Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ποπο η εκδίκηση της ξανθιάς!Γουστάρωωωωωω!Έχεις μπριζώσει τώρα ή να σε βοηθήσω?:P

Μπα όχι! Δεν χρειάζομαι βοήθεια!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά!:clapup:Κι εχω χαρμόσυνο μαντάτο ,αλλά δεν ξέρω το κατά πόσο πρέπει να στο πω.:P


Μπορατ με ποιον εισαι;:mad::P:P

ΟΧΙ! ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΣ! Και ναι φωνάζω!!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:





Πρόσεχε με ποιον θα πεις!!! :mad::P:P:P

Θα βοηθούσε περισσότερο.:P


:(


Μπορατ προσεξε τι θα πεις.:P

Μπόρατ πρόσεχε!

ψ. Δεν τον βλέπω να απαντάει! :P



Εγώ; Αυτός να προσέχει με αυτά που μου λέει!!! :mad:


Τι έγινε; Δε κατάλαβα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Άσε με μη μου τα θυμίζεις, γιατί θα με πιάσουν πάλι τα νεύρα μου!:mad:
Τι θέλω κι εγώ και πάω σε άλλο κομμωτήριο..? Μια χαρά δεν είναι στην Πρεβεζούλα μου?:)

Άκου.. να δεις.. Είχα περάσει από κει.. και είχα κλείσει ραντεβού.. κανονίζοντας και το οικονομικό στα 160 ευρώ. Μια χαρά τιμου΄λα για αυτά που είχα σκοπό να κάνω.. Αφού περιμένω μια ώρα, με θρονιάζουν.. μου βάζουν τη ρόμπα.. τους εξηγώ και πάλι τι θέλω να κάνω.. λύνω τα μαλλιά μου (γιατί τα είχα κότσο) απλώνεται όλη μου η χαίτη.. και μου λέει ο κύριος: " θύμισέ μου τι τιμούλα σου είπα". του τη θυμίζω και μου λέει: " Δεν τα είχα προσέξει καλά τα μαλλιά σου.. κανονικά θες πάνω από 200 ευρώ, αλλά τώρα αφού σου είπα έτσι, τόσα θα σου πάρω"

Και με πιάνει η άλλη η κομμώτρια μετά από αυτό.. και μου λέει.. πως αυτό που θέλω να κάνω δε θα πετύχει.. και είναι κρίμα να χαλάσουμε αυτό το ωραίο μαλλί και λοιπές χαζομαρίτσες.. (βαφή και ανταύγιες ήθελα να κάνω.. και κάνω κάθε τόσο το ίδιο πράγμα)
Με τα πολλά μου πρότεινε κάτι άλλα.. να κάνω μόνο βαφή.. ή άντε να περάσουμε 5-6 φλασάκια.. να είμαι σαν την Τατιάνα Στεφανίδου πριν μια δεκαετία:P.. έλεος! :mad:Μόνο και μόνο για να μην ξεπεράσω τα 160 ευρώ..

Εεεε.. έγινα Τούρκος με την κοροιδία μες τη μούρη μου.. Ας μου λεγες δώσε μου τόσα για να σου κάνω ό,τι θες.. όχι δε θα πετύχει ρε φίλε!
Εε και τελικά.. έβγαλα τη ρόμπα μου.. τους είπα πως αφού δεν μπορούνα να μου το κάνουν θα πάω αλλού.. και έξω απ την πόρτα..

Πφφφφφφ:mad:


Πωπω.. πολλά έγραψα.. κατάλαβες φαντάζομαι!:P:D


Αμάν!!! :eek::eek::eek: Καλά κάνω εγώ που δεν πηγαίνω σε κομμωτήρια!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Για αυτό και εγώ έχω σταματήσει να κόβω τα μαλλιά μου γενικώς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Λανσάρεις το μπερδεμένο μαλλί...Καλά το είχα πάρει πρέφα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Βασικά μοιάζω αρκετά με το άβατάρ μου!

(καλά δεν είναι τόσο ογκώδες, καθ'υπερβολή το έφτιαξα...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τι έγινε; Δε κατάλαβα;

Η σωστή απαντηση ειναι Bill.:P

Όχι κύριε moderator! Η σωστή απάντηση ειναι Phoebe!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Όχι κύριε moderator! Η σωστή απάντηση ειναι Phoebe!!! :P
Κυρία Φοιμπς,

Είμαι στη δυσάρεστη θεση να σας ανακοινωσω οτι ο Μπορατ αποσυνδεθηκε.:P

-Βιλλ


Αλλα και παλι , αγορια ενωμενα ποτε νικημενα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κυρία Φοιμπς,

Είμαι στη δυσάρεστη θεση να σας ανακοινωσω οτι ο Μπορατ αποσυνδεθηκε.:P

-Βιλλ


Αλλα και παλι , αγορια ενωμενα ποτε νικημενα.:P


Απαξιώ! :pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Τα καλύτερα μου χρόνια σου δωσα!Και να πως μου συμπεριφέρεσαι!Άκαρδη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άσε με μη μου τα θυμίζεις, γιατί θα με πιάσουν πάλι τα νεύρα μου!:mad:
Τι θέλω κι εγώ και πάω σε άλλο κομμωτήριο..? Μια χαρά δεν είναι στην Πρεβεζούλα μου?:)

Άκου.. να δεις.. Είχα περάσει από κει.. και είχα κλείσει ραντεβού.. κανονίζοντας και το οικονομικό στα 160 ευρώ. Μια χαρά τιμου΄λα για αυτά που είχα σκοπό να κάνω.. Αφού περιμένω μια ώρα, με θρονιάζουν.. μου βάζουν τη ρόμπα.. τους εξηγώ και πάλι τι θέλω να κάνω.. λύνω τα μαλλιά μου (γιατί τα είχα κότσο) απλώνεται όλη μου η χαίτη.. και μου λέει ο κύριος: " θύμισέ μου τι τιμούλα σου είπα". του τη θυμίζω και μου λέει: " Δεν τα είχα προσέξει καλά τα μαλλιά σου.. κανονικά θες πάνω από 200 ευρώ, αλλά τώρα αφού σου είπα έτσι, τόσα θα σου πάρω"

Και με πιάνει η άλλη η κομμώτρια μετά από αυτό.. και μου λέει.. πως αυτό που θέλω να κάνω δε θα πετύχει.. και είναι κρίμα να χαλάσουμε αυτό το ωραίο μαλλί και λοιπές χαζομαρίτσες.. (βαφή και ανταύγιες ήθελα να κάνω.. και κάνω κάθε τόσο το ίδιο πράγμα)
Με τα πολλά μου πρότεινε κάτι άλλα.. να κάνω μόνο βαφή.. ή άντε να περάσουμε 5-6 φλασάκια.. να είμαι σαν την Τατιάνα Στεφανίδου πριν μια δεκαετία:P.. έλεος! :mad:Μόνο και μόνο για να μην ξεπεράσω τα 160 ευρώ..

Εεεε.. έγινα Τούρκος με την κοροιδία μες τη μούρη μου.. Ας μου λεγες δώσε μου τόσα για να σου κάνω ό,τι θες.. όχι δε θα πετύχει ρε φίλε!
Εε και τελικά.. έβγαλα τη ρόμπα μου.. τους είπα πως αφού δεν μπορούνα να μου το κάνουν θα πάω αλλού.. και έξω απ την πόρτα..

Πφφφφφφ:mad:


Πωπω.. πολλά έγραψα.. κατάλαβες φαντάζομαι!:P:D




Γεια σου Bill.. γεια σου Metal :D

Μεγιά το μαλλί!:D
Ξεχαστηκα πριν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μεγιά το μαλλί!:D
Ξεχαστηκα πριν.:P

Τι μεγιά καλέ μου?:worry:
Δεν το φτιαξα τελικά.. :/:.. αλλά θα το φτιάξω σύντομα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το tetragrammation από που το πήρες;

Απαντάω εδώ για να μην βγούμε τελείως off-topic. Το όνομα αυτο προέρχεται από εδώ https://en.wikipedia.org/wiki/Tetragrammaton και εγώ το έχω βάλει με αφορμή τους στίχους του κομματιου 8 από αυτό το album https://en.wikipedia.org/wiki/Monotheist_%28album%29.
https://darklyrics.com/lyrics/celticfrost/monotheist.html#8

Ελπίζω να σε κάλυψα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι μεγιά καλέ μου?:worry:
Δεν το φτιαξα τελικά.. :/:.. αλλά θα το φτιάξω σύντομα!:clapup:
Σου χω πει οτι ειμαι χαζος;:redface::P
Δεν διαβασα καλα την παραθεση.:P

Απαντάω εδώ για να μην βγούμε τελείως off-topic. Το όνομα αυτο προέρχεται από εδώ https://en.wikipedia.org/wiki/Tetragrammaton και εγώ το έχω βάλει με αφορμή τους στίχους του κομματιου 8 από αυτό το album https://en.wikipedia.org/wiki/Monotheist_(album).
https://darklyrics.com/lyrics/celticfrost/monotheist.html#8

Ελπίζω να σε κάλυψα.:)
Το +1 επειδή αποτρέπεις πιθανο off-topic.:P
Kαι θενκς για τις πληροφοριες γιατι το ειχα κι εγω απορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σου χω πει οτι ειμαι χαζος;:redface::P
Δεν διαβασα καλα την παραθεση.:P

Δε με προσέχεις, δε με προσέχεις.. και με στεναχωράς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε με προσέχεις, δε με προσέχεις.. και με στεναχωράς!:P
Δε φταίω εγώ.:redface::P

Στο μελλον θα προσεχω περισσοτερο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kανείς εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
O συνήθης ύποπτος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εγώ εδώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top