Ποιο φύλο έχει περισσότερο χιούμορ;

Ποιο φύλο έχει περισσότερο χιούμορ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 100)
  • Άνδρες

    Ψήφοι: 59 59.0%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 5.0%
  • Εξίσου

    Ψήφοι: 36 36.0%

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Μια κυρια αξία της γυναικας είναι η συναισθηματικη της ωριμοτητα και ο χειρισμος των συναισθηματων των άλλων.. [...] Οι γυναικες είναι πιο ωριμες συναισθηματικα απο τους άνδρες ,γιαυτο και πιο συντηρητικες και γηρασμενες,εν αντιθεσει με τους άνδρες που παντα είναι κατα βαθος παιδια,πιο ανωριμοι συναισθηματικα γιαυτο και πιο νεοι...
Άραγε το humor δε συνδέεται με το χειρισμό των συναισθημάτων των άλλων; :hmm:

Η ωριμότητα εξ' ορισμού αφορά το πως συμπεριφέρεται κανείς, σε σχέση με τις εκάστοτε συνθήκες (το πως χειρίζεται υπεύθυνα μια κατάσταση). Ανώριμος χαρακτηρίζεται εκείνος που αντιμετωπίζει μια κατάσταση "λάθος" (κάνει δηλαδή αυτό που δεν πρέπει ως μη κατασταλαγμένος και συγκροτημένος πνευματικά).
Συνεπώς καμία σχέση η ωριμότητα ενός ατόμου με το χιούμορ.
Μάλλον θα συνδέεις λανθασμένα την ανωριμότητα που μπορεί να χαρακτηρίζει ένα παιδί (επιπολαιότητα λόγω ηλικίας) με τη διάθεσή του για πλάκα/ παιχνίδι (την οποία λόγω ανωριμότητας εκφράζει ακόμα και σε χώρους/ συνθήκες που δεν αρμόζεται).
απο την πρακτικη παρατηρηση όλων μας ξερουμε ότι οι άνδρες κυριαρχουν στο χιουμορ,απλα για διαφορους λογους πχ κακως εννοουμενης ισοτητας,αρνουνται να το παραδεχτουν...
και τονιζω ,οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα...
Συμφωνώ ότι παρατηρητικά οι άντρες υπερέχουν των γυναικών στον τομέα του χιούμορ.
Βέβαια καλό θα ήταν αυτή τη διαπίστωση να μη την παίρνει κανείς προσωπικά (πχ ξέρω κάμποσους άντρες που πετάνε ένα σωρό κοτσάνες, γνωρίζω και γυναίκες με απίστευτο χιούμορ).

Μήπως τα τελευταία χρόνια αυξάνονται οι γυναίκες που... "έχουν χιούμορ"; :hmm: (ας πουν οι μεγαλύτεροι :P )
Η θεωρία περί τεστοστερόνης και χιούμορ καταρρίπτεται και μόνο από το γεγονός ότι υπάρχουν γυναίκες "με χιούμορ" και εντάξει επίπεδα τεστοστερόνης (το πιθανότερο να συνδέεται με ένα "είδος" χιούμορ, όχι με το χιούμορ γενικά).
Πάνω σε αυτό:
https://www.inout.gr/showthread.php?t=18575
Αυτη την ερευνα ξερω και εγω και συμφωνω στο ότι η παιδικοτητα ,επιθετικοτητα και τεστοστερονη δημιουργουν το πραγματικο χιουμορ..
οι πιο χιουμοριστες γυναικες κωμικες ηθοποιοι πχ είναι και πιο άσχημες τυχαιο είναι?
Η Δημητρα Παπαδοπουλου πχ είναι κακασχημη..εξαιρετικα σπανια έχω δει εμφανησιμη γυναικα να έχει πολυ χιουμορ!άποψη μου βεβαια....
Έχει επιθετικότητα και τεστοστερόνη η Παπαδοπούλου; :hmm:
(για την παιδικότητα δε σχολιάζω, αντικειμενικά το χιούμορ "ανήκει" σε όλους ανεξάρτητα αν πολλοί ενήλικοι λόγω καταστάσεων της ζωής τους έχουν μειωμένη εύθυμη διάθεση σε σχέση με τα παιδιά).

Πάντως την Παπαδοπούλου (την οποία προσωπικά θεωρώ όμορφη), τη βρίσκω καλύτερη από τον κύριο Bean. :D (άλλη μία άκυρη σύνδεση του χιούμορ με ένα ανθρώπινο χαρακτηριστικό - εκτός κι αν μια γυναίκα θεωρείται όμορφη όταν έχει πρόσωπο και σώμα σαν της barbie).

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παπαδοπούλου (την οποία προσωπικά θεωρώ όμορφη
αλλαξε γυαλια...η γυναικα ειναι πιθηκος...:D

δεν ξερω τι θεωρουν μεσα απο διαφορα κομπλεξ "ισοτητας-κατωτεροτητας" οι γυναικες ως υποτιμηση...
αλλα η πρακτικη παρατηρηση και οι περισσοτερες ερευνες..τεινουν προς αυτο που λεω εγω...οποτε δεν με ανδιαφερει αν καποιος δεν θελει να δεχτει καποια γεγονοτα...ας βρει αλλα δεδομενα να μου αλλαξει γνωμη...


Άραγε το humor δε συνδέεται με το χειρισμό των συναισθημάτων των άλλων;
οχι..ειναι καθαρα λογικη επεξεργασια γεγονοτων...με εναν εναλλακτικο τροπο βεβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

negative

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο negative αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 398 μηνύματα.
οι πιο χιουμοριστες γυναικες κωμικες ηθοποιοι πχ είναι και πιο άσχημες τυχαιο είναι?
Η Δημητρα Παπαδοπουλου πχ είναι κακασχημη..εξαιρετικα σπανια έχω δει εμφανησιμη γυναικα να έχει πολυ χιουμορ!άποψη μου βεβαια....
Σμαράγδα Καρύδη....και σου αναφέρω μια γιατί βαριέμαι να γράφω ονόματα..:).Είναι καλό πάντως να αποφεύγουμε τις γενικεύσεις.....δηλώνει επιφανειακά και επιπόλαια σκέψη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...η γυναικα ειναι πιθηκος...:D

...

Άγγελε, είσαι "Χριστιανόπαις" ή "δαρβινιστής"; Πάντως εδώ δίνεις την εντύπωση, ότι ανήκεις σε "είδος που δεν εξελίσεται". Αν είναι όμως δυνατόν...!

Υγ: Συγνώμη για την "απορία", αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις θυμάμαι εκείνο το "όστις είπη τον αδελφόν αυτού Ρακά, θέλει είσθαι ένοχος εις το συνέδριον..." . Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να ξέρω για το σύνολο των ανδρών και των γυναικών, αλλά θα μιλήσω μόνο για τη δική μου εμπειρία. Από τους πολλούς (μα πάρα πολλούς) ανθρώπους που έχω γνωρίσει στη ζωή μου, υπάρχουν γυναίκες με χιούμορ, όπως υπάρχουν και άντρες με χιούμορ (πω πω ρε Χάουλα μεγάλη σοφία μας είπες, πρόσεξε μη λιποθυμήσεις). Ωστόσο, αν μιλήσουμε γι' αυτούς που ξέρουν να κάνουν και να λένε αστεία, αυτούς που γνωρίζουν πώς να κάνουν τους άλλους να γελάνε, οι άντρες που γνωρίζω είναι ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΑ περισσότεροι από τις γυναίκες. Αυτός είναι και ο λόγος που όταν γνωρίζω μια γυναίκα με τέτοιου είδους χιούμορ, την εκτιμώ βαθύτατα αφού είναι κάτι που βλέπω σχετικά σπάνια.

Όσο για τους ηθοποιούς, δεν μπορώ να σχολιάσω αφού αυτοί περνάν από διαδικασία επιλογής, ανάλογα με τις ανάγκες του Χόλυγουντ ή της εγχώριας παραγωγής, συνεπώς η συχνότητα εμφάνισης αντρών και γυναικών με καλό χιούμορ στο χώρο του θεάματος δεν απηχεί απαραίτητα το γενικό μέσο όρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ωστόσο, αν μιλήσουμε γι' αυτούς που ξέρουν να κάνουν και να λένε αστεία, αυτούς που γνωρίζουν πώς να κάνουν τους άλλους να γελάνε, οι άντρες που γνωρίζω είναι ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΑ περισσότεροι από τις γυναίκες. Αυτός είναι και ο λόγος που όταν γνωρίζω μια γυναίκα με τέτοιου είδους χιούμορ, την εκτιμώ βαθύτατα αφού είναι κάτι που βλέπω σχετικά σπάνια.
Αααααααααααα,μπραβο............

αυτο εννοω και εγω ...τα πραγματικα ταλεντα του χιουμορ ειναι στην μεγαλη πλειοψηφια ανδρες......
(αλλα καποιοι και καποιες κανουν οτι δεν καταλαβαινουν:whistle:)

γιατι υποτιμας τις γυναικες?εισαι σεξιστης?φαλλοκρατης μηπως?:D;):P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ποιο φύλο έχει το περισσότερο χιούμορ ;
Χμμ !



Το καταίφι θαρρώ μιαμις μιαμις :D

( έλα πειναλέα μαζέψου …:P)

Άντε ας πω την αλήθεια





.........................................................................................................







Το τρίτο ίσως ?

Πως λέμε ο τρίτος δρόμος προς τον σοσιαλισμό ?

Καμία σχέση …


Αντε ας σοβαρευτώ όχι τιποτα άλλο μη κινδυνέψω να θεωρηθώ πως έχω χιούμορ και ανατρέψω την τόσο σθεναρή απόφαση των αντρών του φόρουμ πως έχουν αυτοί πιοτερο χιούμορ από τας γυναίκας αυτών που τους αντέχουν …:P



Έλαααα μην με παρεξηγείτε αμέσως να .. αρπάξετε αγοράκια …

Άιντε θα σας παινέψω ολίγον , έχω κέφια απόψε …


Η αλήθεια είναι πως από την μικρή μου εμπειρία σε τούτο τον μάταιο κόσμο , η πλειοψηφία των ατόμων που είχαν χιούμορ ήταν άντρες , κι αυτό πιστεύω πως οφείλεται σε κοινωνικές καταβολές όπως ίσως κάποιοι ανέφεραν ( αν δεν το ανέφεραν κακώς )

Δηλαδή θέλω να πω οι άντρες εδώ και αιώνες έπρεπε δια του λόγου να πείθουν , να προσελκύουν το αντίθετο φύλο κλπ ενώ οι γυναίκες έπρεπε να είναι γλυκές και τρυφερές ωσαν την καρδιά ενός μαρουλιου

Στερεότυπα καταλαβαίνετε …

Όπως και να έχει το χιούμορ είναι μια πολύ λεπτή υπόθεση και αφορά την παιδεία , την καλιέργεια , την ηλικία , και την ψυχική κατάσταση του ακουοντος .

Γι αυτό κάποια αστεια αγγίζουν κάποιους , ενώ άλλους τους κάνουν να χασμουριούνται ή …
Κάποιες ατάκες ακούγοντας τες σήμερα γελάμε ενώ μετά από χρόνια μας φαίνονται σαχλές


Όπως και να έχει το πράγμα επειδή και ετούτο το θέμα έγινε πάλι η προαιώνεια μάχη με παντέρια το

: οι γυναίκες είναι καλές στο πλέξιμο και οι άντρες καλοί στο ξίφος ..


Οφείλω να αποχωρήσω διότι αντιπαθώ τις γενικεύσεις ..
Συνεχίστε απτόητοι …



Υγ : σε όσους αναφέρθηκαν στο μέλος με το νικ Μελιώ , έχω να τους πω τα εξής .. .δεν γνωρίζω το άτομο μα από τα λίγα που διάβασα θαρρώ πως πέφτετε έξω ..διότι στο εν λόγω φόρουμ έχουμε και λέμε από χιουμορίστες με καυστικό και άκρως εύστοχο χιουμορ


Εδάδ

Κορπς


Ιντριλ


Qslv


Από ρσενικά ? Ο Ρεμπ ίσως ?


Ένας εναντίον .. πόσων ?


Κι αφού έκανα και εγώ την φορουμοστατιστική μου σας καληνυχτώ πάω για ιντερβιου στου Ζοναρς με την " υπέροχα πλάσματα "



Αντιος !:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Όπως και να έχει το χιούμορ είναι μια πολύ λεπτή υπόθεση και αφορά την παιδεία , την καλιέργεια , την ηλικία , και την ψυχική κατάσταση του ακουοντος .


Οξύμωρα χιουμοριστικόν. https://www.e-steki.gr/images/smilies/hehe.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η θεωρία περί τεστοστερόνης και χιούμορ καταρρίπτεται και μόνο από το γεγονός ότι υπάρχουν γυναίκες "με χιούμορ" και εντάξει επίπεδα τεστοστερόνης (το πιθανότερο να συνδέεται με ένα "είδος" χιούμορ, όχι με το χιούμορ γενικά).
Σε ποια θεωρια αναφερεσαι ; Και ποιος μετρησε την τεστοστερονη των γυναικων με χιουμορ ;

Πάντως την Παπαδοπούλου (την οποία προσωπικά θεωρώ όμορφη),


...ε οχι και ομορφη...πες μου γοητευτικη ρε συ...οχι ομορφη..

τη βρίσκω καλύτερη από τον κύριο Bean. :D
Ισως κρινεις τον Atkinson μονο απο το Mr.Bean..που δεν ειναι το καλυτερο που εχει κανει. Επισης παιζει ρολο οχι μονο η εκτελεση, αλλα και ποιος γραφει. (btw το "Σαγαπω,Μ'αγαπας;" ειναι ξενη σειρα που την διασκευασαν-μετεφρασαν).

Σμαράγδα Καρύδη....και σου αναφέρω μια γιατί βαριέμαι να γράφω ονόματα..:).Είναι καλό πάντως να αποφεύγουμε τις γενικεύσεις.....δηλώνει επιφανειακά και επιπόλαια σκέψη.....
Απο που κι ως που η Καρυδη ειναι αστεια και εχει καλο χιουμορ ; :confused: Απο ενδιαφερον ρωταω, γιατι δεν εχω δει καποια δουλεια της. Αν μιλατε μονο για την εκτελεση ενος κωμικου ρολου, τοτε δεν μιλαμε για το ιδιο πραγμα.

Αντε ας σοβαρευτώ όχι τιποτα άλλο μη κινδυνέψω να θεωρηθώ πως έχω χιούμορ και ανατρέψω την τόσο σθεναρή απόφαση των αντρών του φόρουμ πως έχουν αυτοί πιοτερο χιούμορ από τας γυναίκας αυτών που τους αντέχουν …:P
Mε το ξεκινημα που εκανες στο ποστ σου, δεν υπαρχει τετοιος φοβος :hehe:

Η αλήθεια είναι πως από την μικρή μου εμπειρία σε τούτο τον μάταιο κόσμο , η πλειοψηφία των ατόμων που είχαν χιούμορ ήταν άντρες , κι αυτό πιστεύω πως οφείλεται σε κοινωνικές καταβολές όπως ίσως κάποιοι ανέφεραν ( αν δεν το ανέφεραν κακώς ) Δηλαδή θέλω να πω οι άντρες εδώ και αιώνες έπρεπε δια του λόγου να πείθουν , να προσελκύουν το αντίθετο φύλο κλπ ενώ οι γυναίκες έπρεπε να είναι γλυκές και τρυφερές ωσαν την καρδιά ενός μαρουλιου.Στερεότυπα καταλαβαίνετε …
Ναι αναφερθηκε 2 φορες απο 2 ατομα. Αλλά δεν ειναι "στερεοτυπα" αυτα (με την κλασσικη αρνητικη εννοια που χρησημοποιουμε τη λεξη σημερα).

Υγ : σε όσους αναφέρθηκαν στο μέλος με το νικ Μελιώ , έχω να τους πω τα εξής .. .δεν γνωρίζω το άτομο μα από τα λίγα που διάβασα θαρρώ πως πέφτετε έξω ..διότι στο εν λόγω φόρουμ έχουμε και λέμε από χιουμορίστες με καυστικό και άκρως εύστοχο χιουμορ
Εδάδ
Κορπς
Ιντριλ
Qslv

Από ρσενικά ? Ο Ρεμπ ίσως ?
Ένας εναντίον .. πόσων
Χμ...τελικα εχεις πλακα. Οταν μιλας σοβαρα! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Σε ποια θεωρια αναφερεσαι ; Και ποιος μετρησε την τεστοστερονη των γυναικων με χιουμορ ;
Αναφέρομαι σε αυτό το άρθρο που παρατέθηκε.
Η απουσία της γνωστής αντρικής ορμόνης, τεστοστερόνης, από τον γυναικείο οργανισμό αποτελεί την κύρια αιτία για την έλλειψη κωμικών, γένους θηλυκού και τον ιδιαίτερα περιορισμένο αριθμό γυναικών που διακρίνεται για το χιούμορ τους ή δύνανται να χαρακτηριστούν αστείες και διασκεδαστικές.
Ισως κρινεις τον Atkinson μονο απο το Mr.Bean..που δεν ειναι το καλυτερο που εχει κανει. Επισης παιζει ρολο οχι μονο η εκτελεση, αλλα και ποιος γραφει. (btw το "Σαγαπω,Μ'αγαπας;" ειναι ξενη σειρα που την διασκευασαν-μετεφρασαν).
Για ομορφιά μιλάω (μιας που κάποιος είπε ότι οι περισσότερες γυναίκες κωμικοί είναι άσχημες). Όχι ότι έχει και πολύ νόημα να φέρνουμε αντι- παραδείγματα, αλλά τέσπα.
Ανάμεσα στο σ' αγαπώ, μ' αγαπάς και το Mr. Bean προτιμώ το δεύτερο. :)

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οκ, ειδα το αρθρο. Και θελω να ρωτησω. Οι εξαιρεσεις καταρριπτουν τον κανονα ; Γιατι αυτο φαινεται να λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως το ζήτημα ''χιουμορ'' είναι ανάλογο του φύλου..
Ανάλογα την προσωπικότητα θα έλεγα πως είναι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι ΚΑΙ ζητημα φυλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
δν ζούμε και στν μεσαίωνα κιόλας
παλαιότερα πίστευαν ότι όλα είναι θέμα φύλου
το χιούμορ ετσί όπως ορίζεται σήμερα αφορά τν πρσωπικότητα και μόνο του ατόμου, πλέον που οι γυναίκες έχουν πρόσβαση στα πάντα όπως επιστήμες,τέχνες, κλπ σίγουρα έχουν και χιούμορ εξίσου ίδιο με τους άντρες(δν λέω καλύτερο ή χειρότερο γτ εξαρτάται απτην προσωπικότητα και μόνο)
είναι τελείως άτοπο να λέει κανένας ότι εξαρτάται απτο φύλο
αν το χιούμορ είχε απαγορευτεί για τις γυναίκες τότε μόνο θα εξαρτιόταν απτους άντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ειναι ΚΑΙ ζητημα φυλου...
Δεν αποτελεί (αξιόπιστο) κριτήριο...
Ξέρω αγόρια με χιούμορ και κάποια άλλα χωρίς..Το ίδιο συμβαίνει και με τις κοπέλες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
1ο μου Post εδω . οπως και να ακουστω σε σας :worry: η αληθεια ειναι οτι κατα βαση οι ανδρες εχουν περισσοτερο χιουμορ, γιαυτο λεγεται και ο χαβαλες μεταξυ αντροπαρεας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
1ο μου Post εδω . οπως και να ακουστω σε σας :worry: η αληθεια ειναι οτι κατα βαση οι ανδρες εχουν περισσοτερο χιουμορ, γιαυτο λεγεται και ο χαβαλες μεταξυ αντροπαρεας:D
Γιατί σε μια γυναικοπαρέα δεν γίνεται χαβαλές;:P
Δηλαδή εμείς καθόμαστε και αναλύουμε σοβαρά προβλήματα έχοντας συνάμα φιλοσοφικό ύφος;:P
Κάτι τέτοιο(:hmm:) ε;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γιατί σε μια γυναικοπαρέα δεν γίνεται χαβαλές;:P
Δηλαδή εμείς καθόμαστε και αναλύουμε σοβαρά προβλήματα έχοντας συνάμα φιλοσοφικό ύφος;:P
Κάτι τέτοιο(:hmm:) ε;:P:P

θα το παρω για τισ πολλες ,καθονται συζητουν για τα μεσημεριανα:Dκουτσομπολια και ιστοριες ,προσεχε για τις περισσοτερες μιλαω ,γυναικοπαρεα κιολας ειναι δυσευρετη αυτη την εποχη , ενω αντροπαρεα που να γινεται χαβαλες εχεις 10πλασιες++++ πιθανοτητες να βρεις :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θα το παρω για τισ πολλες ,καθονται συζητουν για τα μεσημεριανα:Dκουτσομπολια και ιστοριες ,προσεχε για τις περισσοτερες μιλαω ,γυναικοπαρεα κιολας ειναι δυσευρετη αυτη την εποχη , ενω αντροπαρεα που να γινεται χαβαλες εχεις 10πλασιες++++ πιθανοτητες να βρεις :P:P:P:P:P
:hmm::hmm:
Έχεις κάποια πηγή για να στηρίξεις αυτά που λες;
Ναι μεν είναι η γνώμη σου,και φυσικά είναι σεβαστή αλλά είσαι απόλυτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είναι κλασσικό φαινόμενο όταν χρειάζεται να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα να "ανατρέχεις" σε προσωπικές εμπειρίες και γνώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top