Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι ελεεινό πάντως αυτό με το μάθημα, νιώθεις άχρηστος/η, όταν βλέπεις τέτοια φαινόμενα! Και καλά το σημερινό, δεν είχα διαβάσει καλά ασκήσεις και φταίω. Αλλά έχουμε και άλλα μαθήματα κουλά πχ σε ένα έχω κοπεί 7 φορές με τρία! Κόσμος περνάει, κόσμος κόβεται, εκεί εγώ στο τρία! Και είναι εισαγωγικό ε! Τραγική ειρωνία να περνάς τα παλούκια και να σου μένει αυτό (μεταξύ και των τωρινών παλουκιών)...

ok you win :(

όσο για το άλλο θέμα είμαι ΚΑΙ απατημένη γιατί έλεγες ότι ΕΓΩ είμαι η αγαπημένη σου! Έτσι τις αλλάζεις τις αγαπημένες σου, σαν τα πουκάμισα παλιοκεφτεδοφάγε;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ok you win :(

όσο για το άλλο θέμα είμαι ΚΑΙ απατημένη γιατί έλεγες ότι ΕΓΩ είμαι η αγαπημένη σου! Έτσι τις αλλάζεις τις αγαπημένες σου, σαν τα πουκάμισα παλιοκεφτεδοφάγε;;; :P
Κεφτεδοφάγος; :hehe:


Σπέρα καλυψούλι (και περαθτικά). :D

Σπέρα πίπολ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γειά σου Γεώργιε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλησπέρα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ύστατο χαίρε, ύψιστε και εν ειρήνης, μέσω ειρήνης και περί ειρήνης περιπλανόμενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ω φευ! Μα ναι, εγώ είμαι αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
ok you win :(

όσο για το άλλο θέμα είμαι ΚΑΙ απατημένη γιατί έλεγες ότι ΕΓΩ είμαι η αγαπημένη σου! Έτσι τις αλλάζεις τις αγαπημένες σου, σαν τα πουκάμισα παλιοκεφτεδοφάγε;;; :P

Α μαντάμ, δε μας τα λες καλά! Εγώ μια χαρά ειλικρινής ήμουν! Έστω ότι η Ηρώ δεν είχε γραφτεί στο στέκι και δεν την είχα γνωρίσει, δεν άλλαζα δηλαδή σα τα πουκάμισα τις αγαπημένες, τι να πω για σένα... ιδού:

Εσύ από τη μια έχεις αγόρι και θες και ταυτόχρονα να είσαι η αγαπημένη μου. Μόνο αυτό να πάρουμε, τότε είσαι φάουλ! Δε μπορεί εγώ να σου δίνω την καρδιά μου κι εσύ να την πετάς σα στραπατσαρισμένη σπανακόπιτα επειδή θες να παίζεις διπλό ταμπλώ (άντε τριπλό και με τον Γιώργο που τις ρίχνει όλες:mad:) Δε μπορείς να έχεις και την σκύλα ολόκληρη και τον πίτο χορτάτο!:P

Ενώ η Ηρώ, μου λέει με απόλυτη ειλικρίνεια: "Αγάπη μου, από τη μέρα που γεννήθηκα ήξερα ότι θα είμαστε μαζί. Όταν έσπασα το πρώτο μου δοντάκι από καυγά στο νηπιαγωγείο, είχα μια έκλαμψη, ένα προμύνημα ότι θα σε γνωρίσω, ότι θα σου μαγειρέψω σουτζουκάκια, ότι θα κάνεις έρωτα με την Καλυψώ κι εγώ θα χορεύω χασαποσέρβικο και πεντοζάλη στο ρυθμό των φιλιών σας"

Είναι μετά να μην προτιμήσω την Ηρώ; Όχι πες μου, είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πατάτες γιαχνί κάνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ενώ η Ηρώ, μου λέει με απόλυτη ειλικρίνεια: "Αγάπη μου, από τη μέρα που γεννήθηκα ήξερα ότι θα είμαστε μαζί. Όταν έσπασα το πρώτο μου δοντάκι από καυγά στο νηπιαγωγείο, είχα μια έκλαμψη, ένα προμύνημα ότι θα σε γνωρίσω, ότι θα σου μαγειρέψω σουτζουκάκια, ότι θα κάνεις έρωτα με την Καλυψώ κι εγώ θα χορεύω χασαποσέρβικο και πεντοζάλη στο ρυθμό των φιλιών σας"

Είναι μετά να μην προτιμήσω την Ηρώ; Όχι πες μου, είναι;

Αχαχχαχαχχα!!:clapup: Που στο καλό τα βρίσκεις?!?!


Ναι, Γιώργο! Όλα τα κάνω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλά λέμε έχω πάθει κρίση νύστας.. άραγε αν κοιμηθώ εδώ και έρθει το αφεντικό θα με απολύσει; ή θα πεί μπράβο για την ετοιμότητα μου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλησπέρα, καλά λέμε έχω πάθει κρίση νύστας.. άραγε αν κοιμηθώ εδώ και έρθει το αφεντικό θα με απολύσει; ή θα πεί μπράβο για την ετοιμότητα μου:hmm:

Μανια security 24ωρο στο γραφειο.:P
Υπομονή καλέ,σε πόση ωρα σχολας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μάνια κουράγιο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανια security 24ωρο στο γραφειο.:P
Υπομονή καλέ,σε πόση ωρα σχολας;

Στις 9, άν έρθει κιόλας στις 10+ τα μάτια μου γίνανε κουκουβάγιας, δεν έπρεπε να κάνω μπάνιο το μεσημέρι αφού ήξερα ότι είμουν κουρασμένη, τώρα νυστάζω φρικαλαια:P

Μάνια κουράγιο! :D

Προσπαθώ αλλα το χασμουρητό δεν με αφήνει:P σκέψου να έρθει κόσμος και να ανοίγω το στόμα κάθε 5 λεπτά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στις 9, άν έρθει κιόλας στις 10+ τα μάτια μου γίνανε κουκουβάγιας, δεν έπρεπε να κάνω μπάνιο το μεσημέρι αφού ήξερα ότι είμουν κουρασμένη, τώρα νυστάζω φρικαλαια:P

Προσπαθώ αλλα το χασμουρητό δεν με αφήνει:P σκέψου να έρθει κόσμος και να ανοίγω το στόμα κάθε 5 λεπτά:worry:
Έχεις εμας εδω για συμπαράσταση :P
Κι εγώ νυστάζω αλλά διαβάζω κάτι ακαταλαβιστικες σημειώσεις και με κρατάνε σε εγρήγορση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προσπαθώ αλλα το χασμουρητό δεν με αφήνει:P σκέψου να έρθει κόσμος και να ανοίγω το στόμα κάθε 5 λεπτά:worry:
Κλείσε το στόμα σου, ύπτανται μύγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχεις εμας εδω για συμπαράσταση :P
Κι εγώ νυστάζω αλλά διαβάζω κάτι ακαταλαβιστικες σημειώσεις και με κρατάνε σε εγρήγορση:P

Δεν θα έρθει, επιτέλους κάτι καλό:clapup::clapup::clapup: θα δώ τον άντρα σήμερα μέσω ιντερνετ:clapup::clapup: πώς και πώς περιμένω:clapup::clapup:

Κλείσε το στόμα σου, ύπτανται μύγες.

Αστα νοιώθω σαν κροκόδειλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν θα έρθει, επιτέλους κάτι καλό:clapup::clapup::clapup: θα δώ τον άντρα σήμερα μέσω ιντερνετ:clapup::clapup: πώς και πώς περιμένω:clapup::clapup:

:clapup:

Πόσες "και σήμερα" μείνανε για να ρθει;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:clapup:

Πόσες "και σήμερα" μείνανε για να ρθει;:P

5 και σήμερα:hmm: κοντέυει βλέπω, αργά και βασανιστικά μεν αλλα έρχετε, υπομονή θέλει αυριο πάμε στην μέση της διαδρομής, ανηπομονώ να τον σφήξω στην αγγαλιά μου, αλλα σήμερα θα τον δώ λέμε, θα τον δώ:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
5 και σήμερα:hmm: κοντέυει βλέπω, αργά και βασανιστικά μεν αλλα έρχετε, υπομονή θέλει αυριο πάμε στην μέση της διαδρομής, ανηπομονώ να τον σφήξω στην αγγαλιά μου, αλλα σήμερα θα τον δώ λέμε, θα τον δώ:clapup::clapup::clapup::clapup:

Αχ.Αυτο θα πεις έρως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μόλις έχασα μια ώρα από τη ζωή μου :P

Βγήκα από το μπάνιο, ανοίγω τηλεόραση και βλέπω να παίζει "λατρεμένοι μου γείτονες"... το ...σντουβ δεν συνειδητοποιήσα ότι έχει απεργίες και πέρασα τα προηγούμενα 15' λέπτα νομίζοντας ότι η ώρα είναι 9+... :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top