Προσχολικής αγωγής Αθήνας

GoodMan

Νεοφερμένος

Ο GoodMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειας σας

θα ηθελα να κανω μερικες εωτησεις γυρω απο το τμημα αν μπορει να μας πει και καποιος που σπουδαζει σε αυτο... :) ενα τμημα με αυτο το αντικειμενο τι ειδους εγαστηριακες ασκησεις περιεχει (δηλαδη στα εργαστηρια τι ακριβως διδασκεσται); επισης απο οτι ειδα ειναι στο κεντρο βρεφων μητερα συνεργαζεται καθολου με το συγκεκριμενο ιδρυμα , δηλαδη η σπουδαστρια/στης στα πλαισια των εργαστηριακων μαθηματων συναναστρεφεται με το ιδρυμα ;

αν μπορει να με παραπεμψετε καπου για επιπλεον πληροφοριες
(συγγνωμη αν ειναι καπως ανοητες οι ερωτησεις μου...)
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω ψάξει για τη σχολή που σε ενδιαφέρει...
https://lyk-arnaias.chal.sch.gr/grasep/SXOLES/epistimonika%20pedia.htm
Εδώ ίσως βρεις αυτό που ψάχνεις.. Έχει πληροφορίες για όλες τις σχολές :) Ελπίζω να βοήθησα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodMan

Νεοφερμένος

Ο GoodMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ευχαριστω για την απαντηση , το εχω ψαξει αλλα θα ηθελα καποιον που σπουδαζει ηδη να μου πει ετσι καπως πιο συγκεκριμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Για αυτό το τμήμα ξέρω πως βγαίνουν βρεφονηπιοκόμοι έτσι?
Απλά είναι κάπως "ανώτερο" ας πούμε από τα υπόλοιπα ΤΕΙ Βρεφονηπιοκομίας .

Κάτι τέτοιο έχω ακούσει τουλάχιστον.

Αλλά από επαγγελματική αποκατάσταση δεν ξέρω τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodMan

Νεοφερμένος

Ο GoodMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δε με ενδιαφερει ακριβως η αποκατασταση οσο το περιεχομενο και κυριως τι ειδους εργαστηριακες ασκησεις διεξαγωνται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top