουν την διαθεση!!
ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ καλη μας επιτυχιαα με χαμογελα και θεληση για το καλυτεροο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω=π

Νεοφερμένος

Η Βασω=π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
και εγω σημερα εκανα το πρωτο μαθημα φυσικη!!!!!παιδια!!!!!!!!πειτε με μαζοχα !!!!αλλα την λατρευω!!!χανομαι σε καθε ασκηση!!!αααα και κατι αλλο μου ειπε ο φυσικος οτι γενικα στα μαθηματικα οι συναρτησεις θεωρουνται το ποιο παλουκι σαν κεφαλαιο!!!!περιεργο!!!δεν εχω δυσκολευτη ιδιαιτερα!!!!:confused::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
Έγραψα το πρώτο μου διαγώνισμα...

καθε φορα που γραφεις ενα να μας ενημερωνεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Έγραψα το πρώτο μου διαγώνισμα...

Φαντάζομαι ότι είσαι ο τύπος του facebook-ίτη που ανεβάζει συνέχεια status του στυλ "ώρα για βόλτα", "θα τα σπάσουμε σήμερα στο τάδε club", "μπαίνω για μπάνιο", "με τρώνε οι πατούσες μου" κτλ :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αμέσως να με φάτε, μου αρέσει η εντύπωση που σας έχω δώσει. Λοιπόν, όχι, δεν είμαι ο facebook-ίτης που νομίζετε (σπάνια μπαίνω σε αυτό το πράγμα) και ούτε ήθελα να σας ενημερώσω. Απλά ήθελα να γράψω ένα μήνυμα για να παίρνω ενημερώσεις για το συγκεκριμένο topic. Αντιθέτως lowbaper92 είσαι ο facebookίτης που σχολιάζει συνέχεια τις καταστάσεις των άλλων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παιδια ευχομαι ολοι του χρονου το καλοκαιρι να γραψετε εδω οτι ειστε φοιτητες στο τμημα που θελατε ή εστω πανω στο αντικειμενο που θελατε(ανεξαρτητα της πολης δηλαδη) οπως εγραψα και εγω...θα ειναι ωραια η αισθηση να σκεφτεστε..ΝΑΙ ειμαι πλεον φοιτητης :) αυτοι οι 9 μηνες ειναι δικοι σας..για να πετυχετε ο καθενας οτι θελει...συμβουλη..κλειστε τα αυτια σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μπραβο ρε!
Σε ποιο μαθημα και με ποια υλη???

Φυσική κατεύθυνσης στις μηχανικές και την άλλη εβδομάδα γράφω ηλεκτρικές και μετά ξανά μηχανικές για επανάληψη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Toυ χρονου τετοιο καιρο ελπιζω να βλεπουμε τα πρωτα μας πόστ σε αυτο το τόπικ,επιτυχόντες πλέον,και να γελάμε για τον μυθο των πανελληνιων!::D
Παντως αν συνεχισει τις εκπληξεις η Αννουλα,μάλλον κατα της 10 Μάη βλεπω να γραφουμε.:P
Και να ανακοινώνονται οι βάσεις 1 Σεπτέμβρη.:P
Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;:P
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.:hehe:

Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.:mad:
Από ΑΟΔΕ έχω κάνει ελάχιστα (1.2 & 1.3:P) αλλά δεν αγχώνομαι.:P
Γενιά του '94, it's our turn!:D Καλή μας επιτυχία ωρέ!!!!:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧριστίναΤσ

Νεοφερμένος

Η ΧριστίναΤσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
φετος ειναι η χρονια του αδελφου μου!!τελευταια του χρονια..ευχομαι σε ολους να επιτυχετε τους στοχους σας!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι είσαι ο τύπος του facebook-ίτη που ανεβάζει συνέχεια status του στυλ "ώρα για βόλτα", "θα τα σπάσουμε σήμερα στο τάδε club", "μπαίνω για μπάνιο", "με τρώνε οι πατούσες μου" κτλ :laugh:

Χαχαχαχαχα αυτό ειλικρινά μου έφτιαξε τη μέρα :P


Τσπ, έχετε να γράψετε ακόμα διαγωνίσματα...:P Ξανά καλή επιτυχία σας εύχομαι, και φυσικά όχι άγχος! Χαρείτε την τελευταία σας χρονιά ως μαθητές, γιατί του χρόνου θα σας λείπει το σχολείο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Johnny15 Μπραβο ρε! Καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Στην ΑΕΠΠ όσοι κάνετε ιδιαίτερα, τι βοήθημα χρησιμοποιείτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Στην ΑΕΠΠ τι βοήθημα χρησιμοποιείτε?
τσιοτακης εκδοσεις σαββαλας 2 τευχη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top