Πανελλήνιες ξανά ή 10%;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
δεν ξερω αν τρολαρεις αλλα μου φαινεται αδιανοητο απο 10.000 μορια να βγαλεις 19.000 μορια.για να βγαλεις 10 σημαινει οτι ησουν πολυ κακος μαθητης ολα τα χρονια στο σχολειο.ο καθενας βεβαια μπορει να ονειρευεται.
Καταρχιν ουτε εγω περιμενα να βγαλω τοσο λιγα περιμενα γυρω στα 14χιλιαδες αλλα πηγα με αγχος και τα εκανα σαλατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας!Φετος εδινα παννληνιες και ειασα γυρω στα 10χιλιαδες και κατι αλλα σκοπευω να ξαναδωσω παννεληνιες.Εχω ελπιδες για Ημμυ εμπ η πατρας η ceid η μαθηματικο αν ξαναδωσω του χρονου παννεληνιες?

αυτη η ερωτηση μπορει να απαντηθει μονο απο εσενα. εχεις δυνατοτητα να κανεις καποια μαθηματα;
επισης πρεπει να βαλεις μια ημερομηνια κατα την οποια θα αρχισεις να διαβαζεις. δεν σου λεω να το κανεις απο τωρα. αλλα αν πεις 15 αυγουστου θα αρχισω να διαβαζω, να το κανεις τοτε και οχι 16. προφανως πρεπει να διαβαζεις συστηματικα κλπ. φετος δεν εχεις τοσες ωρες χαμενες στο σχολειο και προφανως καποια πραγματα τα ξερεις ηδη απο την αλλη ειναι πιο ευκολο να ξεφυγεις απο το προγραμμα΄.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyros1996

Νεοφερμένος

Ο spyros1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω με 18800 εχω πιθανοτητες για μηχανολογους εμπ με 10 τοις εκατο το 2015 ή ονειρεύομαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top