Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
εγω αρχιζω την αλλη βδομαδα μαθηματα, αλλα εχω κολλησει και δεν μπορω να μαθω την βιολογια (6ο κεφ) και μου χουν σπασει τα νευρα, ελπιζω να ναι επειδη δεν εχω μπει ακομα σε προγραμμα... :mad:

To 6o κεφαλαιο ειναι ο.τι πιο δυσκολο υπαρχει στην υλη γιατι εχει τις περισσοτερες λεπτομερειες και ειναι και το μεγαλυτερο (αμεσως μετα σε δυκολια ερχεται το 8ο που ηταν το χειροτερο μου). Το 6 επισης εχει και κατι ασκησεις-γριφους αλλα να μη σε τρομαζω, μεθοδολογιες ειναι, θα τις μαθεις.
Καλα, εκανες ολα τα υπολοιπα κεφαλαια? Εσυ θα βγαλεις την υλη μεχρι αρχες Νοεμβρη...:/:

εγώ εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα από τέλη ιουνίου.. αλλά ρε παιδιά η φυσική είναι πολύ δύσκολη..:confused:

Ναι. Ναι. Ναι. ΕΙΝΑΙ γαμωτο. ΕΙΝΑΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
αρχισα απο β' λυκειου σχεδον ολα τα μαθηματα της γ' εκτος φυσικης που ειχα απο βλακια μου ασχετο καθηγητη... πφφφ τουλαχιστον με παρηγορει οτι δεν ειναι στη φανατσια μου οτι το κεφαλαιο αυτο ειναι δυσκολο :( ναι γυρω στις αρχες νοεμβρι θα εχω τελειωσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
να σε δω τι θα κανεις 6 μηνες! :hehe::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
επισης ενω η βιολογια ειναι ενα τοσο ωραιο (για μενα) μαθημα, και θελω να περασω βιολογικο, ο τροπος που πρεπει να την μαθεις (παπαγαλισεις) για τις πανελληνιες με εχει κανει να μην μου αρεσει... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Να το κ το επισημο θρεντ... απο περυσι εβλεπα ''πανελληνιες 2011'' κ ελεγα σε λιγουσ μηνες θα ανηκω στο ''πανελληνιες 2012''.
Να πω οτι λυπαμαι... μπααααα...... χαιρομαι:)ειναι η χρονια μας φετος παιδια του '94!!!
σπαστε τα λοιπον!!!(παρεα με το βιβλιο)!!!!!!

:)

Έφτασε η ώρα μας λοιπόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Το σχολικο της βιολογιας κατ ειναι λιγο σκ@#τα ή εμενα μου φαινεται.Στο 1ο κεφαλαιο δεν εξηγει καν τι ειναι κυτταρικος κυκλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
πρεπει να δεις της β', εκει λεει για κυτταρικο κυκλο... (εγω εβαλα το like για το τι θα κανω 6 μηνες :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Or3st1s SOAD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορεστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Το γεγονος οτι ελαχιστα σχολεια κανουν κυτταρικο κυκλο στη δευτερα φαινεται να μην το λαμβανουν υποψιν τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
προφανως, μιας και εμεις στην β' λυκειου μετα βιας τελειωσαμε το 1ο κεφαλαιο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xrysaa:*

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ήρθε και η δική μας σειρά λοιπόν!!!

Εγώ έχω ξεκινήσει την προετοιμασία από 17 Αυγούστου!
Άντε και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Έυχομαι σε όλους που τώρα ξεκινούν τον μακρύ και δύσκολο δρόμο της χειμερινής προετοιμασίας ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Να θυμάστε όμως. Κάθε αποτέλεσμα που θα φέρει η προσπάθεια σας να το αντιμετωπίσετε σαν μια πρόκληση. Σαν κάλεσμα για μια νέα αρχή, για μια αλλαγή πορείας. Είτε είναι θετικό η αρνητικό.
Μεθοδικό διάβασμα, υπομονή και πολύ φαί. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλη επιτυχια σας παιδια :D και καλο κουραγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Ακόμα θυμάμαι το άνοιγμα του θέματος πέρσι!!! Αχ!!! Έρχεται μια πολύ όμορφη χρονιά!!!! Να δώσετε το 110% του εαυτού σας, γιατί μόνο τότε, άσχετα από το αποτέλεσμα θα νιώθετε περήφανοι! Θα έρθουν στιγμές που θα κουραστείτε αλλά υπομονή!!! ΤΙΠΟΤΑ , μα ΤΙΠΟΤΑ δε συγκρίνεται με τη χαρά που θα πάρετε μόλις δείτε πως περάσατε στη σχολή που θέλατε!!! Καλό κουράγιο, καλό διάβασμα, καλά να περάσετε!!!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εγω τι να πω.Που φετος εχασα για 100 μορια την ΣΜΥ και θα ξαναδωσω και θα ξαναφαω ολο το παλουκι παλι απο την αρχη?Μπορει φετος να ειναι και χειροτερα απο περσι.Τελως Παντων τουλαχιστον θα γνωριζετε οτι καποιος απο την γενια του 93' θα ειναι εκει μαζι σας!!!Μου αρεσει που νιωθω ''βετερανος'' ^^..Να βρω κουραγιο και δυναμη να διαβασω σαν σκυλι να γραψω παλι ενα 15000 και να περασω εκει που θελω......

Καλό κουράγιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Το σχολικο της βιολογιας κατ ειναι λιγο σκ@#τα ή εμενα μου φαινεται.Στο 1ο κεφαλαιο δεν εξηγει καν τι ειναι κυτταρικος κυκλος...

Ειναι, ειναι πολύ κακογραμμενο και οχι μονο εκει με τον κυτταρικο κυκλο αλλά ειδικα στη γονιδιακη ρυθμιση...ό,τι να ναι δυστυχως:(:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Όντως ο κυτταρικός κύκλος απλά δεν είναι κύκλος έτσι όπως το γράφει το βιβλίο.
Πάντως παιδιά μας έυχομαι καλό κουράγιο,δύναμη και φυσικά υγεία γιατί χωρίς την υγεία τίποτα δεν γίνεται!!! Κούραγιο και πάλι και σιγά ήδη πως πέρασε αυτό το καλοκαίρι δεν το καταλάβαμε καν! Έτσι θα περάσουν και οι υπόλοιποι εννιά μήνες! Καλή μας τύχη σε όλους και εύχομαι όλοι να γράψουμε όσο καλύτερα μπορούμε και καλύτερα ακόμα από αυτό που μπορούμε!!!
Ας είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Όντως ο κυτταρικός κύκλος απλά δεν είναι κύκλος έτσι όπως το γράφει το βιβλίο.
Πάντως παιδιά μας έυχομαι καλό κουράγιο,δύναμη και φυσικά υγεία γιατί χωρίς την υγεία τίποτα δεν γίνεται!!! Κούραγιο και πάλι και σιγά ήδη πως πέρασε αυτό το καλοκαίρι δεν το καταλάβαμε καν! Έτσι θα περάσουν και οι υπόλοιποι εννιά μήνες! Καλή μας τύχη σε όλους και εύχομαι όλοι να γράψουμε όσο καλύτερα μπορούμε και καλύτερα ακόμα από αυτό που μπορούμε!!!
Ας είναι..

Επισης ξεχασες να ευχηθεις να μην πτωχευσει το κρατος(επισημα) γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα, χλωμο μου φαινεται να δωσουμε το 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Και ναι, έφτασε και η σειρά του '94. Νιώθω ανάμεικτα συναισθήματα to be honest. Με αγχώνει το όλο θέμα του διαβάσματος και της εισαγωγής σε σχολή. :/
[off] Και πέθανε ο Cobain το 94, κακό σημάδι. :D [/off]

Η ατάκα αυτής της χρονιάς από την μάνα μου θα είναι: "EΛΑ! 9 μήνες είναι! Ξέρεις τι τράβηξα εγώ 9 μήνες; χαχαχαχα :P" Καλή αρχή σε όλους μας! Άνε και του χρόνου διακοπές στην Ίο για να δοκιμάσω το σφηνάκι Manson. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εμένα με αγχώνουν τα λεφτά που σκάνε οι γονείς στα ιδιαίτερα. Κατά τα άλλα κούλ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
:hmm:Πωπω παιδιά λίγες μέρες ακόμα και αρχίζουμε σχολείο:eek: (αν και πολλοί έχουμε αρχίσει φροντ οπότε έχουμε μπει στο ψητό) αλλά είναι ΥΠΕΡΟΧΟ σε 1 χρόνο και κάτι θα λέμε που βρήκαμε σπίτι!!! χμμ ραντεβού τότε σε 1 χρόνο και στα ΙΚΕΑ ;) :whistle:



Καλό κουράγιοοοο και καλή τύχη να έχουμε!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top