Nομική Θεσσαλονίκης

Steagr

Νεοφερμένος

Ο Steagr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια και απο εμενα! Μιας και εισαι στο τμημα νομικης του ΑΠΘ θα μπορούσες να μου πεις εάν η σχολή είναι δύσκολη, για τα μαθήματα κλπ γιατί είμαι λίγο προκατειλημμένη και πρόκειται να περάσω στο αντίστοιχο τμήμα?

Ειναι ομολογουμενως η νομικη δυσκολη. Αν εισαι αφοσιωμενη ομως και προετοιμασμενη να ριξεις καλο διαβασμα δεν θα εχεις προβλημα. Αρκει να διαβαζεις και να δινεις καθε μαθημα στην ωρα του για να μη βρεθεις στη θεση που ειμαι τωρα εγω :clapup::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaMp

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ειναι ομολογουμενως η νομικη δυσκολη. Αν εισαι αφοσιωμενη ομως και προετοιμασμενη να ριξεις καλο διαβασμα δεν θα εχεις προβλημα. Αρκει να διαβαζεις και να δινεις καθε μαθημα στην ωρα του για να μη βρεθεις στη θεση που ειμαι τωρα εγω :clapup::worry:
Για τις κατακτητήριες νομικής γνωρίζεις κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
επειδή στο θέμα των επιτυχόντων στις πανελλήνιες του 2017 πήρε το μάτι μου κάποια πρωτοετάκια (καλώς ήρθατε, btw :P ) , αφήνω αυτό εδώ!

https://www.law.auth.gr/el/node/6666

-μεταξύ μας, ποντάρω ότι θα ξαναλλάξει -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
επειδή στο θέμα των επιτυχόντων στις πανελλήνιες του 2017 πήρε το μάτι μου κάποια πρωτοετάκια (καλώς ήρθατε, btw :P ) , αφήνω αυτό εδώ!

https://www.law.auth.gr/el/node/6666

-μεταξύ μας, ποντάρω ότι θα ξαναλλάξει -
Λες να ξαναλλαξει; Πάνω που το είχα κατεβάσει και έλεγα τέλεια τουλάχιστον δεν έχω μαθήματα πριν τις 10; :P

Έχω μια γνωστή μου τριτοετη πάντως και με έχει κάνει να ανυπομονώ για το Δημόσιο Διεθνές, λόγω καθηγητή :lol: μέλι έσταζε το στόμα της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Λες να ξαναλλαξει; Πάνω που το είχα κατεβάσει και έλεγα τέλεια τουλάχιστον δεν έχω μαθήματα πριν τις 10; :P

Έχω μια γνωστή μου τριτοετη πάντως και με έχει κάνει να ανυπομονώ για το Δημόσιο Διεθνές, λόγω καθηγητή :lol: μέλι έσταζε το στόμα της.


Ιππολύτη σε ποιο τμήμα θα είσαι?

αααα καλά, μακάρι όχι, αλλά κάααθε χρόνο μας πρήζουν ωσπου να βγει το σταθερό πρόγραμμα...

Τιιιιιι δεν έχεις 8πμ??? Μόνο εμάς μας είχαν πεθάνει στο 1ο έτος, 4 φορές τη βδομάδα 8πμ?

Αααα, δδδ ναι... κοίτα, ή που τον μισείς ή που τον αγαπάς αυτόν τον άνθρωπο. Εγώ στο 1ο έτος τον μίσησα, γιατί είναι κάπως χαοτικός και αν είσαι αρχάριος σε δυσκολεύει λιγάκι, αλλά τώρα πια τον εκτίμησα, είναι φοβερός, θα πάρω και επιλογής του! :P

Θα περιμένω τη γνώμη σου ;)

Είναι φτυστός ο Μπογδάνος κατά τη γνώμη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ιππολύτη σε ποιο τμήμα θα είσαι?

αααα καλά, μακάρι όχι, αλλά κάααθε χρόνο μας πρήζουν ωσπου να βγει το σταθερό πρόγραμμα...

Τιιιιιι δεν έχεις 8πμ??? Μόνο εμάς μας είχαν πεθάνει στο 1ο έτος, 4 φορές τη βδομάδα 8πμ?

Αααα, δδδ ναι... κοίτα, ή που τον μισείς ή που τον αγαπάς αυτόν τον άνθρωπο. Εγώ στο 1ο έτος τον μίσησα, γιατί είναι κάπως χαοτικός και αν είσαι αρχάριος σε δυσκολεύει λιγάκι, αλλά τώρα πια τον εκτίμησα, είναι φοβερός, θα πάρω και επιλογής του! :P

Θα περιμένω τη γνώμη σου ;)

Είναι φτυστός ο Μπογδάνος κατά τη γνώμη μου

Μάλλον δεν κοιτούσα καλά γιατί τώρα που το ξαναείδα 3 φορές τη βδομάδα έχω πρωί πρωί, 8. Φτου γαμώτο, πρέπει να βρω ένα θύμα να του παίρνω τις σημειώσεις για να κοιμάμαι :P στο 3ο τμήμα είμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Μάλλον δεν κοιτούσα καλά γιατί τώρα που το ξαναείδα 3 φορές τη βδομάδα έχω πρωί πρωί, 8. Φτου γαμώτο, πρέπει να βρω ένα θύμα να του παίρνω τις σημειώσεις για να κοιμάμαι :P στο 3ο τμήμα είμαι!

χωρις να θέλω να σε τρομάξω, πες μου σε παρακαλώ ότι δεν έχεις Τζαρίδου στην ιστορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
χωρις να θέλω να σε τρομάξω, πες μου σε παρακαλώ ότι δεν έχεις Τζαρίδου στην ιστορία :P

όχι, δεν κάνει γενικά στο 1ο έτος σύμφωνα με το πρόγραμμα, υποθέτω πως αυτό είναι καλό :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
όχι, δεν κάνει γενικά στο 1ο έτος σύμφωνα με το πρόγραμμα, υποθέτω πως αυτό είναι καλό :lol:

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥ... μόλις διασφάλισες σχεδόν ότι δε θα χρωστάς ιστορία για πτυχίο...

όπως το 1/2 τους έτους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Τώρα που πέρασαν αισίως 3 βδομαδούλες, για πείτε οι πρωτοετείς εντυπώσεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μια χαρά το τμήμα αλλά πολύ κόλλημα με το Κόσοβο.

Edit: Κοσσυφοπέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaniaZ

Νεοφερμένος

Η TaniaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μια χαρά το τμήμα αλλά πολύ κόλλημα με το Κόσοβο.

Edit: Κοσσυφοπέδιο.

Γεμάτο κάρχιες και ντίβες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top