Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα λυχναράκια μου. Δε βγήκαν κακά! Άσχημα αλλά νόστιμα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τα λυχναράκια μου. Δε βγήκαν κακά! Άσχημα αλλά νόστιμα.

Έλα ρε πατρίδα! Θα μου στείλεις μερικά με κούριερ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όσα θες, σύντεκνε, αρκεί να πείσεις τη συγκάτοικο να τα αποχωριστεί! ;) Έχω φαν κλαμπ apparently. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τα λυχναράκια του σιστεριού! Έχουμε μαγειρική φλέβα στην οικογένεια λέμε :pfff:
(χμ! το καταλαβαίνεις όταν τρως το μαμ, όχι όταν το βλέπεις! :p :D)


πς. κι εγώ θέλωωω! στείλε στείλεεε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι είναι τα λυχναράκια; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα λυχναράκια μου. Δε βγήκαν κακά! Άσχημα αλλά νόστιμα.




Τι είναι τα λυχναράκια; :redface:

Επανέφερα την εικόνα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαλέ είδα την εικόνα...
Αλλά τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλεια κρητικά γλυκάκια! :pfff: Με αφράτη ζύμη και γέμιση μυζήθρα (συν μέλι, λεμονάκι, κανέλα, και διάφορα άλλα ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τέλεια κρητικά γλυκάκια! :pfff: Με αφράτη ζύμη και γέμιση μυζήθρα (συν μέλι, λεμονάκι, κανέλα, και διάφορα άλλα ;) )
Αν δε σταματήσεις παίρνω το βραδυνό καράβι για κάτω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το παιδί μου πασαλειμμένο με σοκολάτες απ τα μικρά κομματάκια του μπισκότου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χτες στο μήτινγκ με την ΚΕ και τον Ωρίωνα, ο Ωρίωνας πίνει πορτοκαλάδα με καλαμάκι και η χαζομαμά λέει περήφανη πως ο γιος της επιτέλους πίνει από καλαμάκι. Και την επόμενη στιγμή ακούω τον V.ice να ψιθυρίζει όσο πιο διακριτικά γίνεται στ' αυτί μου:
"Γιατί; Δύσκολο είναι;"

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το τζακούζι εχθές.


Απόλαυση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο ήλιος που ζέσταινε τα μαλλάκια μου και τα μαρουλάκια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:D:D:D:D
αμεσως μετα το παραπανω αυτο εδω:

τις καλές της Στα νεύρα της
Με κάνεις και γελάω... ---------> Τελικά είσαι μεγάλος καραγκιόζης....
Είσαι ένα μεγάλο μωρό.... ------> Μπορείς να μην είσαι τόσο μπέμπης?
Είναι αξύριστα τα μαγουλάκια του;---> Με γδέρνεις ρε παιδί μου...αμάν!!!
Καλημέρα ματάκια μου... ------------> ΚΑΦΕ!!!!
Έλα να σου κάνω μια αγκαλίτσα πριν σηκωθείς...-----> ΚΑΦΕ ΕΙΠΑ!!!!!!
Ωραίο το μωρό μου με τα casual-----> μη βάλεις πάλι εκείνο το κάπρι....
Έχεις ιδιαίτερο χιούμορ ....---------------> δε γελάει κανείς με τις κρυάδες σου....
Μου αρέσει που μιλάμε ...---------> δεν το συζητάω...!
Έφαγες..? -----------------------> Πάλι σαβουρώνεις?
Τι άντρα έχω... -----------> Τι βλάκας ....
θα αργήσεις ? ... ---------> Τώρα να έρθεις λέμε.....
Κάτσε δίπλα μου..--------> δε χωράμε ...ΣΗΚΩ!
Μωρό μου...------------------>Σαχλαμάρα!!!
Πείνασα....--------> Πείνασα!
Νύσταξα ...-------> Νύσταξα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vintage

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
moy πηραν την burberry που ηθελα τελικα αξιζουν αυτες οι στιγμες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Depo0

Νεοφερμένος

Η Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
μου αφειερωσαν graffiti :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"Μην περιμένετε και πολλά από το τέλος του κόσμου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top