Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εντελώς άσχετο: Ξέρει κανείς αν ο χυμός V8 βγαίνει σε μεγάλη συσκευασία; (είναι ένας με ντομάτα και διάφορα άλλα λαχανικά)
Έχω κολλήσει άσχημα με δαύτον!
Δεν έχω δει πουθενά.




Δε μου αρέσει κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλά γούστα είναι αυτά. Εγώ τον λατρεύω! :slourp:
Περίεργο πάντως να μην έχουν βγάλει τουλάχιστον μισόλιτρη συσκευασία :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλημέρα!
(Ξέρει κανείς αν ο χυμός V8 βγαίνει σε μεγάλη συσκευασία; (είναι ένας με ντομάτα και διάφορα άλλα λαχανικά)
Έχω κολλήσει άσχημα με δαύτον!

Κατ'αρχήν καλημέρα!!! Δυστυχώς τον V8 δεν τον βγάζουν σε μεγάλο οι αλήτες...:P(ή τουλάχιστον όσο και αν είχα ψάξει δεν βρήκα)
Αυτό που έκανα εγώ είναι να τους πίνω δύο-δύο, με βοηθούσαν πολύ με το διάβασμα και έχουν και τέλεια γεύση...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Γειαααα... :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Γεια σου και σένα!!! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σου 'φαγε η γάτα τη γλώσσα borat;:P
Δεν έχω πάρει ανάλογη άδεια.:P

2ο αίτημα: κι άλλο Παλέρμο.
Αμάν με τα αιτήματα, υποταγή ρε.:eek:
:P

Εντελώς άσχετο: Ξέρει κανείς αν ο χυμός V8 βγαίνει σε μεγάλη συσκευασία; (είναι ένας με ντομάτα και διάφορα άλλα λαχανικά)
Έχω κολλήσει άσχημα με δαύτον!
Βγαίνει αλλά η αστυνομία γεύσης μπλοκάρει τη διακίνηση του.

Γιατί παιδί μου Λία πίνεις αυτό το πράγμα;:redface:
Περίεργο πάντως να μην έχουν βγάλει τουλάχιστον μισόλιτρη συσκευασία :/:
Σου λέει, ας το βάλω σε 330ml να πετάνε μικρότερη ποσότητα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέραααα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γειά σου συνάδελφε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κατ'αρχήν καλημέρα!!! Δυστυχώς τον V8 δεν τον βγάζουν σε μεγάλο οι αλήτες...:P(ή τουλάχιστον όσο και αν είχα ψάξει δεν βρήκα)
Αυτό που έκανα εγώ είναι να τους πίνω δύο-δύο, με βοηθούσαν πολύ με το διάβασμα και έχουν και τέλεια γεύση...:)

Εγώ πλέον με δυσκολία βρίσκω και 330ml :(
Οπότε παίρνω των 160ml και τα πίνω δυο-δυο.
Προχτές πήγα super market και πήρα μια ντουζίνα τέτοια και τώρα έχουν μείνει μόνο 5 :P
Πάντως χαίρομαι που βρήκα κι άλλο άτομο που του αρέσει! :clapup:

borat παιδί μου είσαι απλά κακόγουστος :down: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βγαίνει αλλά η αστυνομία γεύσης μπλοκάρει τη διακίνηση του.

Γιατί παιδί μου Λία πίνεις αυτό το πράγμα;:redface:
Σαν προϊστάμενος της αστυνομίας γεύσης αποφασίζω ένα άγριο spanking στους λάτρες του v8.

Borat, παιδί μου, πιάσε το μαστίγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δεν ήξερα ότι πουλάνε και σε συσκευασία των 160ml lol ούτε σφηνάκι να ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γειααααα σας από την κέρκυρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σαν προϊστάμενος της αστυνομίας γεύσης αποφασίζω ένα άγριο spanking στους λάτρες του v8.

Borat, παιδί μου, πιάσε το μαστίγιο.

Μετά χαράς άδμιν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Σαν προϊστάμενος της αστυνομίας γεύσης αποφασίζω ένα άγριο spanking στους λάτρες του v8

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιι...ντροπή!! Μα, γιατί δεν σας αρέσει, είναι τόσο ωραίο...:hmm:
Καλημέρα σε όλους....:clapup: Αύριο φεύγωωωωω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
/me πάει να πάρει τρίτη μπουγάτσα.



Καλές διακοπές Μάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
/me πάει να πάρει τρίτη μπουγάτσα.



Καλές διακοπές Μάρα!
Ευχαριστώ τσιπουρούλι, καλά να περνάς και εσύ!:)

Τρίτη μπουγάτσα...:eek: Θα σκάσεις βρε πουλάκι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Γειααααα!!!! Θέλω κι άλλες διακοπές!!! Τι να σου κάνει μόνο μια μέρα στο Κουσάντασι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άλλοι πάνε Κουσάντασι και σε άλλους ανάβει το λαμπάκι της βενζίνης... Τι να πεις;:P


πς: μπακλαβαδάκι έφαγες από το Κουσάντασι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μα... δεν πήγα με αμάξι στο Κουζάντασι!!! :P
Aν έφαγα λέει! Άσε, μου άρεσε πάρα πολύ και θέλω να ξαναπάω! Για τι να πρωτομιλήσω, καθαριότητα, τιμές, καλαισθησία; Δεν περίμενα να ενθουσιαστώ τόσο!Κι ύστερα απορούμε γιατί ο τουρισμός έχει παρουσιάσει πτώση στην Ελλάδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top