Πώς σας φάνηκε η φετινή χρονιά;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
.......ενώ πέρισυ ήμασταν 2 τμήματα, φέτος γίναμε ένα των 23 ατόμων, χαμός γινόταν ήταν τέλειαααα!!! μακάρι να πάει έτσι και η ερχόμενη χρονιά και να μη μας χωρίσουν!!
Μην ανησυχείς καθόλου!!!! Δεν υπάρχει περίπτωση να σας χωρίσουν. Από του χρόνου παντού τα τμήματα θα έχουν 30 παιδιά για να κάνουν οικονομία στους καθηγητές!!! (Κατά τα άλλα διαβάζουμε για οράματα για το νέο σχολείο, πρώτα ο μαθητής κλπ κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagreek

Νεοφερμένος

Η ευαγγελια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εμενα προσωπικα μου φανηκε πολυ πολυ ευκολη:Dαλλα υπερβολικα βαρετη:(..το να διαβαζεις τα της θεωρητικης..και να θες να αλλαξεις να πας θετικη οποτε διαβαζεις εξτρα της θετικης εφοσον καταλαβες οτι εκανες την βλακεια και δε προλαβες να αλλαξεις..και στο τελος αποφασιζεις οτι στις στρατιωτικες μπαινεις πιο ευκολα απο την τεχνολογικη οποτε ακομα και η χημεια που διαβαζες πηγε χαραμι ναι ειναι βαρετη η χρονια:D
το μονο καλο ειναι οτι και που γυρνουσα στις 6 απο την ενισχυτικη και διαβαζα μεχρι τις 11-12 δε κουραζομουν καθολου:redface:οποτε καταλαβα οτι φετος στη γ λυκειου θα εχω πολλες αντοχες:hmm:τωρα το γιατι καθομαι και βγαζω τα εσοψυχα μου δε ξερω:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top