[20/5/2015] Μαθηματικά Γενικής Παιδείας

Πως πιστεύετε ότι τα πήγατε ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 30)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 19 63.3%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 5 16.7%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 1 3.3%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 3 10.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 3.3%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Filippos14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Filippos14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Όσοι απάντησαν το όριο με χρήση DLH,είναι σωστό και η λύση είναι αποδεκτή.Μια επίσκεψη στο mathematica.gr θα σας το επιβεβαιώσει,απο συμβούλους,συντονιστές εξ.κέντρων κλπ.Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δεν μου λέει τίποτα η γνώμη κάποιων ανθρώπων που κάθε χρόνο κατακρίνουν ότι θέμα πέσει στις πανελλήνιες περιμένοντας θέματα του στυλ <<πάρε την πιθανότητα των Α, Β, τομη των Α και Β και βρες την ένωση τους...>>
Που την μια λένε πως δεν είναι δίκαιο να λύνουν τέτοια θέματα τα παιδιά της θεωρητικής να λένε πως το όριο ήταν πολύ δυσκολο(εδω γελάμε) και απο την άλλη να αποδέχονται την χρήση του D.L.H ενώ της θεωρητικής ούτε καν το όνομα του δεν είχαν ακούσει. Φασκουν και αντιφάσκουν λοιπόν. Οχι ότι περίμενα κάτι καλύτερο φυσικά, αν δεν πούνε το παραμύθι τους πάλι, πως θα βρουνε πελάτες για φέτος....;)


Ο καθηγητής του σχολείου μου μας ξεκαθάρισε απο την αρχή ΟΧΙ γνώσεις της κατεύθυνσης στης γενικής. Και προφανώς δεν είχε άδικο αφού ηδη ενα παιδί εδω στο ischool είπε πως έχασε βαθμούς, με αυτόν τον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pinkman

Νεοφερμένος

Ο Pinkman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Έπρεπε να αποδειχθεί ότι
ισούται με
στο Γ2; Το πήρα κατευθείαν.. Πόσο να κοπεί;

προφανως και δεν θα κοπει τπτ

Τα θεματα ηταν κλασσικα εικονογραφημενα ,αναμενομενα δυστυχως για τις βασεις ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosfo

Νεοφερμένος

Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια οσοι δεν ξερετε για το αν πιανεται λαθος το de l hospital καλυτερα να μην μιλατε.ελεος.εχει γινει απειρες φορες αυτη η συζητηση για το de l hospital στα μαθηματικα γενικης.σωστο θεωρειται.μην αγχωνεστε οσοι το εχετε χρησιμοποιησει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδια εγω θεμα 1 σωστο λαθος
Θεμα β ολο
Θεμα γ μονο το γ4 το μισο
Θεμα Δ κατι εχασα φανταζομαι 16 γύρω εκει και τα θεματα ηταν δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδες στην ερώτηση ποτε είναι παραγωγισημη μια συνάρτηση στο x0 έγραψα όταν υπάρχει και είναι πραγματικός το limh->0f(x+h)-f(x)/h θα μου το πιάσουν λάθος επειδή δεν έβαλαν xo;

Παιδες στην ερώτηση ποτε είναι παραγωγισημη μια συνάρτηση στο x0 έγραψα όταν υπάρχει και είναι πραγματικός το limh->0f(x+h)-f(x)/h θα μου το πιάσουν λάθος επειδή δεν έβαλαν xo;

Θα απάντησει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Παιδες στην ερώτηση ποτε είναι παραγωγισημη μια συνάρτηση στο x0 έγραψα όταν υπάρχει και είναι πραγματικός το limh->0f(x+h)-f(x)/h θα μου το πιάσουν λάθος επειδή δεν έβαλαν xo;



Θα απάντησει κανεις;

Θα μου απαντήσει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παιδες στην ερώτηση ποτε είναι παραγωγισημη μια συνάρτηση στο x0 έγραψα όταν υπάρχει και είναι πραγματικός το limh->0f(x+h)-f(x)/h θα μου το πιάσουν λάθος επειδή δεν έβαλαν xo;



Θα απάντησει κανεις;


Αυτό είναι το όριο που δίνουν τα γενικής. Σωστό το έχεις, μην ανησυχείς καθόλου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Ένας άλλος φίλος έγραψε limx->0f(x+h)-f(x)/h θα το πιάσουν λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Από την στιγμή που είναι λάθος πως λες να το πιάσουν ;
Όλο και κάποιο(α) μόρια θα κόψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top