Γενικό - Περιβαλλοντικά προγράμματα

marooo

Νεοφερμένος

Η μαρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Ειμαι καινουρια στην παρεα και θελω να ρωτησω κατι που με απασχολει...Επειδη στο σχολειο μου δεν συμμετεχουμε σε καποιο περιβαλλοντικο προγραμμα,μηπως ξερετε πού μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με αυτα (σε ιστοσελιδες ή οπουδηποτε) ωστε του χρονου στην Α΄ λυκειου να τα προτεινουμε εμεις στους καθηγητες???Το θεωρω χαζο εμεις να ειμαστε στην απεξω επειδη οι καθηγητες βαριουνται...:(
Σας ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Πες και κανενα ευχαριστω((( thanks))) :punch:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

H@nitita...!

Νεοφερμένος

Η Μαριγούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Δεν είναι υποχρεωμένη να πει "ευχαριστώ" αν δεν αισθάνεται ότι θα έπρεπε (αν και, κατά την άποψη μου, καλό θα ήταν ;))!
Εξάλλου, τι λένε; "Κάνε το καλό και ρίξτο στο γιαλό..." !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marooo

Νεοφερμένος

Η μαρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Πες και κανενα ευχαριστω((( thanks))) :punch:

γεια σου,τωρα ειδα οτι υπηρχαν απαντησεις,μεχρι προχθες δεν ειχε εμφανισει τιποτα..Ευχαριστω για τη βοηθεια,να 'σαι καλα (δεν χρειαζοταν να μου τι πεις,θα σου το ελεγα ετσι κι αλλιως):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πες και κανενα ευχαριστω((( thanks))) :punch:
:lol::lol::lol:Σιγα μην σου φιλισουμε και τα ποδια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top