Με φωνάζει με το επίθετό μου

Guest 010589

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
θα ηθελα την γνωμη σας για κατι ... μου αρεσει ενα αγορι και προς το παρον τουλαχιστον ειμαστε φιλοι ...αλλα με φωναζει με το επιθετο μου .. αυτο σημαινει οτι με βλεπει μονο φιλικα ή δν εχει σημασια και υπαρχει περιπτωση να του αρεσω και γω ;:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
θα ηθελα την γνωμη σας για κατι ... μου αρεσει ενα αγορι και προς το παρον τουλαχιστον ειμαστε φιλοι ...αλλα με φωναζει με το επιθετο μου .. αυτο σημαινει οτι με βλεπει μονο φιλικα ή δν εχει σημασια και υπαρχει περιπτωση να του αρεσω και γω ;:redface::redface:
Μήπως δεν του αρέσει το όνομά σου και προτιμά το επώνυμό σου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010589

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μπορει να τον βολευει περισσοτερο επειδη ειναι μικροτερο το επωνυμο μου απο το ονομα :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μήπως σε φωνάζουν πολλά άτομα έτσι;
Ίσως το κάνει και για πλάκα...
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί να σου κάνει νάζια.
Έτσι ξεκινάνε όλα.

-Γεια σας κυρία Παπαδοπούλου,τι κάνετε κυρία Παπαδοπούλου,είστε καλά κυρία Παπαδοπούλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
το οτι σε φωναζει με το επιθετο σου δεν αποτελει χαρακτηριστικο για να καταλαβουμε αν σε θελει η οχι, πρεπει να τσεκαρεις και αλλα στοιχεια οπως αν σε ''πειραζει'', αν μιλατε παιχνιδιαρικα ε ενταξει υπαρχουν πολλοι τροποι να καταλαβεις τι συμβαινει... μιλησε του και πες του αφου ειμαστε φιλοι γιατι με φωναζεις με το επιθετο μου; αυτο δεν μου αρεσει και να το πας καπως ετσι :) και αργα η γρηγορα θα το κοψει, ταυτοχρονα πλησιασε τον τρυφερα ωστε να του δωσεις ενα σημαδι οτι σου αρεσει, οχι υπερβολες ομως γτ αν δεν νιωθει το ιδιο μπορει να χαλασει και η φιλικη σας σχεση.. good luck ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010589

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σχεδον ολοι με φωναζουν ετσι :Ρ αρα υπαρχει περιπτωση να μην με βλεπει μονο φιλικα ετσι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Θάλεια. Και μένα όλοι σε κάποια περίοδο με φώναζαν τσουφάκι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τίποτα δε σημαίνει μωρέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
θα ηθελα την γνωμη σας για κατι ... μου αρεσει ενα αγορι και προς το παρον τουλαχιστον ειμαστε φιλοι ...αλλα με φωναζει με το επιθετο μου .. αυτο σημαινει οτι με βλεπει μονο φιλικα ή δν εχει σημασια και υπαρχει περιπτωση να του αρεσω και γω ;:redface::redface:

Δε σε θέλει καθόλου. Σε βλέπει φιλικά και δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι μεταξύ σας.... :hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010589

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μαρακιι39 ναι οντως καπως ετσι ειναι τα πραγματα μεταξυ μας :)
νταξει παιδια σας ευχαριστω ολους.. :P:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
σχεδον ολοι με φωναζουν ετσι :Ρ αρα υπαρχει περιπτωση να μην με βλεπει μονο φιλικα ετσι ;

Εγώ γούσταρα κάποιον, κάποτε, και τον φώναζα με το επίθετό του γιατί όλοι μα όλοι τον φώναζαν έτσι. Είχε καλλιτεχνικό επίθετο βλέπεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγώ γούσταρα κάποιον, κάποτε, και τον φώναζα με το επίθετό του γιατί όλοι μα όλοι τον φώναζαν έτσι. Είχε καλλιτεχνικό επίθετο βλέπεις. :P
Σταρόβα τον λέγανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
μαρακιι39 ναι οντως καπως ετσι ειναι τα πραγματα μεταξυ μας :)
νταξει παιδια σας ευχαριστω ολους.. :P:D:D

;) ;) xαιρομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Πιστεύω απλά σε βλέπει φιλικά και δεν το πάει αλλού...εκτός αν το ονοματεπώνυμό σου είναι κάτι σαν το "Αφροξυλάνθη Μακρή" οπότε δεν έχει κι άλλη επιλογή!:D
Γενικά το να φωνάζεις κάποιον συνέχεια και σε χαλαρό ύφος με το επίθετό του δείχνει μεν μια οικειότητα αλλά προς το φιλικό κομμάτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Ισως να ειναι ντροπαλος.. ισως να σε λενε οι περισσοτεροι ετσι! Αν δεν κανει κινησεις γνκα τοτε ναι ειναι φιλικο (δλδ δεν στο δειχνει καν). Αν και πιστευω -οπως προαναφερθηκε- οτι ισως ειναι η αρχη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μισω το επιεθτο μου και οσα ατομα με φωναζουν με αυτο! Αν ενα αγορι με φωναζε με εκεινο δεν θα του εδινα σημασια ακομα κι αν μου αρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top