Καλαμάτα - Βόλος: Η γνώμη σας για τα Πανεπιστήμια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rockwave

Νεοφερμένος

Ο rockwave αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια ενδιαφερομαι να δηλωσω φιλολογια καλαματας και ιστορια αρχαιολογια βολου και καλαματας γνωριζει κανεις τιποτα για τα πανεπιστημια και τις πολεις;;;;λεει να ξενιτευτω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rockwave

Νεοφερμένος

Ο rockwave αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κανεις;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
αν θες στειλε μου μηνυμα μπορω να σου δωσω καποιες πληροφοριες.:):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Παιδια ενδιαφερομαι να δηλωσω φιλολογια καλαματας και ιστορια αρχαιολογια βολου και καλαματας γνωριζει κανεις τιποτα για τα πανεπιστημια και τις πολεις;;;;λεει να ξενιτευτω;;;
απο καλαματα ειμαι!ειμαι μικρος αλλα εχω ακουσει οτι οι καθηγητες ειανι πολυ καλοι!και η καλαματα ειναι ωραια και ηρεμη ολη αλλα και με φοιτητικη ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λογικά θα ναι από τις τελευταίες στην "κατάταξη" συγγνώμη κιόλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Λογικά θα ναι από τις τελευταίες στην "κατάταξη" συγγνώμη κιόλας:P
ναι αλλα αυτο δεν αναιρει και την αξια της.!δεν ξερω κιολας αλλα δεν ακουγονται κακα σχολια για αυτο το ειπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε σου πα αυτό.Αλλά εγώ αναρωτιέμαι ΤΙ φοιτητικη ζωή να μπορείς να κάνεις σε μια μικρή πόλη η οποία αν δεν κάνω λάθος έχει λίγα τμήματα.

+Όσους γνωστούς έχω θέλουν να φύγουν πάντως:P

Aναμένω την απάντηση σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Δε σου πα αυτό.Αλλά εγώ αναρωτιέμαι ΤΙ φοιτητικη ζωή να μπορείς να κάνεις σε μια μικρή πόλη η οποία αν δεν κάνω λάθος έχει λίγα τμήματα.

+Όσους γνωστούς έχω θέλουν να φύγουν πάντως:P

Aναμένω την απάντηση σου :)
ε καλα εννοειται οτι η φοιτητικη ζωη δεν εχει καμια σχεση!ειναι μικρη πολη και γρηγορα καταλαβαινεις ποσο μικρος ειναιο κοσμος σε αυτη!!!εγω να φανταστεις ολο γνωστους συναντω!υπαρχουν ομως και περιπτωσεις που φοιτητες ερχονται απο αθηνα πχ και τους αρεσει γιατι ειναι ηρεμα και ηθελαν να ξεφυγουν απο την ταραχωδη αθηνα.ο καθενας ομως με τις επιλογες του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και εγώ θα θελα κάτι ήρεμο αλλά αυτό παρα είναι ήρεμο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
Και εγώ θα θελα κάτι ήρεμο αλλά αυτό παρα είναι ήρεμο.:P
μην το λες!η καλαματα πλεον εχει τα παντα και συνδυαζει τα παντα!εχεικαι μια πολυ ομορφη πλατεια και γενικα υπαρχει και νυχτερινη ζωη!αλλα οταν ακους κοντα 60000 κατοικους,μικρη εκταση λογικο ειναι να σκεφτεσαι ετσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για Καλαματα δεν ξερω, αλλα δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα... Παντως αν περασεις στο Βολο, θα σου αρεσει σιγουρα πολυ περισσοτερο!! Εχει πολλα τμηματα και αρκετα καλη φοιτητικη ζωη:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγώ μια ερωτηση να κανω ...η φιλολογια Καλαμάτας ειναι αποκλειστικα ιστορικο αρχαιολογικο ή η Καλαματα εχει καιτην κλασσικη φιλολγια και αλλη σχολή ιστορικο αρχαιολογικο...PLEASEEEEEEEEEEEEE απαντήστε αν ξερετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
εγώ μια ερωτηση να κανω ...η φιλολογια Καλαμάτας ειναι αποκλειστικα ιστορικο αρχαιολογικο ή η Καλαματα εχει καιτην κλασσικη φιλολγια και αλλη σχολή ιστορικο αρχαιολογικο...PLEASEEEEEEEEEEEEE απαντήστε αν ξερετε!

Στην Καλαμάτα υπάρχει τμήμα Φιλολογίας και τμήμα Ιστορίας Αρχαιολογίας. Διαλέγεις όποιο θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αααααα οκ ευχαριστώ πολύ !!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top