Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,028 εγγεγραμμένα μέλη και 2,416,145 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητική ταυτότητα

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 16:18, 02-10-15:

Οκ θενκς, βάζω Σεπτέμβρη μπας και κάνω επιτέλους αυτή την αίτηση...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nikos 7

Φοιτητής

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O Nikos 7 έγραψε: στις 16:46, 02-10-15:

Εγώ που έβαλα οκτώμβρη υπάρχει πρόβλημα ;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

klean (Κλεάνθης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Κλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Η/Υ (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 2,632 μηνύματα.

O klean έγραψε: στις 18:22, 02-10-15:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos 7
Εγώ που έβαλα οκτώμβρη υπάρχει πρόβλημα ;;;
Πρακτικά όχι, δε νομίζω.
Ας διαφωτίσει καλύτερα ένας που γνωρίζει τι ρόλο παίζει ο μήνας.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,024 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 20:38, 02-10-15:

Σιγα ρε παιδια, αγχωθειτε με τιποτα αλλο εκει περα. Καθεστε και προβληματιζεστε αν θα βαλετε Οκτωβρη ή Σεπτεμβρη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 3 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε: στις 23:30, 09-01-18:

γινεται να αλλαξω τον μονιμο τοπο κατοικιας στο πασο , γτ δε με συμφερει καθολου το ηρακλειο που εχω δηλωσει ? το εχει κανει κανεις ?
Παράθεση

mariakl1

Φοιτητής

H mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H mariakl1 έγραψε: στις 00:01, 11-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από allall1
γινεται να αλλαξω τον μονιμο τοπο κατοικιας στο πασο , γτ δε με συμφερει καθολου το ηρακλειο που εχω δηλωσει ? το εχει κανει κανεις ?
Το έχω κάνει εγώ. Κάνεις αίτηση ακύρωσης του πάσο σου και αφού την εγκρίνει η γραμματεία μετά κάνεις μόνος σου ηλεκτρονική αίτηση να σου ξαναβγάλουν πάσο με τα νέα στοιχειά με τον ίδιο τρόπο που είχες κάνει αίτηση πάσο αρχικά. Απλώς να ξέρεις ίσως να αργήσει λίγο να βγει το καινούργιο. Και πληρώνεις και ένα παράβολο αλλά είναι πολύ μικρό 1 ή 2 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Αν σε συμφέρει οικονομικά με τα νέα στοιχεία μην το σκέφτεσαι καν... άλλαξε το.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

allall1 (Bilbo)

Δραστήριο Μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 3 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

O allall1 We are all just visitors to this time έγραψε: στις 16:38, 11-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από mariakl1
Το έχω κάνει εγώ. Κάνεις αίτηση ακύρωσης του πάσο σου και αφού την εγκρίνει η γραμματεία μετά κάνεις μόνος σου ηλεκτρονική αίτηση να σου ξαναβγάλουν πάσο με τα νέα στοιχειά με τον ίδιο τρόπο που είχες κάνει αίτηση πάσο αρχικά. Απλώς να ξέρεις ίσως να αργήσει λίγο να βγει το καινούργιο. Και πληρώνεις και ένα παράβολο αλλά είναι πολύ μικρό 1 ή 2 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Αν σε συμφέρει οικονομικά με τα νέα στοιχεία μην το σκέφτεσαι καν... άλλαξε το.
θενξ, την αιτηση την κανω στη γραμματεια εστι?
Παράθεση

mariakl1

Φοιτητής

H mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H mariakl1 έγραψε: στις 20:41, 11-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από allall1
θενξ, την αιτηση την κανω στη γραμματεια εστι?
Ναι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια