Τρομακτικές Ιστορίες

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,048 μηνύματα.
Εμένα αυτό που με είχε τρομάξει πολύ ήταν ένα βίντεο που μου είχαν στείλει που λέγεται Boo!

Δεν ξέρω κατά πόσο θα τρομάξετε, προειδοποιώ...

Πρέπει να έχετε και ήχο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sm@rty

Νεοφερμένος

Η ΝΤΙΑΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καλε γραψτε κιαλες

γεια (sexy diana) to diana ειναι το αληθινο μου ονομα!

fantasmene τελικα εισαι πολυ φαντασμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αυτη η ιστορια μου συνεβει εμενα και ειναι 100% αληθινη: εβγαινα βολτα με τις φιλες μου και ειχαμε μια ιδεα να παμε σε ενα παλιο καφενειο που ειχε κλεισει πριν 2 χρονια και μπηκαμε ακουγαμε κατι θορυβους , ουρλιαχτα, και ξαφνικα βλεπουμε μια σκια να περναει:(!!! το βαλαμε στα ποδια . την επομενη μερα ακουσαμε πως εκει ειχε πεθανει ενας ανθρωπος και του ειχαν πεσει τα αιματα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jonathan

Νεοφερμένος

Ο Jonathan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σε όλους, νέο μέλος εδώ..... Καλή φάση αυτό το θέμα... Έχω και γω ένα γεγονός προσωπικό να πω.. Δεν είναι βέβαια και τόσο συνταρακτικό..
Λοιπόν, ένα βράδυ πρόσφατα, ξυπνάω στη μέση της νύχτας (δεν ξέρω γιατί) και όπως είναι το κρεβάτι μου, δίπλα έχω ένα αρμόνιο και πίσω απ'αυτό είναι το παράθυρο. Ξυπνάω λοιπόν και βλέπο μπροστά από το αρμόνιο μία φιγούρα να γέρνει προς το παράθυρο. Έμοιαζε με γυναίκα με μαύρα μακριά μαλλιά και μαύρο μακρύ φόρεμα με μακριά μανίκια. Αμέσως ανακάθισα στο κρεβάτι και απομακρύνθηκα από τη φιγούρα και πήγα να ανάψω το φως (είναι δίπλα από το κρεβάτι και δε χρειάζεται να σηκωθώ για να το ανάψω..). Την ώρα που πλησίαζα το φως κοιτούσα συνέχεια τη φιγούρα, δεν πήρα τα μάτια μου από πάνω της και μόλις άναψα το φως αμέσως εξαφανίστηκε. Να ήταν καμιά σκιά από κανένα φως το αποκλείω γιατί δεν υπήρχε κανένα φως μέσα στο δωμάτιο και η πόρτα ήταν κλειστή. Επίσης φαινόταν να έχει ύλη. Μόλις ξύπνησα το πρωί ήμουν σίγουρος ότι δεν ήταν όνειρο. Το ίδιο βράδυ νομίζω ότι σε κάποια φάση είδα μία κοντή φιγούρα που έμοιαζε με παιδί... δεν ξέρω τι να πιστέψω.... Πάντως αυτά τα είδα, δεν λέω ψέμματα, τώρα αν ήταν η φαντασία μου ή κάτι άλλο, δεν ξέρω, τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ουαου τα κλασα αλλα και σε εμενα εχει συβη κατι τετιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina1984

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
το supernatural το βλεπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sm@rty

Νεοφερμένος

Η ΝΤΙΑΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια υπαρχει και μια αλλη ωραια ταινια στο ΕΤ1 απο τις 10μμ μεχρι τις 11μμ . Ειναι μια κοπελα που βλεπει φαντασματα και προσπαθει να τα βοηθησει.Αξιζει να το δειτε.
Οσο για τρομακτικες ιστοριες θα γραψω την επομενη φορα I PROMISE...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola9900

Νεοφερμένος

Η Ευλαμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ασε το ξερω το βοο ειναι πολυ τρομακτικο εχεις δει το happy halloween χιμελα?μην το δεις θα τρομαξεις πιο πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ποιό boo και moo.

Αν καταφέρεις να φτάσεις αυτό το παιχνιδάκι στο 4 level είσαι ο άρχοντας του τρόμου

https://www.maniacworld.com/maze_game.htm

Μην το παίξετε αν είστε ευαίσθητοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sm@rty

Νεοφερμένος

Η ΝΤΙΑΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
στη Τσεχια και συγκεκριμενα την Πραγα μια γυναικα πηδηξε να αυτοκτονισει ατον 3ο οροφο του κτηριου γιατι ειχε, μαθει οτι ο ανδρας της την απατουσε.Την στιγμη που επεφτε περνουσε απο κατω ο ανδρας της και, αυτη επεσε πανω του. Ηγυναικα επεζησε ομως ο ανδρας απο το σοκ επαθε καρδιακη προσβολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris91

Νεοφερμένος

Ο aris91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πείτε τίποτα καλό να τρομάξουμε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
στη Τσεχια και συγκεκριμενα την Πραγα μια γυναικα πηδηξε να αυτοκτονισει ατον 3ο οροφο του κτηριου γιατι ειχε, μαθει οτι ο ανδρας της την απατουσε.Την στιγμη που επεφτε περνουσε απο κατω ο ανδρας της και, αυτη επεσε πανω του. Ηγυναικα επεζησε ομως ο ανδρας απο το σοκ επαθε καρδιακη προσβολη

γυναίκες : πρώτα αυτοκτονούν και μετά λένε την τελευταία τους λέξη :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχιζω.....το καλοκαιρι που μας περασε συνεβει κατι ανεξηγητο!Εκει που μενω υπαρχει παλιο απομωνομενο μερος που λεγεται ''ΚΑΡΝΑΓΙΟ''!Εκει ειχαμε παει μια παρεα κοριτσιων μια βολτα...μπηκαμε οπως και τις προηγουμενες φορες. Αφου μπηκαμε και καναμε την βολτα μας ηταν ωρα να φυγουμε...καθως βγαιναμε ειδαμε κατι ασπρο να περναει με υπερβολικη ταχυτητα απο μπροστα μας....αρχισαμε να ουρλιαζουμε σαν τρελες:jumpy: και βγηκαμε εξω!τα'χαμε κλασει....και υποσχεθηκαμε να μν τ πουμε πουθενα!μετα απο μερεσ μαθεφτηκε και η αδερφη μιας μου μας ειπε πως εκει ειχε πεθανει ενας αντρας Απο τοτε φοβομαστε να μπουμε και δεν εχουμε ξαναμπει!:eek:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πείτε τίποτα καλό να τρομάξουμε!!
Μπουυυ !
Σοσιαλιστική κυβέρνηση :P

στη Τσεχια και συγκεκριμενα την Πραγα μια γυναικα πηδηξε να αυτοκτονισει ατον 3ο οροφο του κτηριου γιατι ειχε, μαθει οτι ο ανδρας της την απατουσε.Την στιγμη που επεφτε περνουσε απο κατω ο ανδρας της και, αυτη επεσε πανω του. Ηγυναικα επεζησε ομως ο ανδρας απο το σοκ επαθε καρδιακη προσβολη
Αυτό έπρεπε να το είχε δει ο Ζαχόπουλος να μην έπεφτε από τον ακάλυπτο !:P

Αρχιζω.....το καλοκαιρι που μας περασε συνεβει κατι ανεξηγητο!Εκει που μενω υπαρχει παλιο απομωνομενο μερος που λεγεται ''ΚΑΡΝΑΓΙΟ''!Εκει ειχαμε παει μια παρεα κοριτσιων μια βολτα...μπηκαμε οπως και τις προηγουμενες φορες. Αφου μπηκαμε και καναμε την βολτα μας ηταν ωρα να φυγουμε...καθως βγαιναμε ειδαμε κατι ασπρο να περναει με υπερβολικη ταχυτητα απο μπροστα μας....αρχισαμε να ουρλιαζουμε σαν τρελες:jumpy: και βγηκαμε εξω!τα'χαμε κλασει....και υποσχεθηκαμε να μν τ πουμε πουθενα!μετα απο μερεσ μαθεφτηκε και η αδερφη μιας μου μας ειπε πως εκει ειχε πεθανει ενας αντρας Απο τοτε φοβομαστε να μπουμε και δεν εχουμε ξαναμπει!:eek:


Μπααα !
Να μπείτε σε λέω να μπείτε ....

Τους ζωντανούς άντρες να φοβάσαι κορίτσι μου !

(Βραδιάτικη καφρίλα :P)

* * * * * * *


Τώρα πρέπει να πω μια τρομακτική ιστορία εεε ?:hmm:

Μάιστα !

Ιδού λοιπόν !







πνεύμονας ενός σχετικά "νέου" καπνιστή ..



Και ...
πνεύμονας με καρκίνο ...:/:






.....................................................................................................................


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paschouale

Νεοφερμένος

Ο paschouale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Θα σας πω κάτι που δεν είναι τρομακτικό αλλά με παραξένεψε.Ακούστε:
Ο Πάπας πέθανε στις 2-4-2005: 2 +4+2+5= 13
Πέθανε στις 21.37 : 2+1+3+7= 13
Την 13η εβδομάδα του χρόνου
Ηταν Πάπας για 26 χρόνια και 5 μήνες: 2+6+5= 13
που μας κάνουν 9301 μέρες: 9+3+0+1= 13
Η απόπειρα δολοφονίας του από τον Αλή Ακτσά έγινε στις 13 Μαίου
Ηταν 85 ετών: 8+5= 13
Οταν εξελέγει Πάπας ήταν 58 ετών: 5+8= 13
Ηταν ο 265ος Πάπας της Καθολικής Εκκλησίας: 2+6+5= 13

Μπορεί όλα τα παραπάνω να είναι συμπτώσεις;
Εγώ προσωπικά πιστεύω πως πρόκειται για συμπτώσεις καθαρά και θα σου πω μία ιστορία:λοιπόν ήταν ένας τύπος που περπατούσε με τον κολλητό του μέσα στο δάσος.Σε κάποια φάση του λύνεται το κορδόνι και λέει στο φίλο του να περιμένει να το δέσει.Έτσι όπως ήταν σκυμμένος πέφτει ένας βράχος,τον πλακώνει και ο τύπος σκοτώνεται.Στην κηδεία του ο φίλος του λέει στους συγγενείς του πως αν δεν σταματούσε να δέσει το κορδόνι δεν θα έπεφτε πάνω του ο βράχος και συνεπώς δεν θα σκοτωνόταν......
Τώρα άκου άλλη μία εκδοχή αυτής της ιστορίας:ήταν πάλι ο ίδιος τύπος και περπατούσε με τον κολλητό του στο δάσος.Σε κάποια φάση λύνεται πάλι το κορδόνι του και λέει στο φίλο του να περιμένει να το δέσει.Δένοντας τώρα το κορδόνι στα 10 μέτρα μπροστά τους πέφτει ένας βράχος οπότε γυρίζει και λέει στο φίλο του ο τύπος πως αν δεν σταματούσε να δέσει το κορδόνι τώρα θα ήταν νεκρός......Σύγκρινε τώρα τις 2 ιστορίες και βγάλε τα συμπεράσματα σου.Στην 1η περίπτωση ο τύπος σκοτώνεται από σύμπτωση και στη 2η σώζεται από σύμπτωση.Τι έχεις να πεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μπουυυ !
Σοσιαλιστική κυβέρνηση :P

Αυτό έπρεπε να το είχε δει ο Ζαχόπουλος να μην έπεφτε από τον ακάλυ



Τώρα πρέπει να πω μια τρομακτική ιστορία εεε ?:hmm:

Μάιστα !

Ιδού λοιπόν !







πνεύμονας ενός σχετικά "νέου" καπνιστή ..



Και ...
πνεύμονας με καρκίνο ...:/:






.....................................................................................................................​
τρομαχτικη ιστορια ειναι αυτη??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η σοσιαλιστική κυβέρνηση πάντως με ανατρίχιασε, δεν ξέρω για σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Την δεκαετία του 1960, ένας συμπαθιτικός φαντάρος γνωρίζετε στην Θεσσαλονίκη με μια πανέμορφη κοπέλα. Ύστερα από κάποιες συναντήσεις ένα χειμωνιάτικο βράδυ λέει η κοπέλα στον φαντάρο ότι πρέπει να διακόψουν την σχέση του για λόγους που δεν μπορεί να του εξηγήσει. Ο νεαρός που την αγαπούσε πολύ και δεν ήθελε να την χάσει, θέλησε να πάει στους γονείς του κοριτσιού και να τους εξηγήσει πως έχουν τα πράματα. Ζήτησε η διεύθυνση και του δώθηκε. Λίγο πριν αποχωριστούν επειδή έκανε αρκετό κτρύο ο φαντάρος έδωσε στην κοπέλα το μπουφάν του για να γυρήσει σπίτι. Την άλλη μέρα πάει στο σπίτι του κοριτσιού και εξηγεί τι συμβαίνει. Οι γονείς του κοριτσιού που του είπαν πως εκανε λάθος μιας και η κόρη τους είχε πεθάνει εδώ και 3 χρόνια. Και γεμάτος απορία ο φαντάρος βλέποντας την φωταγραφία του κοριτσιού στον τοίχο λέει:" Μα να η κοπέλα για την οποία σας μιλάω." Το άλλο πρωί μαζί με τους γονείς του κοριτσιού πήγαν στο νεκροταφείο όπου είδε με κατάπληξη ο φαντάρος τον τάφο και το μπουφάν που εκείνος της είχε δανήσει...
ειναι αληθινη η ιστορια αυτη bunny???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πριν 1 μηνα ημασταν εγω η Ινα (που ειναι μελος εδω)και αλλη μια φιλη μου και ειχαν ερθει σπιτι μου...βγηκαμε εξω και κατω απο το σπιτι μου υπαρχει ενα οικοπεδο με ελιες.Κατεβηκαμε εκει να πεξουμε κρυφτο μιας και ητανε απογευμα και σε λιγο θα νυχτωνε....τα κοριτσια κρυφτηκαν και εγω επρεπε να τις βρω.Σε μια στιγμη σκονταψα και επεσα:(.Ενιωσα κατι στη πλατη μου να με σκουνταει και φανταστηκα πως ενα απο τα κοριτσια βγηκε απο την κρυψωνα γιατι με ειδε να πεφτω...μολις γυρισα δεν υπηρχε κανεις!!!¨Φοβηθηκα και φωναξα τα κοριτσια..τις ρωτησα αν ηταν αυτες και μου απαντησαν οχι με σοβαρο υφος και τις πιστεψα...απο τοτε δεν εχω ξανακατευει εκει γιατι εμαθα πως εκει ακριβως απο κατω ειναι ενα παλιο νεκροταφειο(τα κοριτσια ακομα με κοροιδευουν που επεσα) :redface:μπορει να ηταν και η φαντασια μου αλλα το ενιωσα πολυ αληθινα!!!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινακι10382

Νεοφερμένος

Η Χριστινακι10382 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μπουυυ !
Σοσιαλιστική κυβέρνηση :P

Αυτό έπρεπε να το είχε δει ο Ζαχόπουλος να μην έπεφτε από τον ακάλυπτο !:P



Μπααα !
Να μπείτε σε λέω να μπείτε ....

Τους ζωντανούς άντρες να φοβάσαι κορίτσι μου !

(Βραδιάτικη καφρίλα :P)

* * * * * * *



Τώρα πρέπει να πω μια τρομακτική ιστορία εεε ?:hmm:

Μάιστα !

Ιδού λοιπόν !







πνεύμονας ενός σχετικά "νέου" καπνιστή ..



Και ...
πνεύμονας με καρκίνο ...:/:






.....................................................................................................................​
τρομαχτικο ειναι δεν λεω...αλλα....για τρομαχτικη ιστορια ειπαμε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top